150 ДЕ: Ура!Ура! Скоро ще се боядисват в немско яйца

  • 23 416
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Немция
  • Мнения: 6 924
Биба, при вас наистина е било кошмарно положението.  #Crazy
И аz си мисля, 4е 4еста смяна на паролите не е гаранция , zащото си има хора zа вси4ко.

# 721
  • Мнения: 230
Биба, при вас наистина е било кошмарно положението.  #Crazy
И аz си мисля, 4е 4еста смяна на паролите не е гаранция , zащото си има хора zа вси4ко.


А мен онзи ден ме намери във фейсбука една съученичка от гимназията. Стана ми странно, че нямаме общи приятели и попитах как ме е открила. Тя ми каза, че фейсбука сам ме е предложил за нейна приятелка. Shocked Интересното е, че никъде в профила ми не е написан града, в който съм учила в Гимназията нито къде съм родена, а тя каза, че ме е познала единствено по снимката, понеже фамилното ми име вече е различно. Thinking
Татянка, страшно звучи това, което разказваш за този синдром. Мен също вече година ме мъчи една нова коронка правена тук, в Германия. Мисля да отида при друг зъболекар, дано той да е по-свестен. Сега разбирам какво съкровище съм си имала в България, но за съжаление не мога да пътувам толкова често. Тук зъболекаря не спря да цъка с език като видя колко добре са ми поддържани зъбите, явно е рядкост, щом толкова се впечатли, не знам.
Сърфи, от какво я получи тази мускулна треска?

# 722
  • Мнения: 124

В Бавария сме. А тази улица която казваш в кой град е. Акта го взехме от Крайтцхайм (или нещо то сорта, не знам точно как се пише)

Това е в Мюнхен. ВИж в линк който ти дадох пише адреса. В центъра на града е.
Да, в последствие го видях, извинявай  Embarassed. Днес ходихме до ратхауса ни ( В Шнелдорф сме) и от тук ни казаха, че 1во се вади интернационален акт за раждане от Крайцхайм и после апостил от Щутгарт. Ходихме до Щутгарт, но бяхме закъсняли- работели до 12.  Close/ та утре пак там!
Друго което искам да питам е когато го взема този апостил и направим пълномощно, това ли са само документите които тр да изпратя, има ли още нещо. И после в БГ къде точно се ходи?

# 723
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 799
Трябва да ти преведат документите на български, да ти ги легализират и с немския акт за раждане, пълномощното, легализирания превод се отива в Общината, дирекция Гражданско състояние. Те вадят актове за раждане.

# 724
  • Мнения: 11 327
Бибитка, на моя мъж вече 2 пъти му хакват личния имейл-адрес (веб.де, паролата  е изчекната, но който го може-го може). Вторият път май не бяха правили никакви лошотии от него или поне ние нищо не чухме и разбрахме, но първият път беше много инфарктно положението, поне за мен. Понеже това е и имейлът в ибей и онези влязли там, сменили паролата (да не вземе ние да пипаме нещо случайно Wink) и пуснали от наше име 2 аукциона с по 30 броя айфони на половина цена- евтинийка  Crazy а аз в момента имах и други аукциони, които не бяха свършили. И като се започна едно звънене насам-натам, едни обяснения давахме, накрая от ибей казаха да не пипаме нищо щото щели да водят разледване и аз цял ден треперих някой да не си купи ай-фонче от мен, щото после върви доказвай, че нямаш сестра Laughing Направо изтръпвам при мисълта, че можеше да сме били примерно на почивка 1-2 седмици и изобщо да не разберяхме, че някой мами хората и гуши парички на наш гръб и от наше име, защото по такива места изобщо не се занимаваме с имейли, интернети и др. подобни. Вече ще знам обаче- повече от 48 часа не си оставям пощата без надзор Wink
Бибс, кога беше това? Ако е било преди 7-8 г, то тогава системата за сигурност на Ибей беше много калпава.
На мен ми се случи същото и първия ми акаунт отиде точно заради такова хакване. От Ибей тогава ме информираха, че хакера бил от Естония. И аз имах течащи търгове и беше ад.

# 725
  • Мнения: 3 880
Бибс, кога беше това? Ако е било преди 7-8 г, то тогава системата за сигурност на Ибей беше много калпава.
Съвсем пресен случай- от февруари тази година Peace
Акаунта ни си го имаме обаче- просто ни дадоха да влезем през друга вратичка и да си сменим пак паролата, а онези неща ги изтриха.
То това било често срещано явление, но доколкото разбрах хаквали акаунти, които дълго не са ползвани (точно за да не се усетят собствениците навреме) и се учудих що пък точно за нас се хванаха, като ние непрекъснато имаме покупко-продажби...

# 726
  • Мнения: 11 327
Ба си, значи Ибей продължават да имат дупки в системата за защита.  ooooh! hahaha
Добре поне, че сега са ви отпуснали вратичка да влезете, защото тогава не бяха готови да ми съдействат.

# 727
  • Мнения: 3 521
И аз скоро се чудех защо, аджеба, ибей не правят като банките - да ти пращат по един лист с пинове и само с тях да можеш да продаваш - така и така системата вече е огромна просто и е явно, че сигурността им не е приоритет поне това могат да направят Thinking.

Приятелче, 6 часа в зоологическата в събота и 5 часа в неделя по баирите. Нагоре, надолу, нагоре, надолу... Crazy

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 19:09 от surfline

# 728
  • Мнения: 7 605
Шокирана съм да чета това за ибей, аз скоро се престраших да продавам там  Confused  Катя, какви Айфони преди 7-8 години?  Laughing 

Впрочем шок. Вкарах физиотерапевта ми в такъв. Упяха да ме приемат днес, много съм йм благодарна, и като ме видя се хвана за главата: Цялата бях крива, бедрото ми изкривено. До тук съм с хиропраксиса  Stop  Терапевта ми не можа да повярва, толкова добра слава има чекръкчията, целия окръг ходи само там, той праща негови пациенти там и всички били доволни, но след като видя мен, едва ли ще прати някой там. Оня направо е оплескал нещата  Confused

# 729
  • Мнения: 11 327
Е, ти пък Айфони не бяха, но бяха пак някакви крадени мобилни апарати. Ама и аз съм една разсеяна.
А кой ще те намести сега? Тоз определено си е оставил ръцете. По-добре да си беше казал, че не може и да не те пипа! ooooh!

# 730
  • Мнения: 7 605
Ами терапевта, но не с такива резки манипулации, а с мануална терапия и остеопатия. Той познава всеки мускул, нерв и прешлен у мен  Crazy  и знае какво да прави. Сега ще пия ударно магнезии, за да се отпуснат втвърдените мускули, и ми каза да си сваря чай от 6гр дафинов лист, но идея си нямам колко листа са 6гр?  newsm78

# 731
  • Мнения: 11 327
Нямаш ли дигитална везна? Едно 10тина листа със сигурност.

# 732
  • Мнения: 7 605
Нямам, питах аптекаря, не посмя да ми каже нещо и ми предложи да отида при него с листата  Crazy

# 733
  • Мнения: 3 521
6 гр. дафинов лист е една равна супена лъжица от тези, които и ти май имаш - ВМФските Mr. Green. Но трябва да стриеш в Mörser листата. Току що го премерих Peace...

# 734
  • Мнения: 7 605
Аааа, моите са Ауерхан  Mr. Green  Т.е. да мина листата през мьорзера и каквото излиза от там, равна с.л., така ли?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт