Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 18

  • 47 027
  • 728
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4 569
...или гостуване на някоя от звездите,което може и да не се случи? Rolling Eyes

# 616
  • Мнения: 1 640
Предпочитам анкета за Ферхунде и нейните недостатъци и качества/ако открием такива,но май все пак -има/.Аз лично не й вярвам,наистина личната изгода е движещата сила при нея.
Едва ли съчувства,съприживява на някого от семейството-озлобена е доста и не се кротва.Иска,а не знае как с добро да постигне желаното...

# 617
  • Мнения: 1 163
Сега човек да се чуди какво да прави newsm78 искаме да гледаме и нова и бтв,голям проблем Mr. Green

# 618
  • Мнения: 106
Моля ви ако някой зняе каква е тази изненада за зрителите на ЛИСТОПАД да каже.Моля,моля,моля Praynig

# 619
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 762
Предполагам ,че изненадата са закупените нови серии от следващия сезон сега го казаха по новините.Ако правилно съм разбрала.

# 620
  • Мнения: 118
Гледахте ли БТВ Новините, казаха че филма ще продължи да се снима  Peace

# 621
  • Мнения: 19
Моля ви ако някой зняе каква е тази изненада за зрителите на ЛИСТОПАД да каже.Моля,моля,моля Praynig
В Турция няма да спират снимките, ще продължат с още един сезон поради големия интерес към филма.  Hug

# 622
  • Мнения: 5 710
Да, аз чух, но не разбрах нещо - дали Бтв ще купят още сезони, или в Турция, където юни е трябвало да свърши сериалът са решили да снимат нов сезон? Нека някой обясни, ако знае + това значи ли, че още 4 годни БТВ Ще ги излъчва по това време ..? Вмисъл по колко епизода са сезоните в Турция!? ( тука май се умножават грубо по 2).
Али Ръза!?

# 623
  • Варна
  • Мнения: 2 363
Щом ще има още един сезон значи ще сме заедно много дълго време.  Mr. Green Ще вземем да си писваме един от друг вече.  Laughing

# 624
  • Мнения: 120
В момента сме на 52 турски епизод, макар да ни се струва бавно, бързо стигаме турските серии.

С Листопада дотук - ще го тегля.. Не ми се гледа по една серия. На Биг Брадър съм Simple Smile

# 625
  • Мнения: 19
Не забравяйте, Джеврието има рожден ден на 12 април! Mr. Green Трябва да го отпразнуваме! Joy

# 626
  • Мнения: 2 590
Ауууууууу свекървата на Фикрет имала рожден ден на 12-ти април, което ще рече, че е зодия овен.
Ужас как само ни срами зодията Confused

# 627
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Бе как може някои да не харесват Седефчето, я какво е хубаво с т'ва бялото поло.
'Сичко си има детето.  Grinning

Е, че не я обличат и не я гримират... то заради ролята 

# 628
  • Мнения: 127
 Joy JoyПепелян ханъм отива в Стамбула LaughingСреща на сватите Laughing

# 629
  • Мнения: 19
Ейй, много ме кефи тоя епизод!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт