Любители на котки - тема 36

  • 43 520
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 116
Ми то нали има мит, че самотните жени имат котки, та сигурно са решили да направят 2в 1 - четка за котки и вибратор   Joy Само се чудя има ли батерии това чудо  Mr. Green

# 691
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Теди, ще стане изобретател от теб Joy

# 692
  • Мнения: 1 910
Ми то нали има мит, че самотните жени имат котки, та сигурно са решили да направят 2в 1 - четка за котки и вибратор   Joy Само се чудя има ли батерии това чудо  Mr. Green

 smile3532

# 693
  • Мнения: 4 116
Трябва да си патентовам идеята  Mr. Green

# 694
  • София
  • Мнения: 1 825
Най-големият проблем на една самотна жена е да влезе в такъв магазин и да си вземе такъв уред /е, така съм чувала, де/. След като бъде патентована идеята и се изобрети подобен уред с двойна употреба, вече няма да има незадоволени самотни жени.

# 695
  • Мнения: 4 116
Оспамихме темата, ама все пак - Емел, тез неща предимно по нета се поръчват. Пристига си опаковано и никой не може да разбере какво е, само може би куриера се досеща  Mr. Green
Сега да не си помислите, че си поръчвам таквиз неща  Laughing не за друго, ми парите ми се свидят.

# 696
  • София
  • Мнения: 13 222
Оспамихме темата, ама все пак - Емел, тез неща предимно по нета се поръчват. Пристига си опаковано и никой не може да разбере какво е, само може би куриера се досеща  Mr. Green
Сега да не си помислите, че си поръчвам таквиз неща  Laughing не за друго, ми парите ми се свидят.

Точно реших, че е от богатия ти опит  hahaha

# 697
  • София
  • Мнения: 1 825
Няма да уточнявам откъде знам  Simple Smile, но си е друго да го видиш и одобриш наживо. Мисля, че компромис с размера по-скоро би могъл да бъде направен, ако се отнася за дреха или обувка, но не и за "четка за домашни любимци".  Joy

И за да не е напълно спам, искам да кажа, че моите котаци ще ми гостуват през "лятната ваканция" и вече нямам търпение. Казала съм си, че изобщо няма да ми дреме дали ще пада козинка или не - ще се заредя цяла аптечка антиалергични лекарства и ще си се гушкаме по цяла нощ .

# 698
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Супер Hug

# 699
  • Мнения: 616
 Joy Joy Joy
На какво го обърнахте тука......

# 700
  • Мнения: 1 175
 Joy  Joy  Joy
Ох, с тоя вибратор ша ма уморите. Ще ви разочаровам обаче, бая мъничка е тая дръжка, няма да свърши работа  Wink  Mr. Green

MissNellie, Furminator си е само четка с метални зъбци, един ред са - няма друг слой навътре. Но така са направени, че събират страшно много козина, въпреки че на пръв поглед не изглеждат особено обнадеждаващо. Ние имаме такова нещо от около половин година, като с него преминахме есенното скубане и страшно много помогна. Понеже сваля толкова много козина наведнъж, след едно обилно сресване (и една торба косми) после по цяла седмица почти нищо не пада. На Богданка й харесва, даже като започна да я реша с него се обръща наопаки и мижи от кеф  Grinning

И ние направихме грешката да си вземем черна покривка за дивана, и тъмночервени чаршафи за леглото... Сега всичко се вижда навсякъде, защото тя удобно има и бели, и черни, и шарени косми  Crazy

За пуловерите - много зависи какъв тип косъм има животината. Някои кучета са с твърди, остри косми, но някои са с меки, като човешки. Така и с котките. Пуловерче от ангорка сигурно не би било зле  Wink Една колежка на майка ми си оплете пуловер от куче коли, бил много мекичък.

# 701
  • Мнения: 628
Леле, имайте милост! Скъсахте ме от смях с тези четки! Нашия го четкаме, но все хрърчи козина като се тръска (особено като се е търкалял из някой прахоляк ...като влезе у дома и се тръска като куче ) Но нали е пролет и пада зимното палтенце Wink

# 702
  • София
  • Мнения: 13 222
Joy  Joy  Joy
За пуловерите - много зависи какъв тип косъм има животината. Някои кучета са с твърди, остри косми, но някои са с меки, като човешки. Така и с котките. Пуловерче от ангорка сигурно не би било зле  Wink Една колежка на майка ми си оплете пуловер от куче коли, бил много мекичък.


Свекърва ми все разправяше , че като млада си е гледала ангорски заек и е имала пуловер от него  Grinning. Казваше го с гордост и никога не е споменавала, че е боцкал  Grinning.

Емел, хубава новина! Поне ще им се порадваш за известно време!  Hug

# 703
  • София
  • Мнения: 5 753
Много интересна тема сте подхванали  Joy Joy Joy. Това с дръжката е идейно,половинката не би заподозряла за 2-та употреба на четката Whistling.
Емел - страхотна новина,сега ще броиш дните до настъпване на лятната ваканция.

# 704
  • София
  • Мнения: 1 825
Да, по-скоро ще реши, че нещо се почесваш.

Общи условия

Активация на акаунт