FarmVille - 20-та тема

  • 46 151
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 785
Костенурка

Хора искам само да попитам - темата за линковете още е отключена дали да не се прехвърлим с тия линкове там, че е дрзанещо?  Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 3
върнах се да изчистя моите че да не пълним темата

# 707
  • Мнения: 86
При садене на начоси има 1% вероятност да се падне Nachos Plate - действа като Mystery Box
Все още не се знае какво дава

# 708
  • Мнения: 4 785
Знаете ли, че съм много просто парче - след като направих още един акаунт, купих кутия а после ми се падна каравана (която ми харесва помежду другото) аз се светнах, че купувам грешната кутия  Crazy

# 709
  • Мнения: 690
Това с 15-те осиновени животни ми се струва трудно ooooh! Съседите ми нямат толкова изгубени животни, не става за 15 мин...

# 710
  • Мнения: 0
Искам да успокоя всички, които не си харесват подаръците от мистериозните кутии - от 6 отворени ми се паднаха два ГНОМА, два коня и две езера... но ще пробвам още.

# 711
  • Мнения: 4 785
Това с 15-те осиновени животни ми се струва трудно ooooh! Съседите ми нямат толкова изгубени животни, не става за 15 мин...

Абе аз и без 15 си направих нивата  Peace Иначе е трудно да... доста трудно!

# 712
  • Мнения: 77
Това с 15-те осиновени животни ми се струва трудно ooooh! Съседите ми нямат толкова изгубени животни, не става за 15 мин...

аз от темата успях да осиновя 6, от съседите намерих животни на по 3 дни непипнати и всъщност стигнах до 3(червен) медал и пак успях да мина нивата. Плюс това натисках всички възможни бонуси(обикновено не го правя) и спечелих много пари, с които съответно накупувах бали. Е, не стана за 15мин...но 45 мин е добро постижение!  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 1 650
Как ме е яд, че ми се падна този дръглив кон, който оре!!!  Twisted Evil

# 714
  • Мнения: 4 785
Как ме е яд, че ми се падна този дръглив кон, който оре!!!  Twisted Evil

Аз за това мисля да не пробвам вече... имам си караванка ше си карам нея  Laughing

# 715
  • Мнения: 328
Аз онзи ден си взех медала син за кутиите  Crazy
та осиновявах съм 5-6 животни неможех повече и пак правех 16фв за 1 час обече с огради 5 и с около 100-150бали или там декорации и червен медал за различните подараци в Джиф бокса и с 6 тенти /дето са от нещата при къщите по 1000пари са/ и засянах цялата реколта с боб дет е 15пари и дава 2хр и така за 1 час съм събла 16фв и и така си направих на моя си акаунт син медал за кутиите  Crazy Party

# 716
  • Мнения: 2 282
И на мен ми се падна коня.

А днес в една от помощните ферми, докато орах ми се падна някакво златно ковчеже, сложи ми го автоматично в гифт-бокса, но сега отварям и го няма...?? Някой знае ли какво е това?

# 717
  • Мнения: 0
При садене на начоси има 1% вероятност да се падне Nachos Plate - действа като Mystery Box
Все още не се знае какво дава


Ехееее 1% само но ми е интересно какво ще дава mistery boxa. newsm78 Междо другото бях чул за nachos plate преди време но незнаех какво е. newsm78

# 718
  • Мнения: 364
Аз за 45 минути си осинових всички животни за медала,след това си купих шатри взех медала между другото взех и медала за пазаруване от маркета.
А от кутията ми се падна катерката,много е сладка  Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 4 111
При садене на начоси има 1% вероятност да се падне Nachos Plate - действа като Mystery Box
Все още не се знае какво дава


Ехееее 1% само но ми е интересно какво ще дава mistery boxa. newsm78 Междо другото бях чул за nachos plate преди време но незнаех какво е. newsm78

Цял ден го садя тоя начос, още 1 път ще го сея днес, но нали съм карък, няма да ми се падне Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт