Споделете 138

  • 31 235
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 122
Жози... тук съм още за малко... задай го...

# 46
  • Мнения: 1 217
Аз пък се чудя, Ео, защо се хабиш толкова за този Ицо. Ако съм на твое място ще си гледам кефа и дори ще се радвам, че си е намерил майстора, ами тъй де, за всеки влак си има пътници Simple Smile Теб пък те чакат толкова много усмихнати дни, пълни с красиви, умни и чаровни мъже и изобщо животът е пред теб, че направо не е за вярване колко емоции му подаряваш на този, как да кажа....дезориентиран младеж звучи най-меко като че ли. Пожелавам ти много смях, нездравословен ( да не ме нападнат сега, че те карам да се храниш неправилно Simple Smile ) , но със здравословна цел шоколад, карамелизирани пуканки, захарни разноцветни бонбони и изобщо много, много сладки и слънчеви дни ти желая Simple Smile Hug

# 47
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделям, че новата визия на Мозилата /версията 3,6/ ме омотва. Имам чувсвтово, че съм пуснала дефрегментация на диска  Crazy ПП - не знам кака се казва точно.

# 48
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 674

Последно, да ви споделя, гледам напоследък по разни блогове бг-мамма е станала нарицателна за тъпи женки, събрани около неясни за тях инициативи, нот куул.
http://e-lect.net/?p=265&cpage=1#comment-36

Не че се явявам защитник на честта на фамилия Прици, ама тоя писач има обхват на кръгозора точно колкото обектив с фокусно разстояние 500 мм.
Може да ви звучи като да е много, ама всъщност е малко.

# 49
  • Мнения: 4 371
Пуснах тема в Клюкарника за благотворителната инициатива в София, Варна и Шумен. Дано са я заковали, пропуснах да погледна.

Днес мойта щерка ми изкара акъла отново. Тихо, кротичко детенце и изведнъж...цар е на белите.

# 50
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Дуци, то затова има поговорка: "Тихите води са най-дълбоки". Споделям Jameson, сурови бадеми и други. Не споделям кривото си настроение. Не мога да се позная вече. Затова ще поблея още малко тук и малко във фейса и кротичко под мишница с Ирландски легенди ще се приспя. Като казахме, днес е Свети Патрик.

# 51
  • Мнения: 6 993
Ами не знам, сигурно ви е странно наистина.
Той си ми е близък по някакъв начин.
Не го ревнувам, не го обичам, не го искам по оня начин.
Не мога да се радвам обаче, ако е нещастен.
Тръгна си от мен, за да бъде щастлив...иска ми се да намери това щастие.
Просто аз съм някаква много добра, толерантна Crazy, грижовна.
То не е само за него, общо-взето всеки мой приятел да ми ревне на телефона, ще хукна при него да раздавам мъдри съвети. Crazy
А той, че е дезориентиран, дезориентиран е. И незрял и всякакви други не-та.  Laughing

А аз съм си щастлива Simple Smile Толкова много неща обмислям и ми предстоят, че нямам време да се замисля за лошите, които се случват.

# 52
  • Мнения: 17 407
Запис.
Ай, честит ви Патрик! Кога ще продаваме златото? Laughing

# 53
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Четвърти "запис" в темата,но пусто и празно е в главата ми...Надявам се в бъдещите дни словото отново да ме споходи..

# 54
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И в моята е празно, само цифри подскачат.
Защо всички задачи се случват точно тогава, когато най-много ми се спи?

# 55
  • Майничка
  • Мнения: 12 586
Едно наздраве от мен в ранни доби!

По туй време преди 11 години официално се запознах с №1.

# 56
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Живи и здрави! С пелин наздраве!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Гаргамела, да ти е жива и здрава каката  bouquet!

Хубав, усмихнат и спорен ден на всички!

# 58
  • Мнения: 803
С праздником, Гаргамелче  bouquet

# 59
  • Мнения: 5 370
Наистина, здравето е най-важно, затова го пожелавам с пълни шепи.На гаргамелче намбър уан.

Аз потеглям да решавам с лекарката ми ко ше прайм-инжекции+антибио през устата или само такова през устата, от което обаче, хм, миналата година ми беше станало зле.

Общи условия

Активация на акаунт