Гого, от МАЙската дружинка, става на годинка!

  • 24 655
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 128
Честит празник на малкия голямн мъж, да расте щастлив и здрав и всички да радва!
Благодарим и ние с Иван за милите ви поздрави послучай кръщението му Simple Smile

# 721
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Новата тема е готова. Ще я пусна малко по-късно.

Благодаря отново за пожеланията. Благодаря за съпричастността, стискането на палци, молитвите и прочие за изминалото време от както сме заедно   Hug Hug Hug

Рожденникът спи.  Не обърна никакво внимание на балоните и другите украси  Crossing Arms
Половината манджи вече са готови, другите после. Чакам го да стане и да отидем за тортата и фотото. Нагласила съм се като сгодена циганка на селски събор и чакам  smile3516

# 722
  • Мнения: 28
Честит първи рожден на малкия бързак Гого! Ели да ти е много здраво, усмихнато, послушно и щастливо детенце! Като се събуди и като се разшета след малко пак ще се оплакваш  Heart Eyes
Нем ако Ева не спеше щях да се смея с глас на темите за бебетата!  Grinning Ти ли ги измисли - една и от мен: Помощ какво пък ми се появява в устата и защо толкова му се радват мама и тате?
 

# 723
  • Мнения: 336
Честит 1-ви рожден ден на бързака Гого! Да расте мноооооого здрав и послушен!  newsm67 А на мама Ели много сили и търпение.
Кайрен, мерси че ме подсети за вибрукол-а, май само това не съм му давала. Пак е с температура  Tired от сутринта.
ВяраД, мисля че ти трябва точно приложение 3, също и молба до работодателя. И мен ме вълнуват същите въпроси, но се надявам счетоводителката ни да е по-наясно от мен и да ме светне, когато науча нещо ще пиша в темата.

# 724
  • София
  • Мнения: 6 115


ЧРД на малкия юнак Гого!! Желая му много здраве, весело детство и късмет!!
Simple Smile Ели, честит празник!!

На болничките желая бързо да се оправят!
Ох, не помня какво друго имаше да се коментира.  Crazy
На нас, въпреки неочакваната спирка, все пак вече се напипва трето зъбче - ха да ни е честито, след толкова ревове и киселене!!  Popcorn

# 725
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
Да не пропусна и аз да честитя РОЖДЕНИЯ ДЕН НА ГОГО.
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, ПОСЛУШЕН И ЩАСТЛИВ!

# 726
  • Мнения: 61
Честит първи рожден ден на ГОГО! Пожелавам му да е по-здравичък, по-послушен и да е винаги безгрижно щастлив! На мама Ели пожелавам повече почивки и навсякъде да се чувства като в БОРО БОРО Simple Smile Желая ви днес да е незабравим празник и после да пуснеш снимки Simple Smile
Нем, четох ти поста в 5 сутринта, за малко да почна да се смея с глас, но при мисълта да събудя Алекс се възпрях Simple Smile Мн готини теми ги вълнуват дребитата Simple Smile
Да се похваля, че преди малко приспах Алекс без да я кърмя, без количка, пътите, в които е заспивала самостоятелно се броят на пръстите на едната ми ръка, но успях, дано и друг път пак да стане така  Praynig
За слънцезащититните не сме позлвали още, но ще трябва да почна. Имам този, който спонема Мадам.
Вайза, дано да падне бързо температурата и да се показва това зъбче, да не ви мъчи!
Лято, честито ви зъбче!
КайРен, и на мен постовете мн ми допадат, най-вече с факта, че въпреки всичките новосто, трудности от постовете са ти доста оптимистични и зареждащи с положителна енергия! Продължавай в същия дух!
Ние вчера си поръчахме кухня за първия етаж, мн ще ми е интересно как ще се получи, че в цветово отношение решихме да е малко по-различна Simple Smile
Забравих да кажа, че в неделя видях Бебз с Дани младши и старши си правеха пикник край Сф. Дани старши изглеждаше страшно грижовен и мн я глезеше, поне отстрани така изгелждаше Simple SmileТя отдавна не се е вкльчвала?!

# 727
  • Мнения: 16
Честит Рожден Ден, Гого! Да е живо и здраво, засмяно и обичано малкото момче!

# 728
  • Мнения: 849
Аничка, как се справихте с обрива на Алекс?

Рони, Бебз, разписвайте се и в новото си качество - всички ви мислим и ни се иска да знаем как се развиват новите ви бременности и най-вече, че сте добре.  Hug

# 729
  • Мнения: 528
Честит рожден На гого на ЕЛи да расте добър,весел и по малко палав и днес да му е най веселия ден

# 730
  • Мнения: 61
Зайо, обрива на Алекс се оказаха гъбички - от памперсите, кърпичктие и жегите , някаква комбинация.
Тошето искаше да ми предпише някакъв кортикостероид, но тъй като съм мн против отказах. Педито ни предписа "Имазол" почти веднага се повлияха и сега да чукна на дърво е ок, но беше страшна гледка.

# 731
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Я познайте кой направи първи стъпки във фотото  bowuu  tiptoe

Пусна се и тръгна без да се замисли.

# 732
  • Мнения: 172
Браво на големия рожденник smile3501

# 733
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Я познайте кой направи първи стъпки във фотото  bowuu  tiptoe

Пусна се и тръгна без да се замисли.
smile3501 smile3501  love001 Браво на рожденика!

# 734
  • софия
  • Мнения: 2 140
Браво на Гого! smile3501
да ви се оплача,при нас положението е ужасен ужас. CrazyИцко цяла нощ се буди,а днес
цял ден плаче и изпада в някакви истерии.Отдавам го на зъбите,но пък досега чак така не е изтерясвал
да му се не види. newsm78
Луда станах,ей! ooooh!А татито ни е за пореден път командировка в Париж,та съвсем ми се
отели вола.
И докато не съм забравила:
Честити месечинки на Ани,Мира и Росен!

Общи условия

Активация на акаунт