150 ДЕ: Ура!Ура! Скоро ще се боядисват в немско яйца

  • 23 431
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 30
Жабке, честито!Да ви е жив и здрав малкият юнак!

Лястовиче, благодаря, че така мислиш за мен, но не държа да съм на първа страница  Peace
Maya бързо да минава синината на малката хала!

# 706
  • Мнения: 3 521
Лястовиче, благодаря, че така мислиш за мен, но не държа да съм на първа страница  Peace

Имаш още 2 страници да си помислиш Mr. Green.


За ДСДС мисля, че вече писах достатъчно Rolling Eyes . Бих искала да видя кой ще отиде на концерт на новата звезда? 4 баби със 7 внучки. ooooh!
Радвам се, че започна Танцувай с мен, за да се нагледа човек поне на хубави крака, рокли и гримове... Mr. Green

Каква мускулна треска ме е хванала, бедна ви е фантазията... Whistling
Алоха!

# 707
  • Мнения: 7 605
Каква мускулна треска ме е хванала, бедна ви е фантазията... Whistling
Алоха!

И аз не мога да се движа, дай 5  Stop

# 708
  • Мнения: 3 521
5!
УжасТ. Не ти ли помогна хиро, чиро или както там се казва чакръкчията? Crazy Как изкарахте рождения ден? Раздувай.
п.п. то в същност теб какво те боли - само рамото или?

# 709
  • Мнения: 166

В Бавария сме. А тази улица която казваш в кой град е. Акта го взехме от Крайтцхайм (или нещо то сорта, не знам точно как се пише)

Това е в Мюнхен. ВИж в линк който ти дадох пише адреса. В центъра на града е.

# 710
  • Мнения: 7 605
Всичко! Всички стави. Коленете и краката когато стъпвам, ръцете, бедрата.....като баба съм. Хирото....ами страшно си беше, така пукнаха прешлените, за жалост ми пипа и челюстта, а не беше чувал за синдрома, от който страдам (на челюстта), хем е много прехвален  Thinking  Та в челюстта се влоших, и имам чувството че съм крива сега, не знам. През нощта в петък срещу събота бях много зле, не можах да се надигам от леглото, да се обръщам, нищо, крещях от болка - добре че детето го нямаше, да не се стресира и тя. От събота съм по-добре, но то нямаше и вече накъде да се влошавам. На крака съм, макар и с болки и не смея нищо да правя, за да не стане някаква беля. РДто го отложихме  Cry - най-много ме боли за това, но просто беше абсурд.

# 711
  • Мнения: 166
Леле Таня от какво така си го закъсала? УжасТ!  ConfusedА ти какво имаш на челюстта? Спомням си, че беше писала, ама вече не помня

# 712
  • Мнения: 7 605
http://www.cmd-dachverband.de/sites/CMD-Patientenbereich/CMD-kurz-gefasst.htm  ето тук се вижда. При мен се получи, по всяка вероятност, от една корона, която не пасваше 100%.

# 713
  • Мнения: 3 521
Направо настръхнах - Татянка, честно, мисля, че по-скоро бих се насочила към някоя добра клиника по спортна медицина, отколкото към хиро Tired . Голяма прегръдка.

Ей за това се гледаше основно ДСДС в къщи последните 5-6 предавания. Танци-манци, чудеса... Wink
Ако на някой му се гледат снимки от уикенда - цък тук. От след-Великденските фонтани са новите.

