Отговори
# 690
  • Мнения: 1 380
Честита дъщеричка  на мама Old Sport! Да е жива, здрава и много усмихната!

Честит рожден ден на Станислава на мама Slavchi ! newsm59

# 691
  • Мнения: 1 350
Славчи ,честит празник на каката ! Да е жива и здрава и много послушна   bouquet
Вале,права си ...нямам търпение вече,сигурно са прави всички ,които ми казват ,че последните дни са най-тежки и изнервящи Tired
Снощи пак не спах ,сега ставам и тръгвам по пътищата ,че у нас е още по-гадно  Crossing Arms
Zar4e сигурно и аз ще съм като теб ,като ми кажат - оставаш и ще се "гипсирам "буквално,но когато стане - тогава!
Все пак ,никоя бременност не е продължила вечно ,така ме увериха от болницата Joy
Ще изкарат това бебе от мен Joy
Хубав ден на всички и много бебоци Hug

# 692
  • Мнения: 30
Вале,права си ...нямам търпение вече,сигурно са прави всички ,които ми казват ,че последните дни са най-тежки и изнервящи Tired
Снощи пак не спах ,сега ставам и тръгвам по пътищата ,че у нас е още по-гадно  Crossing Arms
Zar4e сигурно и аз ще съм като теб ,като ми кажат - оставаш и ще се "гипсирам "буквално,но когато стане - тогава!
Все пак ,никоя бременност не е продължила вечно ,така ме увериха от болницата Joy
Ще изкарат това бебе от мен Joy
Хубав ден на всички и много бебоци Hug
Данче ако ти кажа че се чувствам точно като теб ooooh!
всички ми казват "За къде бързаш има време" Tired Е да то има време ама това че краката ми са се подули,че ръцете ме болят,че всичко ме боли и  като легна не мога да се завъртя нито на ляво нито на дясно Няма значение за никой  ooooh! ooooh! ooooh! Абе Ужас Одеве казвам на милото че се чувствам като ШРЕКОВИЦА а той  Joy Joy hahaha hahaha

Последна редакция: сб, 27 мар 2010, 09:13 от navail

# 693
  • Мнения: 1 380

ЧЕСТИТ ЛАЗАРОВДЕН!!!

# 694
  • София
  • Мнения: 122
Честита Ребека на OldSport !!! Да е на мама и тати златното мишле, здраво и щастливо ! Hug

Slavchi да ти е жива и здрава щерката, много щастие и късмет ! newsm51
На всички именници днес - ЧЕСТИТО   bouquet

# 695
  • София
  • Мнения: 122
ВЕСТИТЕЛСКИ АНОНСДНЕШНИЯТ ЛАЗОРОВ ДЕН Е ОСОБЕНО ПРЕКРАСЕН ЗА МАМА ALEX SHU в 2ч. на БЯЛ СВЯТ СЕ Е ПОЯВИЛО СЪКРОВИЩЕТО И ЙОАН - 3,200кг И 50 см.
Да им е жив и здрав, весел и усмихнат!  Hug

# 696
  • Мнения: 19
Добро утро момиченца и от мен...ама каква хубава новина значиииии  Peace още една от нас се оттърва  Mr. Green Да ти е жив и здрав малкия разбойник алекс шу и само радост да ви носи Simple Smile
На останалите мами...ще претъркулим и този ден в очакване Simple Smile

# 697
  • Мнения: 4 358
Ехааааааааааааааа още едно прекрасно бебе.
Честито на щастливата мама Алекс и добре дошъл на малкия Йоан Hug
ЧРД на Станиславка на мама Славчи.Много здраве и щури игри  bouquet  bouquet  bouquet

# 698
  • Мнения: 59
Ехааааааааааааааа, много бебчета  Grinning
Честити бебки на ВЯРА, МИЛЕНА и OLD SPORT!
Честити бебоци на ЮЛИЯ, PUHITA и ALEX SHU!

SLAVCHI ЧРД на твоята принцеса да е жива и здрава и много да ви радва!

Момичета, какво е това разкритие нито ме боли нещо, няма признаци да раждам, само дето моята доки се уплаши. С моя късмет ще взема да пренося с това разкритие hahaha Joy

# 699
  • Мнения: 107
Страхотна новина за начало на днешния празничен ден!

Честита мъжка рожбичка Йоан на мама Алекс Шу!

Славчи, честит рожден ден на Станиславка!

Честит Лазаров ден!

  bouquet

# 700
  • Мнения: 265
Честито бебе Йоан на мама ALEX SHU.
 

Честит рожден ден на Станиславка.

# 701
  • Мнения: 63
Честито, Алекс Шу!!!
Да ти е жив и здрав юнака Йоан! И мнооого да ви радва!  Hug

# 702
  • Мнения: 30
ЕХА ЧЕСТИТА РОЖБА НА ALEX SHU

# 703
  • Мнения: 1 990
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА OLD SPORT И ALEX_SHU! ДА СА ВИ ЗДРАВИ И САМО ХУБАВИ НЕЩА ДА ИМ СЕ СЛУЧВАТ!
Е, ама колко щастливи мамчета има само: alex_shu в 20.29 e писала, а в 2ч. вече си е нагушкала бебока!  Peace Супер!
Хубав празничен ден! Hug

# 704
  • Мнения: 1
Ехааааа какво става тук. Толкова много бебоци за два дни!!!!

Честити малки принцеси на мами MilenaZ, Вяра и Old Sport
Честити малки принцове и на мами puhita, julia asenova и alex_shu
Да са ви живи и здрави съкровищата, да ви носят много радост и незабравими моменти. На вас – бързо възстановяване!

Slavchi  - Да ти е жива и здрава каката Станислава. Да расте много жизнерадостна и да помага с бебето.

sladkish4e – и аз съм абсолютно същата с тези болки и боцкания, само че при мен се появяват не само при ритници ами и при всяко мое ставане...абе абонирана съм за тоалетната (добре че у дома имаме две)....добре че  малко остана

А тези наши бебоци в албума – просто няма такива красиви и сладки бебета. Всички са за конкурс по красота – едни оформени и хубави....много им се радвам!

Общи условия

Активация на акаунт