Уред за фотоепилация Silk`n IPL

  • 341 103
  • 934
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 1 437
Здравейте,чудех се ако машината не се препоръчва за лице-каква е причината?
Някой святкал ли е мустак с такава?
Да аз  Mr. Green има резултат незнам защо не се препоръчва

# 826
  • Мнения: 37
Три месеца ползвам вече тоя тип епилатор, модела с 150 000 импулса за 300 лева, е загуба на пари и време. Гърди, ръце, рамена, нарочно всичко пробвах, но не става. Никакъв ефект, нито по книжка, нито по ваши упътвания. Не знам как при вас се получават нещата или просто обърках епилатора и не трябваше да взимам точно този.  Simple Smile

# 827
  • Мнения: 2 592
Няма значение какъв е епилаторът, върши едно и също.
Три месеца не е чак толкова време, има хора, при които отнема повече.

# 828
  • Мнения: 186
Цитат
Да аз  Mr. Green има резултат не знам защо не се препоръчва
Как само се изкушавам.Специално за горна устна.
Ще изчакам  отпуската,че като набоде да не бера срам пред колегите.

# 829
  • Мнения: 3 199
Да не вземете да бръснете мустака, ей! Simple Smile

# 830
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 512
Да не вземете да бръснете мустака, ей! Simple Smile

А какво?
Аз се отказах тотално от фотоепилацията за лице и мишници- видях резултата от лазерната епилация само след една процедура и не мога да разчитам на фотото! Зимата ще се святкам за спорта, но се е видяло, че лазер му е майката на моя косъм  Crossing Arms

# 831
  • Мнения: 3 199
Ами говорят тук за набол мустак. Викам да продължават да го скубят, да не тръгнат да се бръснат.

# 832
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 512
Не е ли противопоказно скубенето при фотоепилацията?

# 833
  • Мнения: 1 437
Не е ли противопоказно скубенето при фотоепилацията?
Да
Без да ми се смеете
Скрит текст:
аз го постригвам с ножичка преди да го светна, никога не бих ползвала бикче за там  Mr. Green

# 834
  • Мнения: 3 199
Да, противопоказно е, но бръсненето може да докара повече главоболия. Аз се святках там просто така. Ако има ефект, има, ако не - здраве да е. Но в никакъв случай бръснене там! Подстригването също е вариант, но не съм го правила.

# 835
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 512
Мен пък направо си ме обръснаха с бикчето на лазерната. И ми казаха задължително самобръсначка, ако се наложи между процедурите, нищо друго освен самобръсначка!

# 836
  • Русе
  • Мнения: 7 801
 Аз ги скубя и след седмица - две, святкам (ако се сетя)
И о, чудо, след 30 процедури половината ми мишници оплешивяха Simple Smile

# 837
  • Мнения: 3 199
Лазерната е по-сигурна, с фотоепилатора ако няма ефект накрая най-много да стигна до там, че с ММ да се бием кой първи да застане пред огледалото сутрин да се бръсне.

# 838
  • Мнения: 7 106
Аз писах по-горе, че ги махнах моите над горната устна с крем депилатор. Но аз имам мъх, тъмен мъх, не отделни косми, които да мога да хвана и изскубя с пинсета примерно. Лентичките кола маска ми причиняват неописуем обрив, явно някаква алергична реакция получавам, затова крема беше единствения вариант при мен. Продължавам да святкам над горната устна, вече на 2-ра степен и прилагах крем депилатора само при първите 3 процедури, сега вече НИЩО не пониква, абсолютно гладко е  Grinning. През деня обаче съм с 50-ти фактор по лицето, който подновявам често. Бяхме на планина, цял ден на вън и нямам пигментации и и други странични ефекти и продължавам смело. Святкам и подмишници и бикини линия. Другите части ги оставям за на есен, като понамалее слънцегреенето.

# 839
  • Мнения: 1 906
Моят е от същия сайт но е 150 000 импулса. Взех го за 297 лв., сега гледам са го намалили на 270 лв, което е още по-голяма далавера. Явно в момента имат голяма лятна промоция, тъй като нали не се препоръчва да се ползват през лятото та и цените падат поради тази причина. Цените тук на моя модел са със 60-80 лв. нагоре. Пристигна ми за около седмица, никакъв проблем не съм имала с доставката, която на всичко отгоре беше безплатна  Peace
Би ли споделила, от къде си го купила.

Общи условия

Активация на акаунт