Жената ЛЪВ-23 част!

  • 15 526
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 156
Вени, още буха и се сополиви, но поне Т няма вече. И това ще преборим, аааама ха Naughty Благодаря, че попита Hug Сетих се, че ме пита и в предишната тема ама се отнесох да ти отговоря Embarassed Пък и от де толкоз да помня Mr. Green
Хаяско, ама вЕрно ли не трябва да я разтварям в мляко сухата мая? Shocked Аз кво се разправям толкова с нея ooooh! Все се плаша на рецепти с мая... ей сЯ станАх бог в месенето вече smile3508 newsm62
Полинко, шА додат, бре! Чуй кво ти казвам... звездите ми го говорят Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 956
Ох, не стана. Изтеглих само декларация 7. Останалото ще си идем на място. Е, сигурно ще повисим малко, но карай.

Днеска съм с нерва нещо. Изведнъж закопнях да съм в къщи, да си пусна един филм (по възможност некое мистъри) и да се пъхна под одеалото.

Некви делегат дойдоха одеве. Не зная от Сф. или от другаде. И аз пушех в стаята. После чувах некви коментари за пушенето из коридора. как пък само мене ме видяха не знам. Половината къдят тука.

# 17
  • Мнения: 156
Офффф, Стефче, много гадно така беееее spoko Не се притеснявай то вече са те видели пък и със сигурност знаят, че ти не си единствена.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 210
Теди, браво, значи сте на оправяне, щом вече няма Т и другото ще мине.

Стефи, за тази декларация 7 чух, че са увеличили срока за подаване до юни, ако не се лъжа. Дано не се събират опашки!
Като каза мистъри, се присетих за една сбирка от филми на Хичкок в замунда! Ще взема да я прегледам!

# 19
  • Мнения: 9 776
Тедко, найш ли къв червен килим шА им опна, само да додат Twisted Evil.

# 20
  • Мнения: 972
Само се записвам ,а като смогна ще пиша повече... Blush

# 21
  • Мнения: 2 274
Само се записвам и отивам да готвя, Гроги съм, главата ме боли... днес беше тежък ден.

# 22
  • Мнения: 71
Абе днес уж не беше кой знае какво, а се чувствам като прегазена от влак newsm78 Сякаш нямам силички да дишам....

# 23
  • София
  • Мнения: 6 210
Джес, сигурно прости те се е натрупало и понеже днес ти е бил по-лек деня и си се отпуснала, сега се чувстваш така. Мен пък ме заболя глава, а детето е нервира и шА го тЕпам  Mr. Green.

# 24
  • Мнения: 71
Сакън, не оставяй морето без цар  hahaha

# 25
  • София
  • Мнения: 6 210
Сакън, не оставяй морето без цар  hahaha
Абе Гери ще наглежда цацата, бре  Joy!

# 26
  • Мнения: 250
Аз пак да попитам: Коя е maminnkata?

# 27
  • Мнения: 9 776
Аз пак да попитам: Коя е maminnkata?

Що бре newsm78? Къде я видя Rolling Eyes?

# 28
  • Мнения: 1 849
Чочи, мерси за оформението!   bouquet
Ей, момичета тъкмо ви прочетох и малкия ме привика, после и аз правих кифли, сусамки и сега пека гювечета. Толкоз труд за нищо работа... След час ще ни чакат празните чинии само  Wink

Ами Вафли си я уплашихте направо, хич не се показва...  Hug
Нещо за Норчето? Последно каза че има страшно мноого работа.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 5 024
Бе кво стана с Вафли наистина? Виждам я в други теми, пък тук не пише..

А Норчето?
Сега й отворих профила - "дълбоко замразен акаунт".
Някой да ме светне тва кво ще рече...

Общи условия

Активация на акаунт