Детски клубове в София 2

  • 115 954
  • 898
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 715
Има ли клубче с градина около Света Троица?

# 16
  • Мнения: 2 530
В новата тема започват и моите колебания за рождените дни на децата, макар и да са още далеч. Миналата година празнувахме на баткото в "Островът на съкровищата" и бяхме доволни, а на малкия в Банкя, но тази година ще търся сигурно нещо в Люлин  Thinking Засега сме били само в "Мечо Пух" на парти, но не знам...
Ще следя впечатленията и от люлинските клубчета  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 925
Ето и от мен едно новичко клубче, точно до Северния парк в Надежда-6. Изглежда добре отвън, вътре не сме влизали още.

# 18
  • Мнения: 1 085
Някой скоро празнувал ли е в "Забавления с Нескуик" в Стрелбище?

# 19
  • Мнения: 6 031
Някой скоро празнувал ли е в "Забавления с Нескуик" в Стрелбище?

Ние бяхме на РД там миналия месец.
Децата останаха доволни.

# 20
  • Мнения: 1 085
Някой скоро празнувал ли е в "Забавления с Нескуик" в Стрелбище?

Ние бяхме на РД там миналия месец.
Децата останаха доволни.
А имаше ли анимация, разкажи повече подробности, моля те!

# 21
  • Мнения: 6 031
Имаше анимация от какичките в клуба.
Правят разнообразни игри в зависимост от тематиката на партито.
Помещението не е много голямо, но е задоволително.
Детският кът е отделен от мястото, където стоят родителите, така че е добре и за пушачите.
Ако искат да влязат при децата родителите си слагат калцуни на краката.
Има винаги поне 2-3 момичета вътре в залата с децата.
Раздават награди на децата в състезанията.
Били сме на парти Мечо Пух, Пиратско, Индиана Джоунс и Шрек, но винаги като гости.
Мисля, че за цената си е добре.

# 22
  • Мнения: 752
Да добавя едно сравнително ново клубче в Младост 2 - "Пухената къща". Не сме празнували РД там, но децата много се забавляват като ги оставям там.

# 23
  • София
  • Мнения: 15 287
Трябват координати, за да бъде добавено в списъка.  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 1 047
Съмнява ме и Пуки-Муки в Мусагениця, не знам да има работещ ДК там, но не живея в квартала newsm78, ще питам близки и ще кажа

Няма го този клуб, мисля че поне преди 2г. го затвориха. Със сигурност сега на същото място има лаборатория Simple Smile

# 25
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Моля за отзиви за Цар Лъв в Манастирски ливади!
Една приятелка мисли да празнува РД на нейното детенце там - детето е на 8г.  Peace

# 26
  • Мнения: 607
Аз пак да попитам за Фъни Simple Smile.Дали е подходящо за 6-7 годишни деца?Като гледам май играчките са за по-малки деца.А от кетъринга за родителите доволни ли сте?

# 27
  • София
  • Мнения: 4 398
Ние след месец имаме рожден ден , от предната тема се спрях на Спаркъл, днес ще порагледам и други и утре отивам да запазя час  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 398
Да ви кажа отказах се от Спаркъл, вчера отидох да запазя час и като влезнах вътре не се дишаше. Питах момичето дали има климатици каза не, но щели да слагат ама за нашата дата не било сигурно дали ще бъдат монтирани  Tired. Което мен не ме устройва, защото сигурно вече ще е топло , а и аз исках да запазя долната зала която е за по големи деца и ако няма климатици ще е ад долу.
Клубчето иначе е доста голямо и хубаво  Peace
Сега съм в потрес  Mr. Green, че не остава време, а нямах алтернатива и почва търсенето наново  ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 475
Въпреки, че го има в списъка искам да похваля детски клуб Липу/Овча купел/ - възхитена  е малко казано и от обстановката и от персонала, и от хигиената! Дъщеря ми, която е на 9м не пророни и една сълза за 3часа престой там! През цялото време се занимаваше  с нещо и каките и обръщаха изключително внимание! С две ръце го препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт