Отговори
# 30
  • Мнения: 314
На мен лекарят ми каза вечер преди ядене, така че не се притеснявай! Simple Smile

А на мен в Майчин дом ми казаха, че желязото на гладно дразни стомаха.  Laughing
Но... може и да има разлика между Малтофер и Феро-фолгама... но пак е странно.

# 31
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз, че от доста време само чета темите.
Новото заглавие и темичката -много ми харесват!

# 32
  • Мнения: 408
Здравейте, следя от началото, какво пишете, но като че ли чак сега реших да ви питам, как да се запиша и аз в списъка с чакащите бебета през Юни? Моят термин е на 10.06.

# 33
  • Мнения: 1 563
Валя,

супер темичка си подготвила, пък и с моето заглавие. Радвам се, че ви хареса, а го пуснах като на шега.

Аз ходих до Доверие за болничния, мериха ме, подготвиха ми новия картон, че смених гинеколожката и сега чакам 25, за да се видя отново с докторката и да ме прегледа основно.


Толкова ходих днес, че сега краката ме болят ужасно.

Много ми се ходи на лекцийка, но в петъка водя детето на пеене и ми е доста тичане, та ще видим. Времето поне го дават да се оправя, и може да помоля свеки да я закара, пък аз да се видя с някоя мама, да се запознаем.

Мисля другата или последната седмица на март да направим една срещичка мамите, които поръчваха неща от Некст, ако е удобно да посъбера малко парички, че очаквам към началото на април да ми се обадят, но ги чакам да кажат дали всичко е поръчано, за да няма връщане на пари, пък после ще остане само доставката и наложения платеж да поделим наравно.

Очаквам и Пепси да даде знак и за доставката от Асда, която ще дойде пак при мен, бе доста често ще се виждаме покрай покупките.

 

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 789
mmmmm добре дошла! Изпрати лично съобщение на Валя с термина ти, години, град за да те добави на първа страничка!

# 35
  • Мнения: 5
mmmmm добре дошла! Изпрати лично съобщение на Валя с термина ти, години, град за да те добави на първа страничка!

Благодаря ви момичета, тъкмо и аз това се чудих как става  Laughing

# 36
  • Мнения: 1 563
Забравих да поздравя новодошлите.
Радвам се , че има нови попълнения, леко и безпроблемно бременеене момичета Hug

Отивам да хапна...

# 37
  • Мнения: 0
Аз съм на ампули тотема, тъй като хемоглобинът не ми се покачи от Малтофер, а дори ми падна от 110 на 101. Та в листовката на ампулите пише, че обикновено продуктът се приема половин час преди храна, но ако не се понася добре от храносмилателния тракт, може да се приема и по време на храна.

mmmmm, добре дошла!

# 38
  • Мнения: 94
Аз съм на ампули тотема, тъй като хемоглобинът не ми се покачи от Малтофер, а дори ми падна от 110 на 101. Та в листовката на ампулите пише, че обикновено продуктът се приема половин час преди храна, но ако не се понася добре от храносмилателния тракт, може да се приема и по време на храна.

mmmmm, добре дошла!

 newsm10 само да добавя, че храната не трябва да съдържа калций като сирене, кашкавал, а витамин ц(сок от прясно изцеден портокал например). Важи не само за ампули.

# 39
  • Мнения: 0
Добре дошли на новите мами Simple Smile

Аз също съм на ампули Тотема, но ми казаха след ядене да ги приемам, за да не дразни стомаха Simple Smile
Иначе, ani_di, за лекциите в ЦУМ сме една агитка тумбаци, които ходим сравнително често, но аз, както писах преди два дена, този петък съм на ЖК от 9:30 и не знам дали ще успея да стигна до 10:30 долу на ЦУМ  Tired, но определено ще се пробвам Simple Smile  fingerscrossed

# 40
  • Мнения: 16
запис и от мен  Simple Smile Валя, мерси   bouquet
Добре дошли на новите мами  Hug

# 41
  • Мнения: 525
Момичета, кажете как да си провера болничния в НОИ, какво трабва да имам като инфо и къде да влезна?

# 42
  • Мнения: 1 563
http://www.nssi.bg/, отиваш на Справки и третата опция, но при мен дава грешка от извесно време.
Трябва да имаш един ПИК код.

# 43
  • Мнения: 128
Хоп, и аз да се запиша  newsm03!!!

Валя, отново супер темичка  smile3525!!!

# 44
  • Мнения: 140
Честита ни нова темичка
На новите мами добре дошли Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Ох,момичета аз се разболявам,хванах от малкия SadДнес повърнах а и съм с т37.5.сега пих парацетамол,ох дано ми спадне:(
Военните в Асеновград днес стачкуват на площада,преди малко мажо се обади да каже че ще закъснее

Общи условия

Активация на акаунт