Уред за фотоепилация Silk`n IPL

  • 341 206
  • 934
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 274
Има и зони на които няма много ефект, поне при мен, докато на други почти всичко изчезна и каквото е останало много бавно се появява  Rolling Eyes

# 796
  • Мнения: 100
Здравейте, сега и аз да питам. Имам me my elos, знам че има отделна тема, но там никой или много рядко пише. Ползвам го от два месеца, ефект няма. Технологията на този е следната: първите седем процедури всяка седмица и после поддържа един път месечно. За лице е два пъти седмично, първите две седмици и след това поддръжка през по голям интервал. Казват че може да се епилираш преди процедура. Еми аз и бръснех и епилирах, и повече пъти се святках от колкото трябва и нищоооо. Само този ли е бъгав и смотан, много ме е яд, това са 800 лв на изплащане за 15 месеца. Моля ако някой има опит с това  "съоръжение" да пише. Страшно ме е яд, толкова ли е различен от другите фотоепилатори? На колко време се святкате?Как се справяте с лицето? Единственото, което получавам са пигментни петна.... 😫😣😲 И още нещо се сетих - пише, че зоните се третират по 4 пъти на процедура.... Представяте ли си, на мен цял ден ми отива да се занимавам с това...😭😭😭😭

# 797
  • Мнения: 8
Здравейте, дами! Някоя от вас използвала ли е този фотоепилатор? Понеже гледам е на добра цена и се използва навсякъде
http://technogermany.eu/za-zhenata/18-fotoepilator-silkn-flash-go-khl-25000.html

# 798
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Кристина, виж предната страница  Peace

# 799
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Космите които светкам са около 2 мм дълги, както пишеш в книгата май... не знам.

И според мен това е грешката,обръсни ги и тогава направи процедура с епилатора Peace

Има и зони на които няма много ефект, поне при мен, докато на други почти всичко изчезна и каквото е останало много бавно се появява  Rolling Eyes

При мен също има зони където напълно изчезнаха(триъгълника например),други като подмишниците много намаляха ,но пак си има.При мен това се получава заради цвета на косъма,под мишниците космите ми са по светли,почти руси и затова ефекта е по-малък.

# 800
  • Мнения: 3 199
Здравейте, бях писала преди, че имам Silк'n BellaFlash. В началото на октомври започнах процедури през 2 седмици на ръце, крака, мишници, горна устна и бикини зона (последните две ги скубя). Опитах да се бръсна с бикче (никога не си бях бръснала краката преди, само с епилатор), но още при първия опит се порязах зверски и после почнах с машинка за бръснене на лице (ММ не я ползва и аз си я присвоих Simple Smile ). 5 процедури направих през 2 седмици, после почнах по 1 на месец. Аз ли нещо не съм разбрала, изчетох много коментари, че сте се правили през 1 седмица? Аз никъде не прочетох, че е нужно толкова често  newsm78
Ефект няма кой знае какъв, но предвид, че се бръсна, космите са по-меки, по-редки и по-бавно излизат. Не е това което очаквах, но все пак имам 8 процедури, а в книжката пише, че трябва да са около 10-12.
Имам въпрос, идва лято, пише, че трябва да са минали минимум 4 седмици от излагане на слънце, за да се фотоепилирам, а това лятото няма как да се случи. Ако спра сега и есента подновя процедурите ще има ли смисъл или да продължавам да се правя? (ама ме е страх от слънцето, нищо, че не съм с проблемна кожа) Ако сега прекъсна, мога ли да ги епилирам и преди да почна да се фотоепилирам пак да почна да ги бръсна?
Все си мисля, че като почна да ги скубя и ще омекнат съвсем. Вече взе да ме мързи да се фотоепилирам, макар и да го правя веднъж месечно. Отнема ми всичко около час и нещо. Дори трябваше да се направя преди 10-тина дни, но ме домързя  ooooh!
Иначе се правя на максимална 3-та степен. Пари, но не е болка за умиране. Знам къде да минавам на по-ниска степен, защото около коляното се изгарям, малко, но не е приятно, после стои като раничка.
Иначе номера с белия молив и аз го знам и го прилагах, за да знам къде съм минала.

Последна редакция: вт, 23 май 2017, 00:56 от ShikeR

# 801
  • Мнения: 3 199
Миналата година направих 3-4 процедури и после нещо забравих и сега пак поднових и направих още 4-5 на краката и смея да кажа, че 90% ги няма. Расте тук там по някой косъм или на някое място повечко. На ръцете станаха много тънки и светли, мустака също, а под мишниците вече хич нямам. Интима оредя леко, но не е желаното. Там продължавам още.

Силк ен
По време на паузата бръснеше ли ги или се епилираше?

# 802
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Аз спирам и започвам постоянно.
В паузите можеш да ги третираш както искаш. Важното е преди святкане да са обръснати.
В началото май бяха всяка седмица  newsm78
Аз, вече втори месец, се святкам през седмица. Има някакъв ефект на мишниците.

# 803
  • Мнения: 790
Миналата година направих 3-4 процедури и после нещо забравих и сега пак поднових и направих още 4-5 на краката и смея да кажа, че 90% ги няма. Расте тук там по някой косъм или на някое място повечко. На ръцете станаха много тънки и светли, мустака също, а под мишниците вече хич нямам. Интима оредя леко, но не е желаното. Там продължавам още.

Силк ен
По време на паузата бръснеше ли ги или се епилираше?

Кола маска.  Peace

# 804
  • Мнения: 3 199
Значи и аз съм вече в пауза Simple Smile Вчера се епилирах и наесен с песен  newsm53

# 805
  • Мнения: 274
И аз направих пауза от поне един месец след 5 процедури, а не трябваше. Сега трябва да почвам отначало  Sad

# 806
  • пловдив
  • Мнения: 2
Здравейте! От скоро имам Silk'n Infinity. В упътването пише да са обръснати космите най-малко 3 дни преди святкане, да са пораснали мин. 2-3 мм., тогава се получавали най-добри резултати. Доколкото разбирам от темата тук и от други сайтове- точно обратното- да се святка на гладка кожа, нищо да не се е поакзало   newsm12 Някой може ли да каже как е най-добре? Мерси  smile3503

# 807
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Пробвай.
И аз съм чела книжката но ако има пораснал косъм той ще погълне импулса и корена ще си остане жив Simple Smile
Аз святкам на прясно и имам ефект на ръцете, на другите места не. Но аз съм изключение по скоро Sad

# 808
  • София
  • Мнения: 1 434
Аз се святкам или веднага след бръснене или на следващия ден, но и тогава грам не са се показали. Имам голям ефект! Не съм пробвала по друг начин, но ако съм пропуснала някое косъмче ми пари много и мирише на изгоряло! не бих си го причинила..

# 809
  • Мнения: 6 594
Аз като светна на място, където се е показал косъм или е пропуснат при бръснене - светлината го изгаря и почва да мирише на изпърлено. Laughing Laughing И според мен в този случай няма ефект.

Общи условия

Активация на акаунт