Незабравима(Unutulmaz)-тема- 21

  • 23 050
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Някой може ли да каже как се превежда  Senden Baska      bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Единствена моя ,или ти си само моя ...май нещо такова  newsm78

# 31
  • Мнения: 898
Предпочитам втората сюжетна линия . От първата като чуя за Мелда и Харун.............. #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 32
  • Мнения: 0
Привърженици на Мелда може би в началото е имало, но сега малко се съмнявам (ако имаш впредвид зрители).

везните ще наклонят за Еда и Харун, за това и сватбата ще се разпадне, т.е няма да я допуснат за да не се "нарушат" напълно нравите им

Едно е да съчувстваш на Мелда, друго е да си й привърженик. Аз също много й съчувствам и дори се мъча да я разбера, без да я оправдавам. И обвинявам Еда и Харун, че не й казаха своевременно преди да тръгне по лошия път, въпреки обстоятелствата. Уж да не я наранят, а сега е пак ранено, но чудовище. Но да одобряваш методите й на действие е съвсем друго нещо.
[/quote]

Аз съм убедена, че в момента ако някой се разпознае в образа на Мелда и той ще се замисли. И двете крайности ги изкараха и оставят на зрителя да одобри един от двата варианта.

# 33
  • Мнения: 0
Предпочитам втората сюжетна линия . От първата като чуя за Мелда и Харун.............. #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy


май всички сме за втората Hug

# 34
  • Мнения: 32
Някой може ли да каже как се превежда  Senden Baska      bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Единствена моя ,или ти си само моя ...май нещо такова  newsm78
Много ти благодаря.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 5 754
Предпочитам втората сюжетна линия . От първата като чуя за Мелда и Харун.............. #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy


май всички сме за втората Hug
И аз съм за нея.

# 36
  • Мнения: 0
Предпочитам втората сюжетна линия . От първата като чуя за Мелда и Харун.............. #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy


май всички сме за втората Hug
И аз съм за нея.
твърдо съм за втората  Simple Smile Simple Smile

# 37
  • Мнения: 0
помни ли някой миналия фрагмент в събота ли излезе?

# 38
  • Мнения: 115
Какво ще кажете за две сюжетни линии:

1. Еда гушва букета ,след като упорито отказва лекарите да я спасят
2. Харун се жени за Аблата -отглеждат Ямур
3. Аблата цял живот се трови ,както Саадет сега и съвестта не й дава покой
4. Аблата не издържа и бяга с някой коняр или охранител от многобройната и ненужна прислуга на Аслънлъ
5 . Харун отглежеда сам Ямур -като всяка вечер и чете за" Лека нощ" депресарският дневник на майка й2 сюжетна линия
1. Еда се вслушва във вътрешният си глас - съгласява се с лекарите
 2. Казва на Харун за усложненията с бебето и нея
   3. Харун взима нещата в свои ръце
      4. Аблата се разкайва и отива да се лекува в Нареченски бани        5.Харун и Еда заедно -щастливи и се глезят на някой осторов с коктейлчета...



Диде много ме развесели! Joy Joy Избирам втория вариант, така и нашата икономика ще намаже, тъй като Аблата има нужда от много дълго лечение!!!!! Joy Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 898
помни ли някой миналия фрагмент в събота ли излезе?
Мисля че да .

# 40
  • Мнения: 0
Какво ще кажете за две сюжетни линии:

1. Еда гушва букета ,след като упорито отказва лекарите да я спасят
2. Харун се жени за Аблата -отглеждат Ямур
3. Аблата цял живот се трови ,както Саадет сега и съвестта не й дава покой
4. Аблата не издържа и бяга с някой коняр или охранител от многобройната и ненужна прислуга на Аслънлъ
5 . Харун отглежеда сам Ямур -като всяка вечер и чете за" Лека нощ" депресарският дневник на майка й2 сюжетна линия
1. Еда се вслушва във вътрешният си глас - съгласява се с лекарите
 2. Казва на Харун за усложненията с бебето и нея
   3. Харун взима нещата в свои ръце
      4. Аблата се разкайва и отива да се лекува в Нареченски бани        5.Харун и Еда заедно -щастливи и се глезят на някой осторов с коктейлчета...



Диде много ме развесели! Joy Joy Избирам втория вариант, така и нашата икономика ще намаже, тъй като Аблата има нужда от много дълго лечение!!!!! Joy Joy Joy Joy

Гери ,какво говориш ,ако иска и на Хисара ще й запазим място на Аблата - нали се поочука оттук -оттам и като катастрофира...То верно ,че я тунинговаха малко ,но може някоя болежка да се обади , след като се полекува в Наречен за нервите.

# 41
  • Мнения: 0

Не мисля, че Еда ще умре по време на раждането. Но ще има напрежение и ще бъде под въпрос нейния живот и на детето. Поне 1 серия с това ще ни занимават.
И може би в този момент майка й ще се замисли.
Здравейте и от мен . Едвали Тюркан ще се осъзнае виж в 36 епизод как се радваше на Мелда .Смятам ,че тя предпочита нея пред Еда newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

мисля, че тя не предпочита Мелда пред Еда, а собственото си спокойствие. Тя мисли в момента само за срама. Според мен нещата ще почнат и за нея да се променят. Нямя да е такова дърво до края. Така се надявам ...
[/quote]
Може и да е така но дори и прочетеното от нея в дневника на Еда не промени почти нищо. Дори тръгна с пистолет да стреля по Харун .Даже на прегледа в болницата пак искаше да се налож
......



Едно е да говориш за смърт (умри ..  и т.н), друго е да осъзнаеш, че наистина може да се случи. Тюркян е много първична. И мисля, че затова ще има опасност за живота на Еда и Ямур. Това ще бъде знаково за тяхното семейство и отношенията им.
А с това, че Харун се отказва от сватбата ще покаже на неговото семейство, че има право на собствен избор.


Последна редакция: чт, 18 мар 2010, 18:20 от tuk.sam.

# 42
  • Мнения: 0
И аз съмза втората, макар че споделих вече, по-вероятна ми изглежда първата.

# 43
  • Мнения: 0
Някой може ли да каже как се превежда  Senden Baska      bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Единствена моя ,или ти си само моя ...май нещо такова  newsm78

аз го гледах в превод на английски, бяха го превели "без теб", но ти си спецът форбс Hug

# 44
  • Мнения: 115
Какво ще кажете за две сюжетни линии
Диде много ме развесели! Joy Joy Избирам втория вариант, така и нашата икономика ще намаже, тъй като Аблата има нужда от много дълго лечение!!!!! Joy Joy Joy Joy
Гери ,какво говориш ,ако иска и на Хисара ще й запазим място на Аблата - нали се поочука оттук -оттам и като катастрофира...То верно ,че я тунинговаха малко ,но може някоя болежка да се обади , след като се полекува в Наречен за нервите.
Може направо да и направим целоживотен маршрут по балнеосанаториуми из БГ да заминава и да не се връща!!!! Joy Joy Joy Joy
Предполагам също, че Харунски няма да има нищо против да плати за тая екстра!  Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт