Твоята и неговата зодия...

  • 40 659
  • 867
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 448
Аз - рак,  той - риби. Плуваме в едни и същи води!! Mr. Green
Само ще допълня-вече близо 20 години!

# 16
  • Мнения: 426
 Много важно обаче е да се взимат предвид и асцедентите на двамата партньори. Хубаво е и когато Луната на единия е в хармоничен знак със зодията на другия. А за сексуалната съвместимост се гледат знаците в които се намират Венера и Марс на двойката. Така че, не е толкова просто, драги мои. Не е достатъчен  само слънчевия знак, за да се правят каквито и да е заключения.
Аз имах гадже Скорпион, с който по принцип изобщо не съм в хармонични отношения, но, той имаше силно влияние на Везни. Поне 7 от планетите в хороскопа му бяха в този знак. Така че се разбирахме и той въобще на беше типичния Скорпион. Но Скорпион все пак  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 1 213
Аз съм овен-нетипичен т.е.мека Мара ooooh!.Скъпия е овен-типичен с всичките му екстри Laughing.Допълваме се идеално-засега...

# 18
  • Мнения: 59
Това с населеното място за изчисляване на асцедента ме учуди. Я пак да изчисля аз ...че и милото да питам в колко часа е проплакал. Ето линк за изчисляване на асцедента  http://www.beinsadouno.com/old/astro/my_ascendant.php аз съм скорпион според него  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 426

Аз съм рак, а той- лъв  Rolling Eyes да видим дали ще оборим теорията за несъвместимостта ...
Между другото жена Рак и мъж Лъв е много добра комбинация. Най-женската зодия с най-мъжката. Погаждате се чудесно бих казала, ако разбира се, следваш водача  Wink

# 20
  • Мнения: 194
Аз пък се се чудя, как стигна до извода, че рак е най - женската зодия? Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз съм Рак-мека,отстъпчива,обичлива.Той е Стрелец,малко див и песимист.Каквото съм чела по книжките не е добра комбинация,но напук на писанията вече 16 години си живеем в разбирателство.

# 22
  • Мнения: 426
Аз пък се се чудя, как стигна до извода, че рак е най - женската зодия? Rolling Eyes
Ами това е най-чувствителната и леко мазохистична зодия. Женското начало, приливите и отливите,  Луната... и т.н.

# 23
  • Мнения: 59

Аз съм рак, а той- лъв  Rolling Eyes да видим дали ще оборим теорията за несъвместимостта ...
Между другото жена Рак и мъж Лъв е много добра комбинация. Най-женската зодия с най-мъжката. Погаждате се чудесно бих казала, ако разбира се, следваш водача  Wink
Това ме зарадва.  Hug А сега да питам милото кой от нас е водача  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 194
Аз пък се се чудя, как стигна до извода, че рак е най - женската зодия? Rolling Eyes
Ами това е най-чувствителната и леко мазохистична зодия. Женското начало, приливите и отливите,  Луната... и т.н.

Риби е.

# 25
  • Мнения: 464
Аз Стрелец с асцендент Дева, Той Близнак с асцендент Скорпион. Луната ми е Близнак , на него в Стрелец Laughing

# 26
  • Мнения: 426
Аз пък се се чудя, как стигна до извода, че рак е най - женската зодия? Rolling Eyes
Ами това е най-чувствителната и леко мазохистична зодия. Женското начало, приливите и отливите,  Луната... и т.н.

Риби е.
Риби също  Peace Но доколкото съм чела, Ракът олицетворява типичното женско, пасивно, чувствително. Влиаят се от фазите на Луната (не случайно месечния цикъл при жените е 28 дни- колкото са фазите на Луната). Повечето Раци (най-вече жени) имат проблеми със съня при пълнолуние.

# 27
  • Мнения: 426
Аз Стрелец с асцендент Дева, Той Близнак с асцендент Скорпион. Луната ми е Близнак , на него в Стрелец Laughing
Пази го от хазарт  Laughing

# 28
  • Мнения: 194
Рибите също се влияят от луната.

Нерка някой по - запознат да каже, че ми стана интересно Laughing

# 29
  • Мнения: 73
И за мен ракът ни най-малко не е най-женската зодия. Това че са чувствителни не ги прави по-женствени. Мрънкала до безобразие може би, но не женствени... Женски за мен са телеца и девата с типично венериното си покровителство. Рибките са душици, но това не ги прави женска зодия.

Общи условия

Активация на акаунт