ГОЛЯМ проблем с ноктите на ръцете

  • 47 489
  • 207
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз също се включвам да похваля Мавалата. Аз имах абсолютно същия проблем и ми бяха толкова зле ноктите, че не задържаха нито лак, нито гел, нито ноктопластика като хората. Режех ги до дъно и никакъв лак не слагах  Confused Сега мога с ръка на сърцето да кажа, че от 6 месеца не съм чупила нокът. Нито един. Пуснах страхотно дълги маникюри, вече няколко пъти ги режа и скъсявам и редовно ме питат мои ли са си тези нокти  Laughing Заздравителчето на Мавала не е точно лак, а по-скоро някакъв разтвор защото е съвсем течен и попива в нокътя, не оставя филм отгоре. После може да се слага или да не се слага друг лак. Аз моя си го взех навремето от Бюти Зоун в Сити Центъра, но съм го виждала и на други места. Иначе, съдейки по количеството, което се изразходва едно шишенце може спокойно да стигне за година ако се маже всяка седмица между лакиранията. Казвам не по-често от седмица защото сега и лаковете ми издържат без да започнат да се белят по 6 - 8 дни

ПП: Да добавя, че имам бебе и нямам миялна, а мъжът ми не сменя пелени и не мие чинии  Laughing

# 16
  • Мнения: 2
Моите нокти също много се нацепват и чупят. Пробвай merz special хапчета за коса и нокти. И аз с какво ли не съм ги мазала заздравители масла разни...нищо...само тея хапчета подобриха малко нещата Simple Smile  http://www.aptekapodgryfem.pl/files/zdj_gl/thumbs/preview_DSCF7703.JPG

# 17
  • Мнения: 517
Единственото, което помогна на моите нокти преди години беше един бабин съвет. Много се смях в началото, но след около два месеца спрях да се смея, и започнах да благославям бабините деветини.
Всеки път, в който си на маса, почуквай с ноктите. На бюрото го правех аз, вярно, сама бях в стаята, та не дразнех никого.
Калява се не само нокътя, но и плочката става много твърда.
Пробвай и това. Peace

# 18
  • Мнения: 5
Аз също се включвам да похваля Мавалата. Аз имах абсолютно същия проблем и ми бяха толкова зле ноктите, че не задържаха нито лак, нито гел, нито ноктопластика като хората. Режех ги до дъно и никакъв лак не слагах  Confused Сега мога с ръка на сърцето да кажа, че от 6 месеца не съм чупила нокът. Нито един. Пуснах страхотно дълги маникюри, вече няколко пъти ги режа и скъсявам и редовно ме питат мои ли са си тези нокти  Laughing Заздравителчето на Мавала не е точно лак, а по-скоро някакъв разтвор защото е съвсем течен и попива в нокътя, не оставя филм отгоре. После може да се слага или да не се слага друг лак. Аз моя си го взех навремето от Бюти Зоун в Сити Центъра, но съм го виждала и на други места. Иначе, съдейки по количеството, което се изразходва едно шишенце може спокойно да стигне за година ако се маже всяка седмица между лакиранията. Казвам не по-често от седмица защото сега и лаковете ми издържат без да започнат да се белят по 6 - 8 дни

ПП: Да добавя, че имам бебе и нямам миялна, а мъжът ми не сменя пелени и не мие чинии  Laughing

Адри, за колко си го взе от Бюти Зоуна? Същото ли е като това от Feel Unique-a?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 573
Същото е, да. Не помня точната сума, но ми се върти в главата 20-25лв. Определено си струва и сега като знам колко бавно свършва и какъв му е ефекта бих дала и 100+ за него вместо да ги давам за маникюристи или за лакове, които се обелват след ден

# 20
  • Мнения: 5
Мерси, Адри. Значи като цена е същото като от сайта. Ентусиазирах се, в събота ще го потърся в Бюти Зоун-а в мола в Пловдив. Flutter

# 21
# 22
  • Мнения: 5
Имам същия проблем! От няколко седмици ползвам ето това http://www.framar.bg/%D0%B1%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%84%D0%B5% … -pid02001924.html и забелязвам подобрение, ноктите ми се лющят значително по-малко и са станали по-твърди. Доволна съм!

# 23
  • Мнения: 248
Майка ми имаше такъв проблем с ноктите. Ходи на лекар и и изписаха Балсам за нокти Макси на Биотрейд. Много е доволна от резултата. Ето го и самия балсам http://www.framar.bg/%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D1%81%D0%B0%D0%BC-%D0%B7 … -pid30002337.html

# 24
  • Мнения: 5
Майка ми имаше такъв проблем с ноктите. Ходи на лекар и и изписаха Балсам за нокти Макси на Биотрейд. Много е доволна от резултата. Ето го и самия балсам http://www.framar.bg/%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D1%81%D0%B0%D0%BC-%D0%B7 … -pid30002337.html

Цитат
..Балсамът за заздравяване на нокти MAXI се използва ежедневно, като се втрива старателно 2 до 4 пъти в основата на нокъта..

Трябва да се ходи без лак, докато се ползва явно... Аз лично не мога да извърша такова геройство. Laughing

# 25
  • Мнения: 2 751
Имам същия проблем! От няколко седмици ползвам ето това http://www.framar.bg/%D0%B1%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%84%D0%B5% … -pid02001924.html и забелязвам подобрение, ноктите ми се лющят значително по-малко и са станали по-твърди. Доволна съм!
Я, това го имам в шкафа, мъжът ми го ползваше за някакви проблеми на ноктите  Laughing
ще го пробвам  Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Батрафен е за гъбички, не мисля, че ще действа като заздравител.
По препоръка на маникюристката ми ползвах Герикапс. За около седмица мазане сутрин и вечер/без да слагам лак/ ноктите ми се заздравиха значително.

# 27
  • София
  • Мнения: 169

И аз не мога без лак, за това мисля да пробвам този заздравител на Малива, за който говорят момичетата по-горе  Wink

# 28
  • Мнения: 5
Именно затова и аз на него съм се наточила. Доколкото разбрах се нанася 2 пъти седмично и после може отгоре да се сложи лак.

# 29
  • Мнения: 765
И аз имам такъв проблем от няколко месеца. Никога не ми се е случвало и смея да твърдя,че имам много твърди и здрави нокти, но какво стана в един момент......
Сега се колебая между двата продукта, които сте препоръчали.

Общи условия

Активация на акаунт