Уред за фотоепилация Silk`n IPL

  • 340 933
  • 934
  •   1
Отговори
# 900
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Според мен рискувай с италианският. Гаранцията трябва да е 2 год. и Амазоните са мн. коректни

# 901
  • Мнения: 2
Здравейте, харесах си този фотоепилатор на Remington https://www.remington.bg/epilatori/fotoepilator-remington-ipl6780-i-light-pro . Намерих го много изгодно в италианския амазон, т.е. 240 лв., но предполагам гаранцията ще е само една година, тук в БГ го има за 420лв. с 5 г. гаранция. Та моля за съвет, кой да взема?

Тази седмица закупих точно този модел, но за 500 лв. Сега са го намалили с още 20 лв в сайта им. И аз го гледах в амазон, но реших, че по-добре от България, защото 5 години гаранция не са малко, а може и да увеличиш с още 1 година гаранцията, ако го регистрираш на сайта им.Но все пак всеки си преценява за себе си. За сега съм си направила само 1 процедура, не мога още да дам мнение относно ефективността му, но като първи впечатления от апарата съм доволна, изглежда качествено направен.

# 902
  • Мнения: 251
Привет!
Реших да си направя подарък и се чудя кой да избера:
http://www.technopolis.bg/bg/Permanent-Hair-Removal/Permanent-Ha … ntent=blogarticle
или
https://www.technomarket.bg/fotoepilatori/braun-ipl-bd5001-bodyface-09149125
Мнения? Искам да го ползвам и за лице,цената не е водеща в случая, но наистина нищо не разбирам и колкото повече чета,толкова повече се обърквам.
Помощ Grinning

# 903
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Аз имам първия от година и половина, ако си редовна, върши отлична работа. Само напоследък ми се струва, че по-бавно издава импулс, но може и аз да съм станала нетърпелива...

# 904
  • Мнения: 206
Здравейте, има ли някоя от вас, която има хиалурон в устните и ползва фотоепилатора за мустачето? Тъй като в листовката пише, че не може да се ползва на места с филъри, а аз искам да си сложа

# 905
  • Мнения: 2
Здравейте,

Днес направих първата процедура със Silk'n Glide Unisex. Абсолютно никъде не видях да пише след колко време трябва да се направи втората процедура. Някой може ли да ми помогне?

# 906
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
През  седмица се правят първите.

# 907
  • Мнения: 3 199
Моят е Bella Flash silk'n и в книжката пише, че първите 5 процедури се правят през 2 седмици, след това веднъж месечно.

# 908
  • Мнения: 2
Благодаря ви много! А като си направите процедурата, има ли някакво развитие с косъмчетата - падат ли, обгарят ли...нещо? При мен си стоят все едно нищо не съм правила.

# 909
  • Мнения: 3 199
Няма видим ефект първите пъти. Доста процедури си иска, още повече, че ги бръснем и растат като луди. После отъняват, тук-там оплешивяват. От 1 година се правя, но косми си има и те не са никак малко. Ефектът е минимален...

# 910
  • Мнения: 22 865
Благодаря ви много! А като си направите процедурата, има ли някакво развитие с косъмчетата - падат ли, обгарят ли...нещо? При мен си стоят все едно нищо не съм правила.
Светлината уврежда луковицата на косъм, той умира(ако е бил във фаза на растеж), но кожата го избутва, все едно продължава да расте.
След 3-4 процедури ще има по-видим ефект, с оплешивели места по кожата, по-тънки косъмчета.
Някои косъмчета никога не се махат, особено на лице и имтим, заради хормоните.При всеки е различно.
Аз лично съм много доволна от домашния ми фотоепилатор, но го ползвам вече повече от 3г. и само бръсна космите между процедурите.

# 911
  • Русе
  • Мнения: 7 794
След три години святкане, на ръцете ми са вече толкова фини и малко че ги бръсна само преди святкане. Идеално.
С останалите зони нямам такъв ефект Sad но все пак краката ги бръсна само един път в седмицата и  мога да се показвам по голи крака без проблем. Преди ,лятото, ги бръснех на два дена  Tired

# 912
  • Мнения: 1 437
май месец си взех моя фотоепилатор направих няколко процедури и спрях заради лятото. Имам доста голям ефект на краката, както и под мишниците. Ефекта няма как да се види след първата процедура Simple Smile

# 913
  • Мнения: 427
Здравейте, искам да ви питам повтаряте ли участъци, които вече сте минали. Защото аз неповтарям с домашния си фотоепилатор и ефект невидях. Започнах да ходя на професионална лазерна епилация и ми направи впечатление, че там многократно се минава една и съща зона и съм много доволна. Мисля да се поддържам с моя silk,n.Мога ли да си навредя, ако се повтарям?

# 914
  • Мнения: 22 865
Здравейте, искам да ви питам повтаряте ли участъци, които вече сте минали. Защото аз неповтарям с домашния си фотоепилатор и ефект невидях. Започнах да ходя на професионална лазерна епилация и ми направи впечатление, че там многократно се минава една и съща зона и съм много доволна. Мисля да се поддържам с моя silk,n.Мога ли да си навредя, ако се повтарям?
Ако е лазер смятам, че така ти се струва.Лазерът има по-малък светлинен сноп и там се минава повече пъти , за да се покрие даден участък.

Общи условия

Активация на акаунт