Голяма болка какво да правя

  • 9 696
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
Може от мъдрец да се подуят лимфни възли.
Аз до преди седмица бях с болки в дясно. Като дъвча и като си отварям устата. По - силни сутрин. Кошмар. Това да се прозееш сутрин беше най - голямата болка.
Значи първо стоматолог - хирург. После УНГ. При мен докато стигна до доктор мина.
Минах само преглед на ставата. Тогава ми казаха да ям меки храни, никакви ядки и да огранича отварянето на устата.
Идеята беше като премине да отида на другите доктори, но отшумя. Отключи се след вирус с кашлица и запушен нос.

# 16
  • Мнения: 17 546
Преди няколко години имах силна болка от дясната страна на лицето, под ухото. Не можех да си отворя устата дори! В началото мислех, че ме боли ухо и отидох на УНГ. Лекарката директно ми каза, че съм за зъболекар. Отидох на зъболекар много скептично настроена, но зъболекарката ми каза, че ще ми го обясни така, че да я разбера най-лесно. Та това, което съм имала на ставата на челюстта от дясната страна било сходно с болките в ставите, предизвикани от ревматизъм. Т.е. ставно заболяване, но на челюстните стави. ooooh! Пих лекарства за ставни заболявания, а аз си имам проблеми и с другите кокали по мен. Също стискам зъби несъзнателно. Вечер като заспивам се усещам, та дори и през деня понякога. Все си имам напрежение в челюстта...

Общи условия

Активация на акаунт