"германките"- тиква

  • 1 781
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 880
В наше село няма плод-зеленчук. То май и другаде няма,  newsm78

Пепе, по главната среЩу фонтана имаШе едно магаzинче само zа плодове и zеленчуци, няма ли го вече?

# 16
  • Германия
  • Мнения: 8 099

Пепе, по главната среЩу фонтана имаШе навремето едно магаzинче само zа плодове и zеленчуци, няма ли го вече?
Абе не ми се е набивало в погледа напоследък.  Thinking

# 17
  • Мнения: 3 394
малиииииии, и аз го имах същия проблем Money докато се усетя що папат тукашните като тиква, само тикви сънувах, но от нашенските-голеееееееееееееемите и ме беше яд,че около Хелуин Стела беше още на седмици и въобще не й беше до тиква, за да й купя една такава Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 292
и аz миналата седмица бях на тема тиква но нали хванах пак най гадния грип и стоях в къщи не съм прочела тук  Wink
Значи продават при zеленчуците едни малки горе долу колкото средни zелки оранжави които се ядат, но да ти кажа останах с впечатление че ги ядат всякак си но не и като нас печени. Има и едни сивкаво кафяви в Кауфхоф ги гледах последно наричат ги Мускат и тях ги ядат.
Значи опекох една и не беше сладка, направих половината на тиквеник и той не стана супер хубав. После обаче се бях zагледала в рекламите на ФамилаЦентср които ми пускат ежеседмично и на последната страница бяха публикували супер рецепта zа супа от тиква. Е стана страхотна супа от останалата тиква. Ако искаш мога да дам рецепртата, в момента не я нося обаче

Общи условия

Активация на акаунт