Сайтове за игри с награди. II част.

  • 53 925
  • 439
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 677
Ох... не съм играла от 1 седмица иначе печелила съм предимно точки и билети за Джакпота.
Аз си купих миналата седмица 100 билета, жалко, че може само по 3 пъти да се играе за него.
Иначе... от коя игра взимате най-много точки и кои играете.
Аз освен изтрий и спечели секцията си играя на Тропикана и с Балоните предимно... другите не ги разбирам

# 256
  • Мнения: 19
От тези, които играя най-много спигоси печеля от Тропикана. Що се отнася до въртенето на джакпота, най-често става с Диамантите и Балон. А иначе най-забавна ми е Ловецът на съкровища. От тези за повече играчи Йетзи ми харесва. Обмислям да започна да играя игри за пари, но още не съм се решила.

# 257
  • София
  • Мнения: 1 677
Днес играх на тази с рисуването, много е забавна, ама много малко хора играят newsm78

# 258
  • Мнения: 93
Ох... не съм играла от 1 седмица иначе печелила съм предимно точки и билети за Джакпота.
Аз си купих миналата седмица 100 билета, жалко, че може само по 3 пъти да се играе за него.


Те тези билети по принцип се купуват за някакъв джакпот, който се теглил в неопределено време... т.е. като се натрупа... И до колкото разбрах си стоят постоянно, а ако спечелиш нещо всичките ти ги нулират. Затова обмислям да спра да изигравам по 3 броя всеки ден, защото ако ми се паднат някакви зарчета и ще ми изгорят хиляди билети..   Иначе от тях можеш да изиграваш и по 3 билета дневно, но то е отделно. 

Аз като си поръчах първите 500 билета и започнах да играя и се учудих как така мога да поръчам 500 билета накуп, а мога да играя само по 3 на ден и като прочетох внимателно секцията "Какво мога да спечеля" разбрах, че билетите всъщност са за джакпота.


# 259
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Здравейте,не знам дали помните февруари бях писала че съм поръчала от Kado-to хлебопекарната..........
След дооооооста дълго чакане без никаква информация на 11/06 получих мейл от тях че е изпратене и днес мъжо ме сюрпризира че я е взел от пощата  newsm44 newsm68 newsm44
та това похвалих се и сега ми остава да я пробвам  smile3508

# 260
  • Мнения: 0
де дадеш ли фото Praynig

# 261
  • Мнения: 93
Здравейте,не знам дали помните февруари бях писала че съм поръчала от Kado-to хлебопекарната..........
След дооооооста дълго чакане без никаква информация на 11/06 получих мейл от тях че е изпратене и днес мъжо ме сюрпризира че я е взел от пощата  newsm44 newsm68 newsm44
та това похвалих се и сега ми остава да я пробвам  smile3508
Честито! Със здраве да си я ползвате и да почерпиш по едно хлебче!  Grinning Wink

# 262
  • Плевен
  • Мнения: 854
Ей, Титииии ЧЕСТИТООООО!  newsm44

Честно да си кажа, хич не вярвах, че ще я пратят. Ето и сега чакам 2 мес. една тениска и една чаша и от никъде нищо. И нещо гледам започнаха и не всяка вечер да слагат награди, пък и те едни и същи, абе направо ще се отказвам от това кадо май.....

# 263
  • София
  • Мнения: 350
Запис и аз. Нова съм и отскоро почнах да играя на игрите Simple Smile мъча се на coin-pusher.com и mine2kado засега. Гушки

# 264
  • Мнения: 0
Моля Ви гласувайте! http://www.omv.bg/shrek?page=photocontest_gallery&​id= … 85b71bff697cb0676 Благодаря ви много Praynig http://www.omv.bg/shrek?page=photocontest_gallery&​id= … e243f672b42534bc1 и тук

Последна редакция: сб, 19 юни 2010, 09:46 от iveto63

# 265
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug
Преди малко гледах в ЛокърЗ нещо, та да питам по-запознатите.
До колкото разбрах, ако си купиш нещо от магазина им поне за 79 цента и можеш да участваш в Редийм, като точките за които се предлагат нещата да страшно намалени. Обаче! В магазина не видях нищо толкова евтино  Crossing Arms Ще ме светнете ли как става тая работа  newsm78 Витаминка ти май беше доста запозната с ЛокърЗ  Wink

# 266
  • Варна
  • Мнения: 67
Здравейте  Hug
Преди малко гледах в ЛокърЗ нещо, та да питам по-запознатите.
До колкото разбрах, ако си купиш нещо от магазина им поне за 79 цента и можеш да участваш в Редийм, като точките за които се предлагат нещата да страшно намалени. Обаче! В магазина не видях нищо толкова евтино  Crossing Arms Ще ме светнете ли как става тая работа  newsm78 Витаминка ти май беше доста запозната с ЛокърЗ  Wink
Не става, магазинът в момента е само за хора от САЩ

# 267
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug
Преди малко гледах в ЛокърЗ нещо, та да питам по-запознатите.
До колкото разбрах, ако си купиш нещо от магазина им поне за 79 цента и можеш да участваш в Редийм, като точките за които се предлагат нещата да страшно намалени. Обаче! В магазина не видях нищо толкова евтино  Crossing Arms Ще ме светнете ли как става тая работа  newsm78 Витаминка ти май беше доста запозната с ЛокърЗ  Wink
Не става, магазинът в момента е само за хора от САЩ
Tired Tired Tired

# 268
  • Мнения: 20
здравей те да питам преди време някой бе6е казал за саит които като напи6и6 букви ти образува думи    newsm78  ако  някой се се6та помогнете моля  Praynig

# 269
  • Мнения: 143
мацки днес си получих тениската от lockerz  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт