Незабравима(Unutulmaz) -тема 22

  • 27 457
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 395
Ако това е вярно, спукана ни е работата! Това си е пълно описание на Йозлем! Ама той да не би наистина да си я харесва, а?  newsm78
...или нещо повече!!!!!!!!!!
Абе ние това го подозираме отдавна, ама.....


да, натам вървят нещата - толкова убедителна игра и тези погледи.... Two Hearts

Виждам накъде биете, но съм раздвоен. При всички случаи пак трябва да е много добър актьор. Повечето мъже, ако са много хлътнали, в присъствието на обекта, обикновено се спичат, оглупяват и не приличат на себе си.

# 691
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Щ е ме скъсате от смях,понеже  и аз съм захванала "най-приятното"мероприятие за една домакиня-пролетния екшън не взимам участие с писане,но ви чета и си умирам от смях.Само така!Няма ли още нов фрагман?Тия сценаристи направо са за скалпиране!

# 692
  • Мнения: 0
Цитат
Виждам накъде биете, но съм раздвоен. При всички случаи пак трябва да е много добър актьор. Повечето мъже, ако са много хлътнали, в присъствието на обекта, обикновено се спичат, оглупяват и не приличат на себе си.

е той наистина е много добър актьор, а и нали бил супер педант т.е. отдавал се изцяло на ролята и  искал всичко да е перфектно , да не говорим ,че бил много сдържан и в личния живот и не харесвал напористи жени, ако наистина я харесва и знае, че тя има приятел сигурно нищо не би направил и не би се издал / ха, ха, започнах и него като човек да го анализирам/ не ми стига сериала и всичките му герои......

# 693
  • Таралежът е птица упорита - докато не го ритнеш, не излита...
  • Мнения: 9
Здравейте, драги съфорумци!
След кратко прекъсване по технически причини, вашата лична психиатърка е отново на линия.
 Hug Hug Hug Hug

# 694
  • София
  • Мнения: 1 395
Цитат
А по отношение на Харун вие кажете как може да бъде прикоткан.


някъде бях чела ,че харесвал тъмнокоси жени с дълбоки очи.....ако е вярно ще се постараем да му намерим една такава "репортерка" все из между нас има такава, я коклко фенки сме 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470

И аз съм кадидат-репортерка   love001


ще трябва конкурс да има, жури - bganio, подготвяйте се

Аз съм готов с първия и единствен критерий - малко като вица за оня султан, дето му избирали нова жена за харема. Щом Серхан харесва жени тъмнокоси жени с дълбоки очи, всички стават такива (ни цвета на косата е проблем, да не говорим за дълбочината на око) и накрая избираме тази с най-големите...очи. Какво друго да правим при равни други условия.

# 695
  • Мнения: 38
Цитат
Здравейте, драги съфорумци!
След кратко прекъсване по технически причини, вашата лична психиатърка е отново на линия.

 Hug Hug Hug имаме нужда от теб

# 696
  • Мнения: 0
Здравейте, драги съфорумци!
След кратко прекъсване по технически причини, вашата лична психиатърка е отново на линия.
 Hug Hug Hug Hug
newsm51 welcome

# 697
  • Мнения: 0
Цитат
А по отношение на Харун вие кажете как може да бъде прикоткан.


някъде бях чела ,че харесвал тъмнокоси жени с дълбоки очи.....ако е вярно ще се постараем да му намерим една такава "репортерка" все из между нас има такава, я коклко фенки сме 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470



И аз съм кадидат-репортерка   love001


ще трябва конкурс да има, жури - bganio, подготвяйте се

Аз съм готов с първия и единствен критерий - малко като вица за оня султан, дето му избирали нова жена за харема. Щом Серхан харесва жени тъмнокоси жени с дълбоки очи, всички стават такива (ни цвета на косата е проблем, да не говорим за дълбочината на око) и накрая избираме тази с най-големите...очи. Какво друго да правим при равни други условия.


само да не му избереш някоя с очи като топки за голф bombs, че тогава неговите ще изкочат и ще имаме нужда от очен лекар

# 698
  • Мнения: 0
Здравейте, драги съфорумци!
След кратко прекъсване по технически причини, вашата лична психиатърка е отново на линия.
 Hug Hug Hug Hug



май ще трябва и при нас във форума да поработиш.....като ,че ли имаме нужда

# 699
  • София
  • Мнения: 1 395
  чак аз се замечтахх  ... пффф .. МНОГО ЧАР ИЗЛЪЧВАШ  без майтап  Naughty
[/quote]

Благодаря! Е, някои работи малко съм ги поукрасил, но наистина мога да си мърдам ушите...

# 700
  • София
  • Мнения: 1 395
само да не му избереш някоя с очи като топки за голф bombs, че тогава неговите ще изкочат и ще имаме нужда от очен лекар
[/quote]

Това не го разбрах, колкото и да ме водите умен тука. Това топката за голф не е ли прекалено малка за око, а пък на Харун няма ли и друг вид лекар да му трябва, защото и други работи могат да му изскочат. Но нямам предвид това, което всички си мислите, понеже си говорим за топки.

# 701
# 702
  • Мнения: 11
Мелда и детето на Еда

Мелда научи истината на Ава
за любовта на Харун и Еда
и реши да не показва,че знае,
за да отстрани по лесно Еда.
Изнервена, невротизирана,
измъчвана не я ловеше сън
по цял ден ровеше по долапите
и търсеше и други доказателства.
И успя, две снимки от ехограф
изпаднаха от една книга на Еда,
първите снимките на детето,
скрити от очите на всички.
Светна червена лампа
в главата на Мелда,
не е махнала детето Еда,
не Толга е бащата а Хъкъ.
Възможно ли е това?
И за да е по сигурна
посети болницата и провери,
Еда не бе абортирала детето.



# 703
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен , скоро не съм се включвала , но ви чета редовно!
Не мисля , че сериала ще има 3- та част,  аз разбрах , че новия актьор ще се включи последните седем серий , мисля , че максимум  ще е 45- 50 серий.  А и все пак една серия е 90-минутна , което си е цял амер. филм.
 Весел и усмихнат ден от мен!

 newsm10 newsm10

# 704
  • Мнения: 0
само да не му избереш някоя с очи като топки за голф bombs, че тогава неговите ще изкочат и ще имаме нужда от очен лекар

Цитат
Това не го разбрах, колкото и да ме водите умен тука. Това топката за голф не е ли прекалено малка за око, а пък на Харун няма ли и друг вид лекар да му трябва, защото и други работи могат да му изскочат. Но нямам предвид това, което всички си мислите, понеже си говорим за топки.



топките за голф ти се струват прекалено малки за размер на очи?
 извинявай но те подведох с картинката, просто нямаше друга , а тази ми се видя доста многозначителна.....все пак Серхан е мъж и той да  изплакне очи с нещо , че след този сериал сигурно си мисли ,че такова нещо като женска плът просто не съществува...

Общи условия

Активация на акаунт