Проблем с дупките на ушите

  • 9 378
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Ам това Топоцин предотвратява възпалението след като си носила обиците ....или решава проблема с възпалението като цяло Simple Smile

LilMissSunshine  еми да и аз така си мислех и взех едни златни обици, но и от тях ми се възпалиха ... а са ми такава страст обиците... любимият аксесоар .... Нищо ще попитам в аптеката Simple Smile може да дадат някои съвет.

# 16
  • Мнения: 246
Ам това Топоцин предотвратява възпалението след като си носила обиците ....или решава проблема с възпалението като цяло Simple Smile

LilMissSunshine  еми да и аз така си мислех и взех едни златни обици, но и от тях ми се възпалиха ... а са ми такава страст обиците... любимият аксесоар .... Нищо ще попитам в аптеката Simple Smile може да дадат някои съвет.

Като цяло - два дни слагах Топоцина и оттогава не съм имала проблем с дупките, нзависимо нося или не нося обеци. Вече близо месец.  Peace

# 17
  • Мнения: 2
Аз забравих да питам дали това е антибиотик или не и дали ми трябва рецепта за него:) Ще пробвам да видим какъв ще е ефекта и при мен Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 5 658
Топоцин е антибиотична пудра и се продава без рецепта  Peace

# 19
# 20
  • Мнения: 616
И моя съвет е само със златни обици,пробвала съм какво ли не,но за 1ден и се надуват и почват да ме сърбят.
Бих си пробила още една дупка,но ще се падне в хрущяла и ми казват,че боли ,така ли е?

В хрущяла боли и зараства доста дълго време защото тялото се опитва да я изхвърли. На мен една високо на мидата в тийн годините цяла година не ми зарастна като хората.
На някой хора им минават обаче много бързо такива неща, индивидуално е.

Общи условия

Активация на акаунт