LOST - сезон 6 / тема II

  • 25 848
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Аз също имам големи очаквания за следващият епизод,защото Ричард очевадно е на острова от самото начало и ми се струва че е най запознат със ситуацията,но пък и нямам големи надежди че ще разкрият кой знае какво,понеже най вероятно сценаристите са оставили всичко за края.

# 46
  • Мнения: 260
  bouquet за темичката! ББ: Сойър ченге hahaha Joy
kakadaka за ББ - пишеш това, което искаш да е в бяло, маркираш, цъкваш на менюто "Промени цвета" и най-последният цвят е бяло  Peace Дано съм ти помогнала Wink

 doh А бе и аз там го търсих, ама нали другите цветове си ги пише с букви в съответния цвят и аз търся да пише "бяло" с бели букви, ама ся зацепих, че няма как да го пише с ББ като и фона е бял  hahaha. Голям съм заплес, не ми се смейте много  Blush. H0uSse_Baby, мерси, че ми помогна да се усетя.
За Уидмор, аз си мисля, че не е нито към Джейкъб, нито към "Лок", ами си гони някви негови си цели, които може би по-нататък ще ни станат ясни. Щото в предния сезон се видя, че не се разбира с Илана, а тя е човек на Джейкъб.

# 47
  • Мнения: 6 541
Аз също имам големи очаквания за следващият епизод,защото Ричард очевадно е на острова от самото начало и ми се струва че е най запознат със ситуацията,но пък и нямам големи надежди че ще разкрият кой знае какво,понеже най вероятно сценаристите са оставили всичко за края.

Ако Джейкъб наистина е умрял, как успя да спаси Ричард и въобще защо все още има силата и способността да контролира живота на Острова? newsm78

# 48
  • Мнения: 0
Ако Джейкъб наистина е умрял, как успя да спаси Ричард........

Това пък как съм го изпуснала?
Как точно Джейкъб е спасил Ричард?

# 49
  • Мнения: 260
Може би Dream Team има в предвид, че дори и след смъртта на Джейкъб, важи "правилото", че Ричард не може да се самоубие. А и това, че динамитът не гръмна, може би има нещо общо с Джейкъб, явно дори и мъртъв, пази кандидатите. Ама той в крайна сметка явно не е човек, така че има някакви "сили" явно, дори и като мъртвец.

# 50
  • Мнения: 6 541
Може би Dream Team има в предвид, че дори и след смъртта на Джейкъб, важи "правилото", че Ричард не може да се самоубие. А и това, че динамитът не гръмна, може би има нещо общо с Джейкъб, явно дори и мъртъв, пази кандидатите. Ама той в крайна сметка явно не е човек, така че има някакви "сили" явно, дори и като мъртвец.

 Peace Определено има някакво влияние върху случващото се на острова

# 51
  • Мнения: 0
Може би Dream Team има в предвид, че дори и след смъртта на Джейкъб, важи "правилото", че Ричард не може да се самоубие. А и това, че динамитът не гръмна, може би има нещо общо с Джейкъб, явно дори и мъртъв, пази кандидатите. Ама той в крайна сметка явно не е човек, така че има някакви "сили" явно, дори и като мъртвец.
Peace Определено има някакво влияние върху случващото се на острова

newsm10 newsm10 newsm10Има Има

# 52
  • Мнения: 85
Продължават да тъпчат на едно място и не само като сценарий, но и актьорската игра вече ми доскуча. Сойер има точно две физиономии и с тях изразява какво ли не. Явно и на актьорите им е писнало да играят в този сериал  Tired

# 53
  • Мнения: 323
Хареса ми серията,отива му на Сойер да е ченге!Пак почвам да си задавам хиляди въпроси за това-онова,абе обичам LOST и това си е!

# 54
  • София
  • Мнения: 5 828
Гледали ли сте това - LOST Slapdown?
Карлтън и Деймън отговарят на въпроси за сериала, паднах от смях, особено на №3 и 6   Joy Joy Joy



Последна редакция: чт, 18 мар 2010, 21:47 от Amidala

# 55
  • Мнения: 104
Гледали ли сте това - LOST Slapdown?
Карлтън и Деймън отговарят на въпроси за сериала, паднах от смях, особено на №3 и 6   Joy Joy Joy



Страхотно е, актьорът който играе Бен е уникален просто Simple Smile Наскоро гледах и някакво тяхно интервю в едно шоу (само дето сега не мога да го намеря) и пак паднах от смях Simple Smile

# 56
  • Мнения: 4 606
И на мен мн не ми хареса серийката.. Но пак не беше скучновата Mr. Green Сойър Heart Eyes Интересно защо го забъркаха точно с Шарлот.. Тя не харесваше ли Дейниъл /май така се казваше.. Синът не Елоиз?/ А първата мацка, с която го дадоха участваше в Бягство от затвора Heart Eyes Хайде вече да се разкрива мистерията.. Че нз Thinking

# 57
  • Мнения: 1 734
За пореден път се убеждавам, че това май ще се окаже най-слабият сезон до сега. Ами така и не ме грабна нито една серия до момента. Все съм с надежда, че следващата ще е по-добра и все не става ...  Confused

# 58
  • Мнения: 6 541
А първата мацка, с която го дадоха участваше в Бягство от затвора Heart Eyes Хайде вече да се разкрива мистерията.. Че нз Thinking

 Peace И там играеше гадна роля  Crazy

# 59
  • Мнения: 728
Да се включа и аз най-накрая в темата, чета ви доста и следя сериала, любим ми е  Crazy
За пореден път се убеждавам, че това май ще се окаже най-слабият сезон до сега. Ами така и не ме грабна нито една серия до момента. Все съм с надежда, че следващата ще е по-добра и все не става ...  Confused

Това всъщност не е ли последният сезон?

Общи условия

Активация на акаунт