Изгубени години(Kaybolan Yillar)- ТЕМА 20

  • 23 459
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 0
МЕЛЕК МНОГО МЕ ДРАЗНИ #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire!!АЛИ СЪЩО!!!!

# 707
  • Мнения: 20 795
И мен. И тя и баба й  Sick Sick Sick
Али, пък какви сцени на ревност разиграва. Нещо си повярва, че е мъж на Езел.  #2gunfire #2gunfire

# 708
  • Мнения: 0
Дъртата кукумявка какви ги приказва иска да ги ожени на сила  голям крокодил е!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 709
  • Мнения: 20 795
Направо си го изнудва. Емоционален шантаж  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 710
  • Мнения: 0
Вени тази вечер всичките герой ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 711
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дъртата невестулка иска да жени Есмерсито... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Па и тоя нали му е слаб амина... Crossing Arms

# 712
  • Мнения: 294
Вижда му се вече края на сериала за съжаление всяко хубаво нещо си има край интересно ми е кой сериал ще пуснат след Изгубени години надявам се на Сълзи над Босфора,а след него Аси.
И мен много ме дразнят Али и Мелек,радвам се,че Али оздравя,но това е вече черешката на сладоледа през тази една година е станал направо непоносим,че и Мелек защо Есмер се захвана с нея след като не може да забрави Езел,евала на Саруханчо тази негова мъка направо ми бъркаше в душата.Ама и Юмит какъв е красавец с този костюм лелее...

# 713
  • Мнения: 0
Добро утро мили Есмерки !!!!!! Hug Hug Hug
Приятен ден ви пожелавам !!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 714
  • Мнения: 363
С риск да ме линчувате,обаче за създалата се ситуация с Мелек и Езел-Али изцяло вината е на Есмер.Брей,какъв криворазбран дълг ,няма никакво право да жертва любимата си жена, и да се замесва с лице(Мелек),което "уж" не му е на сърце.Няма такива истини в живота(да жертваш любов от такъв калибър заради приятел),това е само филм,но колкото пъти и да го гледам,няма да ми мине гнева към Есмер.ГЛУПАК #Cussing out.Е много рано започна да запълва ОЧАКВАНАТА липса от Езел(сцената с Мелек и Езел) #2gunfire
С какво право подвежда и Мелек?Всички знаем как ще постъпи и с нея-честно ли е?Е,тя играе ролята на наивното,беззащитното,малкото,но той буквално  я захвърля,защо?Това е поведение на отговорен мъж или на МУЛЕ? #Cussing out
Иначе много си го харесвам,ноооооооооооо да ме прощавате,той е доста противоречив образ ooooh!

# 715
  • Мнения: 20 795
Добро утро!

# 716
  • Мнения: 165
Добро утро!
rosisd kak ще те линчуваме и ние сме на същото мнение и сме го обсъждали подробно това. Laughing Естествено проблема е в сценария, можеше пак да са разделени да има мъка и страдания но да е заради нещо по смислено, а въвеждането на Мелек както и подбора на актрисата са ужасно дразнещи. SickВъобще според мен сценария доста се разваля след като и сестрата на кака Сергин става сценарист, забравих точно след коя серия беше, но някъде след двайсет и някоя или след трийсет и някоя беше. ooooh!

# 717
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
Днес отново имам повод за почерпка - моята половинка днес има рожден ден:

# 718
  • Мнения: 363
Тони-2,  bouquet за твоята половинка,мн да те обича и слушка!
А по повод разводняването на сценария от сестрата-този момент съм го пропуснала  newsm78,иначе нямаше да се повтарям  ooooh!,актрисата,играеща Мелек,сама по себе си е хубавка,но няма това излъчване на Йешим.А на нашия красавец му подхождат именно такива като Йешимката     love001   

# 719
  • на морето
  • Мнения: 103
Добър ви ден ,дами !
Тони - да ти е жива и здрава половинката ....Всичко най -хубаво ! Много да те обича !   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Тежка , трудна серия ... даааа     ........  ooooh! ooooh! ooooh!   Абсолютно безспорен е факта , че играта на някои актьори  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  е невероятна . Сарухан  е ясен , но  и актрисата , превъплатила се в Ниран е много добра. Интересен характер изгражда , събрала най -доброто от мъжкото и женското поведение ...направо е съвършен мафиот .  Чак да й се възхити човек. Всички ги е "вързала за конци " като е забола кукичките на най -болезненото място и току  от време на време го придърпва ....  

Есмер , обаче по най -балъшкия ,мъжки начин , реши да  "лекува " неизлечими рани .... Всъщност има някаква логика ... ама все пак ..... Изключително рядко може да е успешна мисията "клин клин избива " ... За мен тайната му идея , зорлям да отдалечи Езел  и да я накара да тръгне с Али  даде желания резултат със съответните жертви . Мелек му  "падна под ръка" точно навреме (съгласно сценария )  да послужи за" клин ". А след като Езел замина , той вече се е оставил на течението ... и е повлякал и момичето  с него ...Само ,че е пропуснал да обясни някои неща   я въвежда в заблуждение  относно отношенията им ( мъжка му работа ) . Е, той по принцип не си е по тея работи (то и кой мъж ще се "запени " да се обяснява на дълго и широко, освен ако не е гузен за нещо  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green)   А и е приел ,че Езел няма да се върне ...Ами има някаква логика .... А и тази една година доста радикални промени са настъпили в живота му .Всъщност не случайно даваха" дългата процедура по обличането " , както и сменения гардероб.(Е, в черно определено беше по ....мммммм, но бялата ризка е приоритет на бизнесмените ,пък ... )
Просто е успял да изгради някакъв стериотип на поведение , да може да кара ден за ден ...но новината ,че Езел е вече толкова непоносимо близо и едновременно отчайващо далече от него го извади извън коловоза ...  Просто миналото се вклини в новото му настояще ....

Общи условия

Активация на акаунт