Тема: Ангел пазител (Genco) - НОВА ТВ - ТЕМА 2

  • 25 936
  • 180
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11
Прегледах програмата на Нова и 3-те Диеми няма го никаде през идващата седмица smile3518 newsm45 smile3514 smile3511

и знам че няма да има ефект но писах 2 реда на нова не може така дами не е честно smile3513

# 76
  • Мнения: 8 717






Здравейте! Включвам се при вас отново, след известно отсъствие. Но май ни спряха филма - неясно защо и неясно докога...  newsm78 Rolling Eyes От Нова тв пак си правят експерименти с нашето търпение... Mr. Green

Въпреки това ви желая  хубав и усмихнат пролетен ден!

# 77
  • Мнения: 11
ЧЕСТИТА  ПЪРВА ПРОЛЕТ  и от мен!  bouquet  bouquet  bouquet

О alex b добре дошла къде се губиш бе човек Hug Hug Hug

липсваше ни твоето сутришно кафе Embarassed

Наистина го спират много жалко  Cry

# 78
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Някъде има ли инфо защо го няма ГенЧо?

# 79
  • Мнения: 8 717

ЧЕСТИТА  ПЪРВА ПРОЛЕТ  и от мен!  bouquet  bouquet  bouquet

О alex b добре дошла къде се губиш бе човек Hug Hug Hug
липсваше ни твоето сутришно кафе Embarassed

Наистина го спират много жалко  Cry


Съжалявам, че пропуснах сутрешното кафе, но бързах да ви честитя Пролетта! Надявам се, че ще се реабилитирам с една обедна кафе пауза!






Жалко за филма наистина - остават още няколко серии! Ако някой има информация по въпроса, моля да я сподели!

# 80
  • Мнения: 2 171
Сутринта пуснах тема във форума на Нова. Гледам досега доста хора са писали, но не вярвам Нова да вземат отношение. Още повече, че разбрах, че "Семеен сарай" е спрян доста отдавна и досега няма информация дали ще го пуснат някъде някога (не съм го следила, но за него са изписани доста страници там). Ако не върнат Генджо, официално заявявам, че няма да гледам повече тъпата им телевизия Crossing Arms Twisted Evil. А пък от рекламата на Биг Брадър направо тръпки ме побиват, няма друга такава гнусотия и тъпотия. Дори ми става обидно, че смятат, че с нея олицетворяват средностатистическото българско семейство. Идиоти!!! Точно заради тази реклама не бих гледала ББ Whistling

# 81
  • Мнения: 0
аз пък съм сърдита на НОВА ТВ  Crossing Arms искам си филмчето ии едната липсваща серия на Ветровете на любовта !! тея два филма ми беха любими "завръщане в Рая " съм го гледала най-малко 5 пати а съм на 14   #Cussing out

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Аз тъкмо се настаних и чакам да свърши Гала ,че да гледам филма/вчера го изпуснах/. Ама сега разбрах от вас "добрата новина",че няма да го излъчват ...  Shocked
Дано скоро да поправят тази грешка !

Какво цели Джунайд,какво иска да направи с Йозге,не ми стана ясно?

# 83
  • Мнения: 0
писна ми от Нова тв - започнат сериал и изведнаж го спрат.

# 84
  • Мнения: 130
Е не, чак не мога да повярвам, че се случи пак след семеен сарай. оставаха още 10-тина серии, какво пречеше да си го довършат. това наистина си е гавра с хората. повече, аз лично няма да гледам никакъв сериал по нова. а и съм възмутена от отношението им към зрителите. за семеен сарай колко им писах и звънях и нищо, глас в пустиня. кой шизофреник пуска сериали и не ги довърша, за да пусне други, които пак няма да довърши. все едно го прави, за да се подиграе с хората.

# 85
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Между другото днес влязох във форума на Нова и написах това,което мисля за телевизията им и за начина,по който процедират със зрителите.По никакъв начин не съм била груба или цинична,просто не ми е в стила.Познайте какво се случи?Мнението ми е изтрито и имам бан за форума. Shocked
Много яко,никой няма право на мнение и критика.Нова е велика и трябва само да я възхваляваме!Още повече ми падна мнението за тази телевизия.А в правилата на форума е изрично написано,че бан следва след 3 предупреждения.Пробвала съм да пиша и стената им във Фейса,но и там трият веднага всяко различно мнение.

# 86
  • Мнения: 130
e, че то това е добре, поне показва, че някой все пак ни чете. аз миналия път писах и на програмния директор и на не знам си кой, дори нещо за замазване на очите не получих. много ме е яд, исках да видя какво ще стане, а от опита със семеен сарай е ясно, че вече никъде никога няма да го пуснат отново.

# 87
  • София
  • Мнения: 15 508
   Аз тези дни мисля да си го догледам на картинки, все нещо ще разбера и  без превод.

Последна редакция: вт, 23 мар 2010, 19:45 от Тайна

# 88
  • Мнения: 8 717
И аз днес се опитах да го прегледам,  но само по картинките не разбирам всичко. Поне, обаче му видях финала и там всичко беше ясно.

# 89
  • Троян
  • Мнения: 86
Много жалко за сериалчето!!!Предлагам да сигнализираме на Господари на ефира!!!Те само могат да се справят с този проблем!!

Общи условия

Активация на акаунт