Правителството планира двойно намаление на отпуска за майчинство!

  • 16 534
  • 390
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 367
нямам думи. върху моето семейство това е троен удар

1. от април ми спират детските заради 10лв. отгоре

2. аз съм държавен служител и от другия месец ми пада със 100лв. заплатата , защото сама ще трябва да се осигурявам

3. и без майчинство ще ме оставят сега

безобразие от всякъде. направят ли го определено няма да родя детето си тук. добре, че има къде да отида и кой да ме посрещне. това няма да го търпя нито пък децата ми.

в другите държави може да няма толкова дълго майчинство както при нас, но там имат детски по 500-1000 евро или долара в зависимост от държавата. и никой не ти търси доходи или колко деца имаш. всички го получават на равен принцип

# 46
  • София
  • Мнения: 372
Аз съм "за" протест!

# 47
  • Мнения: 30
Позор! Как не ги е срам??? Точно от хората, които са най-съвестни и са останали в тая мизерна държава да плащат данъци и да гледат деца, е точно с техните пари ли ще оправят кризата??? А те в същото време да си взимат депутатските/министерските заплати???
Срам ме, че живея тук.
Съжалявам много, че не избягах едно време!
Докога ще се подиграват с нас???

# 48
  • Мнения: 19
И аз сьм ЗА,не може да си правят каквото пожелаят,а ни е да си траем и да се мьчим!!! #2gunfire

# 49
  • Мнения: 2 388
не знам дали забелязвате, но пълното информационно затъмнение продължава - нито една национална медия не коментира, водещите интернет сайтове също - дори агенция фокус мълчи.....лоша работа!

# 50
  • Мнения: 30
#2gunfire #2gunfireПосле защо населението на България е ЗАСТАРЯВАЩО Е КАК НЯМА ДА Е ???
ТЕЗИ хора имат ли представа какви глупости правят само     

# 51
  • Мнения: 1 380
нямам думи. върху моето семейство това е троен удар

1. от април ми спират детските заради 10лв. отгоре

2. аз съм държавен служител и от другия месец ми пада със 100лв. заплатата , защото сама ще трябва да се осигурявам

3. и без майчинство ще ме оставят сега

безобразие от всякъде. направят ли го определено няма да родя детето си тук. добре, че има къде да отида и кой да ме посрещне. това няма да го търпя нито пък децата ми.

в другите държави може да няма толкова дълго майчинство както при нас, но там имат детски по 500-1000 евро или долара в зависимост от държавата. и никой не ти търси доходи или колко деца имаш. всички го получават на равен принцип
И аз съм като теб.
Без детски , държавен служител съм  и сега без майчинство....просто нямам думи!!!
Но ще протестирам...ако трявба на площада ще родя, ама пак ще отида!!!

# 52
  • Мнения: 610
Нямам думи !!!  ooooh! Безобразие ...... #2gunfire

# 53
  • София
  • Мнения: 1 621
Поредното "антикризисно" безумие. Close Много се надявам да не се осъществи!

# 54
  • Мнения: 234
 Hands Fist Поради липса на повръщащ емотикон, защото това ми се прииска да направя слагам този! Но май за съжаление пръстчето ще остане за нас!
Все се чудя защо все гледаме разни чуждоземни модели- кой от кой по лош и все ни обясняват, че еми ето виждате ли така е на запад, а не видят какви заплати взимат хората там! Не желая аз да съм жертвата, не дължа нито стотинка на тази държава, защо тя и душата иска да ми вземе!? Хора, моля ви-който може да се спасява докато е време! Бягайте!

# 55
  • Мнения: 43
Нямам думи !!!Безобразие  и безумие....
 

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
 В момента по ББТ обсъждат идиотските мерки

# 57
  • Мнения: 9 990
..............................
за да не съм груба..
но мисля, че информацията ще е по-полезна в друг подфорум.
цял ден съм в и-нет но чак сега разбирам от друга съфорумка.случайно.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 541
Поредното "антикризисно" безумие. Close Много се надявам да не се осъществи!
и аз на това разчитам

# 59

Общи условия

Активация на акаунт