Стих за прощапулник

  • 27 237
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 572
Скоро моя позната ще прави прощъпулник и ме помоли да се погрижа за поканите.Търсих в нета подходящо стихче но не намерих да имате идеи.

# 1
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 371
 Rolling EyesЛеле, аз и двата прощапулника ги правих без покани!

# 2
  • Мнения: 82
Rolling EyesЛеле, аз и двата прощапулника ги правих без покани!
Ужас! Вярно ли бе? И аз... Laughing

# 3
  • Мнения: 572
Ей в тоя форум ако помолиш за помощ направо те карат да се откажеш от идеята
Аз помолих ако някой знае стихче за прохождане да го напише. А не питам дали да правя покани
Ако нещо ви е яд че не сте се сетили вие по рано не си го изкарвайте на мен

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 408
"Нека да е честит твоят празник, много весел, пълен с прекрасни изненади и усмивки!
На твоите малки,палави крачета желаем им да стъпват смело, все напред и нагоре,
да стъпват гордо и с радост да те водят в откриването на света!"

Покана:
В този ден,тъй важен,станете мои гости
и вижте как аз първите си крачки ще направя,
как смело ще проходя и кой предмет ще хвана!
Орисници добри,за пътя ми добър желая!

# 5
  • Мнения: 139
Ей в тоя форум ако помолиш за помощ направо те карат да се откажеш от идеята
Аз помолих ако някой знае стихче за прохождане да го напише. А не питам дали да правя покани
Ако нещо ви е яд че не сте се сетили вие по рано не си го изкарвайте на мен
Аз съм на същото мнение има някой които само се чудят как да се заяждат.Аз също не се сетих за покани иначе идеята е чудесна.

# 6
  • Мнения: 9 767
Моите гости дойдоха и без покана Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 23 988
Срамежливка, не се сърди за реакциите!
Не очаквай заради някакъв прощапулник да те залеят с предложения за покани, просто защото наистина не е някакъв официален празник. Дори повечето хора си го правят без гости  Peace Ако молбата беше за покана за рожден ден примерно - щях да откликна  Grinning

# 8
  • Мнения: 1 512
Недей да реагираш по този начин.Никой не се заяжда с тебе.Ами чесно казано и на мене ми е странна идеята за покана за прощъпулник,дори и не ми е хрумнало като идея.Нашите гости бяха поканени по телефона.Дано някоя мама ти помогне.

# 9
  • Мнения: 305
Балони, музика, игри
безброй усмивки и шеги..
Ела на моят  Прощапулник
и се повесели с мен!

# 10
  • Мнения: 2 090
СРАМЕЖЛИВКА,и аз не съм се сещала за това,обаче ще се възползвам.Прощълулника ще правим на рожденния ден,и ще направя една комбинирана покана Grinning.

Това измъдрих току-що Blush

С уверени крачки ще превзема света,
бъди ти мой гост,виж как става това.
Вече голям(а) съм,време е знам
професията своя да избера сам(а) Simple Smile
След питката тръгвам,
по бяла пътека,
бъди ти мой гост,
да празнуваме нека!



# 11
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Идеята за поканите ми хареса, ще ви я открадна  Grinning За съжаление аз нямам такова въображение да измислям стихчета  Sad

Общи условия

Активация на акаунт