Моля някой да даде информация за 179 одз Синчец!

  • 2 025
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здпавейте, ако някой има някаква информация моля да я сподели! Никъде не намирам такава освен в сайта на детските градини!

# 1
  • София
  • Мнения: 75
И аз да повдигна темата, някой да има идея, пада ми се в район по месторабота, и затова нямам наблюдение Simple Smile
Моля, някой да пише, ако детето му посещава тази ясла или градина.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 044
Здравейте!
На практика никой не може да даде информация за това ОДЗ, тъй като досега то не беше ОДЗ, а седмична ЦДГ /децата се гледаха за седмица/. В момента има само 2 групи от 2006 г, но дано някой родител на тези деца пише тук. Grinning  Аз живея в квартала и само мога да кажа, че се построи нова пристроойка, която се очаква да работи юни по информация от ОДЗ-то. Дворът го разкопават и ще поставят нови съоръжения за децата, бяха учтиви да дадат информация. Ще се срещна и с директорката, та ще си изградя мнение и за нея.
Успех на всички!

# 3
  • София
  • Мнения: 434
Аз също се интересувам от това ОДЗ! Минах оттам с колата на няколко пъти и честно казано, не съм особено очарована. Както всички достроявани датски градини, новите корпуси са хубави, лепнати за старата сграда. Още не са поставили детските съоръжение в двора, но и това ще стане. Това, което не ми харесва е близостта и до циганската махала. Буквално 1 мин пеша. Последният път, когато минах оттам видях циганчета да си играят в двора. И за хората, които ще ме обвинят в расизъм, да поясня, че ме притеснява не тяхната расова принадлежност, а чистоплътностт им. Иначе синът ми е набор 2007 и влизаме без проблем. Споделете, ако някой е говорил с директорката. А каква е другата сграда в двора?

# 4
  • Мнения: 2 231
Тази детска градина е ОДЗ от 1 година. Има нова пристройка, разширение, което още не функционира и няма акт 16. Другата сграда отзад в двора е "Национален център за социална рехабилитация" -  т.е. за деца инвалиди. Моето дете не ходи там, просто работата ми е от такова естество, че съм влизала в градината. Ами не е лоша. Но повече инфо нямам.

# 5
  • София
  • Мнения: 211
И на мен ми се пада в района по работа (всъщност на мъж ми, не на мен, но честно казано не съм минавала съвсем близо до нея и не си я представям) и бих искала да разбера повече за нея. Много ли е кофти района и на колко минути пеша е Сливница и спирки на гр. транспорт. Сигурно тези дни ще отида да я видя къде е точно и как ми изглежда, ама реших да попитам и по-вещите мами тук за инфо. Мерси предварително!  Hug

# 6
  • Мнения: 2 231
На спирката на Сливница срещу входа на западен парк ако слезеш ще ти отнеме по-малко от 5 минутки пеша. Не съм минавала от там скоро (тоя месец), но знам, че се работи по въпроса с новото крило и сигурно от есента ще функционира и то. В района мога да Ви препоръчам и СДЗ 21, малко по-навътре в квартала е. Там съм влизала скоро и навсякъде е направен ремонт, сменена дограма, добри ми се виждат лелите, не видях и циганчета. Само Директорката е малко откачалка (мои лични впечатления), но това не оказва пряко влияние върху възпитанието и гледането на дечицата.

# 7
  • София
  • Мнения: 211
Много благодаря, ще се радвам и на още впечатления.

# 8
  • София
  • Мнения: 75
Здравейте, моето дете е прието ясла в това ОДЗ, има ли и други майки с ясленчета там? Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 211
Здравей teodopa! Радвам се, че писа и честито за приемането. И ние сме приети там - дъщеричката ми е март 2009. Вие кой месец сте и имаш ли лични впечатления за ОДЗто? Ходи ли до там, говори ли с директорката или го записа зарадии високия шанс за прием?
Аз от днеска почнах да набавям необходимите документи.  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 75
Супер, много се радвам, не съм ходила изобщо в ОДЗ, просто според най-високия шанс. Моят син е август 2009, в една група ще са, много се радвам!!! Simple Smile
И аз набавям документи, надявам се за сряда съм изрядна и да ги предоставя в ОДЗ-то.
Писах ти и на лични, за да се запознаем задочно Simple Smile
Живот и здраве, на есен с песен  Laughing
Ако искаш нека да прехвърлим в другата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=488770.0;topicseen
Надявам се, да се включват други майки за тази градина.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 715
Новоприетите, имате ли някакви наблюдения вече - от персонал, база...?

# 12
  • София
  • Мнения: 75
Здравей, ако искаш по-добре да пишем в другата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=488770.0

Иначе от база и персонал, аз лично, нямам наблюдения, защото нямаше как....просто отидох да запиша детето. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4
Ето сега е аз ще си дам мнението:) От април 2010 дъщеря ми ходи там. Приеха я без проблем защото тогава нямаше много желаещи за нея заради предишния й статут на седмична градина. Първите ми впечатления бяха добри: чисто е, помещенията са просторни и са разделени на две - за хранене и занимания и спане. И на мен квартала не ми харесва, но нямам друга опция със 7 точки. Учителките в групата на дъщеря ми са добри, занимават ги, но това което не ми харесва е че почти не ги изкарват навън! За директорката нямам много добри впечатления. Когато отидохме да се запишем поисках да е в група с две познати съседски дечица, а тя ми каза че било по-добре да е в определената от нея група. Въпросната група щяла да премести в новопостроената сграда и дори ми показа в коя стая ще бъде. Когато най-после пуснаха новата сграда изведнъж започнаха някакви интриги и офлянквания: едньть учителка от нашата група се премести в новата сграда, другата остана а директорката каза на родителите да изберат в коя сграда искат да бъдат децата им, но мнението им трябва да е единно. И така не разбрах защо всички предпочетоха старата сграда, а аз трябваше да се съобразя с тях. Може би се получи така, че в новата сграда са настанени деца на директорката ли, не знам. Дъщеря ми каза, че не им позволили да играят на новите съоръжения в двора на новата сграда, защото там имало други зеца! Играли на изпотрошените стари пързалки! Не знам какво е това, много се ядосах. Това са ми впечатленията за сега след по-малко от година пребиваване...

# 14
  • Мнения: 1
Моето дете също е прието в 179 ОДЗ и моля за информация. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт