Парфюм до 25лв?

  • 20 031
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
She, C-thru.

# 17
  • Мнения: 8
Разгледай парфюмите на Елизабет Арден.
Peace
Green tea е много свеж, поне за мен.  Grinning

Последна редакция: сб, 20 мар 2010, 14:08 от mar_my

# 18
# 19
  • Мнения: 0
Beckham signature . Това получих като за добро утро на 8-ми март.Определено моето лично е някаква симпатична имитацийка,но пък аромата е приятен и стилен...демек искам да кажа,че не е нужно да се ръсят излишно средства(поне не в този случай) за оригинал Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 275
Little Black Dress на Oriflame ми харесва на мен ...
Също така, парфюм, който си взимам от ученическите години .... '1999' ... на мен лично много си ми харесва ... 6-7 лева е

# 21
  • Мнения: 1 216
Тук има много дизайнерски парфюми по около $15-20/ 30 мл/. Но получваш това, за което плащаш, марката в случая не гарантира супер-продукт, но не e менте.

при парфюмите не е ли по-скоро въпрос на 'харесва ми/не ми харесва', а не на 'супер-продукт'? и кое точно се определя като 'супер-продукт'?
Водещи са съставките, които се използват. Няма как евтин парфюм да има качествата на този, в който има скъпи естествени съставки. Друг е въпросът, колко от днешните парфюми ги имат, но това е отделна тема.

# 22
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
   Little Black Dress , Incandessence, Treselle - всичките са на Ейвън. Имам ги и трите, хубави и трайни парфюми са. НЕ са тоалетни води. Naughty  Струват около 25 лв. Даже Черната рокля сега е под 20 лв. в каталога.  Peace

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 024
А къде могат да се намерят египетски парфюми и какви са цените им?  newsm78

# 24
  • Мнения: 89
А къде могат да се намерят египетски парфюми и какви са цените им?  newsm78

Около 15-20 лв. са около 10 мл., но е толкова силен концентрат, че стига за доста време ...Ще ти пиша на лични къде могат да се намерят Simple Smile

# 25
  • в къщи
  • Мнения: 90
моето споделяне за по евтин парфюм са всички от 30 мл,на фм груп,и са много сполучлива имитация на оригиналните,на които са аналози,пробвала съм почти всички да душкам,и са си екстра Grinning  bouquet

# 26
  • Мнения: 89
Аз се интересувам от тези парфюми. Би ли написала нещо повече за тях-имам предвид египетските.Трайни ли са и как да се ориентираме за избор на аромат?

Ами ароматите са основно 2 вида, ориенталкски (египетски и други подобн - много са специфични и тежки като цяло) и аромати, които напомнят на известни такива. От вторите има и доста успешни. Има и базови, чисти масла, както нашата българска роза, но например египетска и др. подобни. Примерно имам оригинален Шанел Шанс, наистина е едно към едно с техния аромат. Лично аз не обичам имитациите и за мен масовите имитации са доста компромисни откъм качество.... Причината да харесвам тези е, че са натурални. Трайни са и доста силни. Първите пъти, когато ги душих ми бяха една идея по-натурални като мирис от очакваното, т.е. усещат се ясно етеричните масла и аромати като лимони, канела, роза, хумус, боровинки и каквото друго имат .... Някои са ми по-скоро вкусни като мирис .... Въпрос на предпочитание  Peace

# 27
  • Мнения: 11 569
И аз съм за парфюмите на Ейвън-любим ми е малката черна рокля. Peace

# 28
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
с две ръце съм За! PeaceСтрашно ми харесва и е доста траен!

# 29
  • Мнения: 1 893
За тази цена този е добро попадение:
http://www.nofal.ps/en/cp/plugins/spaw/uploads/images/products/h … ION_EDT_WOMEN.jpg
[/
quote





Аз съм чувала много добри отзиви за този парфюм ,но не знам може ли да се поръча от някъде ,защото не го намирам в парфюмериите.

Общи условия

Активация на акаунт