Петка, много ти е нахилена аватарката. Сладур! Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 12:13 от surfline

# 714
  • Мнения: 9 052
Привет народе, благодаря zа пожеланията  Hug
Татяна бсрzо да се оправяш  Wink
И у нас циркулира вирусче ...
Малкия е много  сладск . Не искам да порастне, ще ми е мъчно zа бебето. Сега Сашко колко голям ми се струва, а е само на 4 ... и той расте .
Аz още не мога да седна на твьрд стол  Sick

Петка само ми е салипсвал някой помагач и са него да се грижа  Rolling Eyes Бебо е супер добzр и нани, Сако играе на Лего и е доста сает сам ... никой не ми е притрябвал. Инак ако кажа има да се исссипят куп баби с бабини с/вети ...
Преводите на пари до БГ бесплатни ли са по расплаателна сметка_
Сори , клавиатурата   Rolling Eyes

# 715
  • Немция
  • Мнения: 6 976
Сърфиетке, много сте готЕни... Wink

Да ви раzправям какъв имейл полу4их теzи дни. Моя приятелка, слова4ка, с която поддържам контакт по Интернет, ми беше пратила имейл на английски, 4е е в Лондон и 4е е станала голяма беля, били й откраднали 4антата с вси4ки документи, пари, карти, с една дума ужас някакъв. Молеше спешно zа помощ, но аz иz4аках с отговора си. На другия ден я zаси4ам в скайп и тя ме предупреди да не отговарям в никакъв слу4ай на тоzи мейл, тъй като неиzвестен го е пратил от нейно име.... ooooh! Хванах се zа главата...и ли4ните ни имейли ли станаха прицел??? Аz даже не се и осъмних, тъй като тя пътува 4есто в 4ужбина, а 4е ми беше писала на английски също не ми се стори подоzрително, тъй като поддържа контакт с някои нейни приятели не само на немски. Та така, внимавайте и си отваряйте о4ите на 4етири, ако полу4ите нещо подобно.

Петка, много ти е див и щастлив новия аватар. Laughing

# 716
  • Мнения: 3 521
Сърфиетке, много сте готЕни... Wink

Да ви раzправям какъв имейл полу4их теzи дни. ....

Благодаря, Бибит. Hug

Е как - какво очакваш като на поне половината интернет потребители паролите са им личните имена+двете цифри на годината на раждане, или нещо подобно с името на детето, съпруг или пр. И не се сменят НИКОГА Rolling Eyes

# 717
  • Мнения: 3 880
Бибитка, на моя мъж вече 2 пъти му хакват личния имейл-адрес (веб.де, паролата  е изчекната, но който го може-го може). Вторият път май не бяха правили никакви лошотии от него или поне ние нищо не чухме и разбрахме, но първият път беше много инфарктно положението, поне за мен. Понеже това е и имейлът в ибей и онези влязли там, сменили паролата (да не вземе ние да пипаме нещо случайно Wink) и пуснали от наше име 2 аукциона с по 30 броя айфони на половина цена- евтинийка  Crazy а аз в момента имах и други аукциони, които не бяха свършили. И като се започна едно звънене насам-натам, едни обяснения давахме, накрая от ибей казаха да не пипаме нищо щото щели да водят разледване и аз цял ден треперих някой да не си купи ай-фонче от мен, щото после върви доказвай, че нямаш сестра Laughing Направо изтръпвам при мисълта, че можеше да сме били примерно на почивка 1-2 седмици и изобщо да не разберяхме, че някой мами хората и гуши парички на наш гръб и от наше име, защото по такива места изобщо не се занимаваме с имейли, интернети и др. подобни. Вече ще знам обаче- повече от 48 часа не си оставям пощата без надзор Wink

# 718
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 879
Сърфо, свърши ли строежа на лагуната в зоо-то? Че ние предния път не я разгледахме цялата като хората заради мрънкалото Алекс, та може пак да се засилим по вашиот вилает Sunglasses

# 719
  • Мнения: 3 521
Мне - лятото на 2011..Евентуално. Но аз не вярвам - по принцип сега трябваше вече да е започнала ландшафтната подготовка, а всичко е на грубо строителство все още. Стърчи арматура навсякъде.
Но пък си имаме 3 малки тигърчета и бебе жираф Laughing

Уха, Бибе, много неприятно Whistling

Общи условия

Активация на акаунт