Пъзели 16

  • 26 619
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 87
Juanita_17, ето линк с пъзела с моите лодки, за които говорихме на срещата: http://www.jigsaw-puzzle-club.co.uk/Search_results_keyword2.asp Тук има и другите творби на автора. Заблудила съм се, на Gibsons са пъзелите.


Не се отваря линка така. Това са лодките http://www.jigsaw-puzzle-club.co.uk/jigsaw-puzzle.asp?jigsaws=982 а отдолу има и другите от серията Peace

# 736
  • София
  • Мнения: 3 099
Привет, момичета!
От скоро се захласвам по пъзели (покрай детето) и вече имам два мои, които искам да ми красят стените. След залепянето, какви са опциите за закачане? Рамка? Тя ли е най-подходяща? Изобщо, кое се приема за стандартно и подходящо?

# 737
  • София
  • Мнения: 2 853
ivonska, щом си ги залепила, от тук насетне, както ти сърце иска. Аз имам само един залепен и ще го сложа в рамка от тия, които са само стъкло и имаш щипки за захващане. Тоест няма рамка. Влез в галерията ни (на първа страница има линк), там има и рамкирани пъзели.
И... добре дошла, при нас. Надявам се да се заседиш.  Laughing

# 738
  • Мнения: 33
Първо да си кажа, че ми беше много приятно на срещата. Всички сте много мили Hug.
Веднага като се прибрах почнах да редя пъзела...Имам да уча и за малко се притесних, че докато не го наредя, няма да спра, ама се спрях в един момент де....
Juanita_17, добре дошла в отбора. Абе, ти не си на 17, нали? Що имаш 17 тогава в ника?  Rolling Eyes
Не съм на 17 наистина...почти на 25 съм....Родена съм на 17 число, затова имам 17 в ника.
Ако се прави нова поръчка, сигурно ще се включа  Embarassed
П.П може ли някой да ми каже кои пъзели са с хубави части...т.е да не са хлабавии да са по-уникални като парчета....аз имам основно на едука...те не са лоши...на равенсбургер ми харесват, но нямам никакви впечатления за Шмидт, Гибсън и други, които гледам, че харесвате.

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 15:49 от Juanita_17

# 739
  • София
  • Мнения: 2 853
А видя ли лодките ми?  Laughing

# 740
  • Мнения: 33
Видях ги, да.
А ти с гейшата какво направи - нареди ли я или почна котките?
П.П Днес е по-леко в работата и ще почвам да разглеждам пъзели за следваща поръчка  Blush

# 741

Общи условия

Активация на акаунт