Пясъчник - от къде?

  • 2 846
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,

Някой да знае от къде може да се закупи пясъчник за лятото?

# 1
  • Мнения: 220
От тук:
Виждала съм го на живо-много е хубав.
http://katinatoys.com/catalog/product_info.php?products_id=54&am … f1594b524e0397bf5

# 2
  • Мнения: 1 427
Има и едни по- малки, като за тераса - в Хиполенд.

# 3
  • Мнения: 118
Ами аз не съм на същото мнение за този пясъчник, поръчах го онлайн миналото лято, именно защото исках нещо по-голямо и подходящо за двор. Спрях се на този, защото е дървен и има сенник, но още при сглобяването не всичко вървеше като "по мед". Отделните части трудно се наместваха и като краен резултат стоеше леко крив и тъй-като няма под, след като го напълнихме с пясък, той изтичаше. Но това, което най-много ме подразни, че имаше чепове по дървените части, което за детско съоръженние е напълно неприемливо. То не беше шкурка, то не беше лак ...

# 4
  • Мнения: 251
И аз се записвам да следя предложенията. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 869
Другият вариант е пясъчник-мида - в големите хипермаркти го има навсякъде- Баумакс, Практикер и др. За мен предимството му е в това, че е с капак и при лошо време пясъка няма да се мокри и освен това е подвижен, може да се мести според сянката например. Simple Smile И още едно преимущество на капака - кучета и котки няма да могат да го посещават, както обикновено се случва в откритите пасъчници навсякъде и после конюнктивита е налице. Laughing За цена - нямам представа.

# 6
  • Мнения: 72
Ние също си поръчахме преди 2 години пясъчник от Катина Зимата го разглобяваме и прибираме сега пролетта преди сезона на ползване му слагаме 1 лак и е готов за екслоатация И така всяка година Като качество- да има какво да се желае но като цяло сме доволни

# 7
  • Мнения: X
http://www.mytoys.de/catalog/search/?query=sandkasten&productsPerPage=20  ето тук няколко варианта. Доставят до Бг !

# 8
  • Мнения: 1 296
ако не ви е късно вече и в Метро има и не беше никак скъп във форма на мидена черупка

# 9
  • Мнения: 0
Ние също си купихме миналото лято пясъчник от Катина.Наистина в началото започнахме да го сглобяваме както си искаме, решихмме , че искаме да го сглобим  по цветове по наша преценка, нищо не стана, наистина се изкриви.Но след като се обадихме и попитахме, защо по-този начин стана пясъчника, ни обясниха, че трябва да го сглобавяме както е по инструкция  и по снимката.Накрая го направихме и стана отлично.Друг проблем намяхме по-него. Сега сме го прибрали, но скоро ще го изкараме  Grinning
Аз също ги гледех тези в метро, ноистина са хубави и не са скъпи

# 10
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Каква е цената на Мидения пясъчник в Метро?

# 11
  • Мнения: 220
Миналата година беше 16 лева едната част.Ако желаеш купуваш 2 ,за да има и капак.
Аз взех една ,защото го ползваме за басейнче.

Общи условия

Активация на акаунт