Тест за бременност

  • 9 646
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 305
Малко вероятно е да си бременна, за твое успокоение си направи кръвен тест.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 079
Ако има бременност, ще отчете, не се притеснявай, за всеки случай може да си купиш няколко марки и да сравниш резултатите! Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 70
Аз също мисля, че не си бременна - все пак наистина размера на зародиша ще е около 6-7 см и е невероятно да не го види на ехограф гинеколога. Колкото до теста за бременност много важно е да се направи правилно. Тестът за бременност става невалиден, ако се извади от опаковката за повече от 30 минути преди тестването или през лятото, ако се транспортира или съхранява при температури над 30 градуса.При употреба на хормонални препарати съдържащи хормона hCG, тестът може да бъде „подведен”, да регистрира хормона и да покаже положителен резултат. Употребата на други лекарствени средства, които не съдържат този хормон не влияят на точността на тестовете.Тестът може да отчете положителен резултат – бременност, до 8 седмици след раждане или аборт поради наличие на остатъчни количества от хормона в женския организъм. В тези случаи е добре да се обърнете към лекар специалист за съвет как да установите дали действително сте бременна или не. Не мисля,че имаш нужда от кръвен тест, но ако решиш той е най-сигурен - според мен потърси другаде проблема с подутия корем - пусни си изследвания на урината най-просто Simple Smile Тестове за бременност - лента, касета и писалка независимо от вида са на база отчитане на наличие на hCG хормона.

Общи условия

Активация на акаунт