бебе + куче

  • 2 534
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ако я обезпаразитяваш и миеш добре какъв е проблема?
ку4ето ми е английски сетер и е лудо колкото си иска..все пак не мога да го вържа на едно място....страх ме е само - като малката запо4не да пълзи и вси4ко запо4не да се лепи по ръцете и оттам в устата...
Еййй, все едно аз съм писала. И мойта е английски сетер...  newsm51. Съвсем скоро и аз пусках такава тема, ама беше някой друг раздел, даже забравих. Май в Клюкарника...  newsm78
..направихме спец. кът4е за ку4ката в коридора и кухнята , а тя нахалницата сама си отваря вратите и пак ходи където си пожелае...много е лесно да сменим клю4алките на вси4ки врати и да ги заклю4ване ..
Точно същото и аз бях дала за пример. Като те четох се зачудих кое е туй куче, което хем си отваря нахално вратите, хем не е сетер. А то...пак същата работа.
Нахалниците са си нахалници...а и умници са си....  Grinning

# 16
Моята дъщеря ще стане на три години след две седмицира и още и слагам памперс за сън.Интересното е, че когато е на градина спи без памперс и не се напишва, в къщи сутрин памперсът е препълнен. Лятото я бях отучила, но след прекарана пикочна инфекция през есента пак се напишква, е не всеки път, но често. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 809
Имаме кучета от близо 15 години - 2 броя немски овчарки + котка+ папагал. Не случайно ни викат "лудата къща". Когато забременях  и за миг не съм си помисляла да ги махам. Само ограничих присъствието им в къщи. Сега седят само в кухнята или на верандата. От космите няма отърване - това е ясно. Но мисля че така Стефчо получи по-голям имунитет. Не боледува често, да не кажа почти. И изобщо не виждам някакъв проблем. До котката не му позволявам да се приближава. Смятам, че тя е по-голям преносител на болести. Но като цяло Стефчо и кучетата се разбират много добре. Той ги язди, дърпа им ушите, бърка им в очите - те търпят, горкичките!

# 18
  • Мнения: 574
За кучетоще чуеш много мнения. У нас бъка от животни и съм доволна.Кучетата са 3 и една котка и други гадини. Важното е правилната профилактика на животното.

# 19
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Кучето ми е един неориентиран и бесен кокер, който се пъха навсякъде. Бяхо горе-долу разделени с детето докато дъщеря ми проходи. Оттогава е едно непрестанно беснеене и гонене из цялата къща, досега проблеми не сме имали. Обезпаразитяваме кучето на 3 месеца, постригваме 2 пъти годишно и задължително всяка година ваксини.

# 20
  • Мнения: 326
Когато брат ми бил на 2 години майка за първи път му дала фъстъци. Той много ги харесал и бързо ги изял. 3 дена по-късно си играл под леглото (любимото му място) и там намерил котешки изпражнения. Помислил ги за фъстъци и ... #Crazy
Ето защо нямаме животни вкъщи сега.

# 21
  • Мнения: 1 072
Когато брат ми бил на 2 години майка за първи път му дала фъстъци. Той много ги харесал и бързо ги изял. 3 дена по-късно си играл под леглото (любимото му място) и там намерил котешки изпражнения. Помислил ги за фъстъци и ... #Crazy
Ето защо нямаме животни вкъщи сега.
На една моя приятелка, маниачка на тема чистота и мразеща животни детето и, играейки си в една градинка беше изяло едно кучешко лайно. Така че връзка няма.
Моля темата да не се превръща в тема за кучетата по градинките.

Общи условия

Активация на акаунт