Уред за фотоепилация Silk`n IPL

  • 341 011
  • 934
  •   1
Отговори
# 330
  • Бургас
  • Мнения: 890
Въпрос към момичетата, които ползват уреда от по-дълго - през колко дни горе-долу правите процедура?

Аз се старая да спазвам указанието към уреда - на около две седмици за първите 7 процедури.
 
Скрит текст:
В книжката на Лумеа пише, че по-честото използване няма да доведе до по-бърз или по-добър краен резултат.
Но в упътването към Me My Elos е написано, конкретно за лице, да се третира на 7 дни...

# 331
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 695
При Елоса за лице:
2 пъти седмично за 2 седмици и после по веднъж на 2 седмици
За тяло - 7 седмици по веднъж на седмица и после при необходимост

# 332
  • Мнения: 98
Имам следния въпрос - възможно ли е да ми изгорят краката от фотоепилатора (по-точно участък близо до свивките)?

# 333
  • Мнения: 23 017
Имам следния въпрос - възможно ли е да ми изгорят краката от фотоепилатора (по-точно участък близо до свивките)?
Да,аз също на първите процедури имах изгорено местенце.Там,където усещам,че много пари ,минавам на по-ниска степен.Сега вече не е така,като се разредят косъмчетата вече не пари толкова и минавам навсякъде на висока степен.

# 334
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 346
Здравейте момичета,
От около 3 седмици ползвам Me my Elos, за цялото тяло. На лицето в сряда направих пета процедура (на максимална степен). Ефекта е никакъв. Т.е. ефект има, но отрицателен. Въпреки, че много се чудех дали да си бръсна лицето все пак го бръснах. Е резултата е много повече косми от преди и много по-дебели, черни и твърди, абе като мъжка брада. На тялото сега във неделя ще правя трета процедура. Не виждам ефект, но поне няма влошаване, или поне не забелязвам.
Кажете какво да правя дайте някакъв съвет.
Мислите ли че има шанс нещата да се оправят.

# 335
  • Мнения: 7
Здравейте, всички Simple Smile
Да си изкажа и аз впечатленията от  me my elos. Аз видях най- бързо резултата на лицето, но използвам кола маска преди да се "щтракна" с елоса. Това с бръсненето никога не бих го направила, затова и си купих този уред- тъй като той, доколкото проучих, е единственият, който може да се използва когато космите са отскубнати от корена. Аз си правя процедурата веднага, след като ги отскубна, и на следващата седмица, понеже още не са израстнали, минавам само само с фотоепилатора. Надявам се да съм ви била полезна Simple Smile .
Здравейте момичета,
От около 3 седмици ползвам Me my Elos, за цялото тяло. На лицето в сряда направих пета процедура (на максимална степен). Ефекта е никакъв. Т.е. ефект има, но отрицателен. Въпреки, че много се чудех дали да си бръсна лицето все пак го бръснах. Е резултата е много повече косми от преди и много по-дебели, черни и твърди, абе като мъжка брада. На тялото сега във неделя ще правя трета процедура. Не виждам ефект, но поне няма влошаване, или поне не забелязвам.
Кажете какво да правя дайте някакъв съвет.
Мислите ли че има шанс нещата да се оправят.

# 336
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 346
Zdravche,
Благодаря за съвета, ще го пробвам. Аз се избръснах, защото мислех, че ефекта ще е по-добър. Но основно ги избръснах защото в упътването (на английски което е) пише да не се ползва епилатор при лицето, а само бръснене. И по тялото ли третираш по същия начин. Ти на колко процедури си?

# 337
  • Мнения: 7
За тялото ползвам приставката епилатор. Ами аз на тялото направих 4 процедури и след това спрях за 3 седмици и сега мисля да направа 7 поредни отначало. А за лицето съм направила 8 и вече няма да ги правя по схема а само ако видя, че е останала "някоя гадина" Grinning
Zdravche,
Благодаря за съвета, ще го пробвам. Аз се избръснах, защото мислех, че ефекта ще е по-добър. Но основно ги избръснах защото в упътването (на английски което е) пише да не се ползва епилатор при лицето, а само бръснене. И по тялото ли третираш по същия начин. Ти на колко процедури си?

# 338
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 695
zdravcheto85 и аз имам Елоса. Имам го от почти 3 седмици. На тяло съм направила 3 процедури и забелязвам ефект, не е голям, но го има. За лице правих 4 процедури /2 седмици по 2 пъти седмично/ и от тук насетне на 2 седмици по 1 процедура , забелязвам слаб ефект, аз махах космите по лицето с депилатоар за лице или подрязвах с ножичка. При теб кога се появиха първите резултати и след кой път вече има значителен резултат и как правеше процедурите, така както е описано ли? Извинявай за многото въпроси, но понеже споделяш за добър резултат на лице за това питам.
Благодаря предварително   bouquet.

# 339
  • Бургас
  • Мнения: 890
На лицето имам три направени процедури с Лумеа на Филипс, като преди всяка подстригвам космите почти до корен. Втора седмица след третата процедура и косми няма... Обаче при мишниците ефект не виждам. В интимната част също имам три процедури - растат много бавно, на едно място дори ги няма. Най-щастлива съм за лицето Simple Smile

# 340
  • Мнения: 98
Аз вече имам 7 процедури и мога да кажа, че на краката и ръцете има ефект, видим  Peace
Доволна съм и ще продължа с процедурите  Wink
Също така космите като, че ли растат по-бавно...  Flutter

Под мишниците и в интимната зона за сега не виждам резултати, но там съм малко по-непостоянна.

Ползвам Silk'n Glide  Peace

# 341
  • Мнения: 70
5-та процедура с Елоса и за сега няма почти никакъв ефект. Много малки участъци без косми има, аз започнах процедурите на най - слабата степен и вече съм на най - силната.  Пак ще докладвам.

# 342
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 695
Инка, кои зони третираш?
Аз на лице виждам най-добър резултат, на ръце и крака също има. На мишници и интим е най-слаб резултата. И аз съм с Елос и съм на 5-та процедура.

# 343
  • Мнения: 2 592
При мен мишниците са най-упорити  Crossing Arms
Голямо святкане ги святкам, но не щат да изчезват напълно както на другите места. Забавиха се значително и вече се забелязва разреждане, но няма цели участъци без косми както на другите места.

В упътването пишеше след 5-6 процедура (ако не ме лъже паметта) да се разредят процедурите, но аз продължавам да се святкам на всеки две седмици. Само ръцете правя на три седмици, защото там вече ми опадаха съвсем.

Чудех се дали да не ги святкам мишниците всяка седмица - в упътването пише, че няма смисъл, но нали космите растат с различна скорост ... така и така става бързо, ще взема да ги святкам всяка седмица, нищо не губя  newsm78

# 344
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,
Регистрирах се за да споделя мнение за домашния епилатор Silk'n Glide.Преди повече от месец се възползвах от промоция в Метро.След трета процедура съм и съм повече от възхитена.Третирам цели ръце,крака,триъгълник,подмишници и корем.Още след втората процедура окосмяването на ръцете значително намаля,а сега след трета процедуга останалите косми са около 5%.Останалите третирани зони са с около 50-60% ,като най-малко са се разредили космите на корема.Все пак не съм си и мечтала за такъв резултат и съм супер щастлива   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт