Най-изгодния сайт за доставка на хранителни добавки от чужбина

  • 56 604
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 800
Малка сметка за отслабването:

10 кг сланина (извинявайте за израза) с 90 % мастно съдържание х 890 ккал/100 г правят ~80 000 ккал! Това значи, че при дневен разход на енергия от 1600 ккал (нормално за жена), ще ги стопите за само ...50 дни пълно гладуване! Sick

И както казва вейхайвей - с ходене (с различни! -бих добавил). Mr. Green

Запомнете - препарат, който да ви изяде отвътре - няма!

Или трябва да приемате по-малко от 1600 ккал дневно чрез намаляване на апетита и калоричността, или да изразходвате повече от 1600 ккал дневно (и пак да подтискате апетита)

Демек, ходене му е майката! Всичко останало са дребни модификации.

Да лежим и да отслабваме - става с тежки препарати или с още някой...
(За препаратите не ме питайте - лани щяха да ме линчуват...) #Cussing out #Cussing out

kiki1979 - съчувстам ти и не знам как бих могъл да ти помогна. Мисля по въпроса...

# 691
  • София
  • Мнения: 36 183

Извинявам се, че нахълтвам в темата направо с въпрос Embarassed
Би ли написала другите по-добри медикаменти за косопад? Приорин в България все още няма, а от Ревалид ми става лошо и не мога да ги пия.
Пантогар табл.
Фитовал табл.
Фитофанер табл
NOVOPHANE табл. /http://www.euromed.hit.bg/ProductspageEuromed.htm/ + лосион за интензивно лечение при косопад  /HEGOR/
на GNC  - но по-силната версия с MSM
 GNC

# 692
  • Мнения: 1 037
Поръчката ми от 12.04-пристигна Peace

# 693
  • София
  • Мнения: 36 183
Благодаря ви момичета.

*R*A*D*I* какво мислиш за CLA или L-Carnitine? Или Фетбърнър?

Няма да отслабнеш от тези неща, по-добре не си давай парите.

От Л-карнитина също няма да отслабнеш - дори да е течен - дори да е в дози 3-4 гр.

Фетбърнарите са същата работа - има които действат, но ако спазваш нискокалорична диета.
Аз например свалям кг. ако диетата ми е под 1000 ккал / и да знаеш, че не трябва да е под  800 ккал - забавя се  метаболизма и е вредно за организма /
Внимавай с тях, че повечето за прекурсори и модификатори на разни хормони - на ЩЖ, Инсулин, Тестостерон и т.н. и може да си създадеш проблем.

Давам себе си за приемер: Пила съм Липо 6х, Митотропин, Lipo 6 Hers - но най-добри резултати постигнах с диета.
Лично аз от спорт- качвам кг. / метаболизъм Simple Smile/

# 694
  • Мнения: 14
Малка сметка за отслабването:

10 кг сланина (извинявайте за израза) с 90 % мастно съдържание х 890 ккал/100 г правят ~80 000 ккал! Това значи, че при дневен разход на енергия от 1600 ккал (нормално за жена), ще ги стопите за само ...50 дни пълно гладуване! Sick

И както казва вейхайвей - с ходене (с различни! -бих добавил). Mr. Green

Запомнете - препарат, който да ви изяде отвътре - няма!

Или трябва да приемате по-малко от 1600 ккал дневно чрез намаляване на апетита и калоричността, или да изразходвате повече от 1600 ккал дневно (и пак да подтискате апетита)

Демек, ходене му е майката! Всичко останало са дребни модификации.

Да лежим и да отслабваме - става с тежки препарати или с още някой...
(За препаратите не ме питайте - лани щяха да ме линчуват...) #Cussing out #Cussing out

kiki1979 - съчувстам ти и не знам как бих могъл да ти помогна. Мисля по въпроса...

Абсолютно съм съгласна с теб Peace
Няма ли физическа активност-пиши го бегало, няма препарат който да действа без правилна диета и спорт, с ЛЕЖАНЕ изобщо не става!
Препоръчай моля някакъв изпитан препарат за изхвърляне на шлаки и токсини...
Малко спам oops Седя и се чудя за теб, като си почти единствения петел в нашия кокошкарник, жена ти знае ли с колко жени си дневно във форума Joy Joy Joy Да не вземе да го удари на саморазправа с нас... JoyДобре, че те има, де.
denis_d , нормално е да се качва от спорт(но само на кг, не визуално), мускулната маса тежи...
Аз лично като съм спортувала най-много(да кажем по 2 часа всеки ден) ми се е яло като за световно и съм яла като за такова, без да се отрази на фигурата ми...Иначе само препарати  може да донесе само вреда(понякога и доста сериозна!!)

Последна редакция: пт, 14 май 2010, 17:02 от Fitzgerald

# 695
  • Мнения: 1 354
За отслабването- аз лично свалих достатъчно и за бързо време с хранителна добавка. Нейното действие беше да ме накара да не искам да хапна почти нищо. Имах дни с по 200 калории. Но си трябват и разходки.КОгато е балансирано всичко, да се вземе малко химия не вреди  Peace

# 696
  • Варна
  • Мнения: 1 553
За отслабването- аз лично свалих достатъчно и за бързо време с хранителна добавка. Нейното действие беше да ме накара да не искам да хапна почти нищо. Имах дни с по 200 калории. Но си трябват и разходки.КОгато е балансирано всичко, да се вземе малко химия не вреди  Peace
Сега остава да споделиш и каква е тази хранителна добавка.
 Hug

# 697
  • Мнения: 14
*R*A*D*I* , да, редактирах се, ако се ползват само препарати може да има много сериозна вреда, може и не веднага, а във времето, особено ако се приемат без пълен лекарски преглед. Казвам го, щото навремето реших да си купя подобен препарат от Скандинавия, и там изрично си беше написано да се приема заедно с физическо натоварване и диета. Аз малко го ударих на мързел и ''пропуснах" физическото натоварване и само дето не си докарах инфаркт. Като започна едно сърцебиене, еднин задух....Тези препарати не са си шега работа и много трябва да се внимава с тях Peace

# 698
  • Мнения: 800
Fitzgerald - универсално средство, няма. комбинират се препарати, съдържащи фибри (прочистват стомашно-чревния тракт), хелатори, напр. ЕДТА - чистят желязо, манган, алуминий, кадмий и др., а също така храносмилателни и системни ензими (чистят фибрин, чревна микрофлора и тежки метали - живак, олово).

Като начало препоръчвам ензимите. bowuu

А жена ми... то аз не знам колко сте, та тя ще знае! Знае само, че съм виртуално-полигамен... newsm78

Ако почнете да намалявате, правя нов кокошарник (пускам нова тема). Та така...

*R*A*D*I* - 200 калории...това живот ли е? Ще си мечтаеш за питателната храна в Освиенцим...

# 699
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Днес получих поръчка от 5 май, но две от 24 и 28 април ги няма още  newsm78

Пинко, толкова си готин напоследък, че се учудвам, че си само виртуално полигамен.  Mr. Green
Апропо, каква е ролята на хелаторите (едта и др) при отслабването?

ПОВТАРЯМ - ПРИ НАЛИЧИЕ НА ФИЗИЧЕСКА АКТИВНОСТ ТЕЧНИЯТ ЛКАРНИТИН ПОМАГА МНОГО! И САМО ТОГАВА! И ТОВА НЕ Е ХИМИЯ, А ВЕЩЕСТВО, КОЕТО НЕДОСТАТЪЧНО ВЕРОЯТНО СИНТЕЗИРАТЕ В ЧЕРНИЯ СИ ДРОБ!
Сега плъзнете поглед надолу и вижте втората ми линийка. Станало е с разумни ограничения в храненето, физическа активност и ЛКарнитин.

# 700
  • Мнения: 14
veihaivei , спокойно бе човек, никой не включва ЛКарнитина в химиите, и да, наистина той помага  при физическа активност, не се горещи, де Joy Hug
Пинки, извинявам се за нахалството, но би ли пуснал няколко линка като пример за такива ензими от сайта, моля...  bouquet

# 701
  • Мнения: 86
Днес получих поръчка от 5 май, но две от 24 и 28 април ги няма още  newsm78

Пинко, толкова си готин напоследък, че се учудвам, че си само виртуално полигамен.  Mr. Green
Апропо, каква е ролята на хелаторите (едта и др) при отслабването?

ПОВТАРЯМ - ПРИ НАЛИЧИЕ НА ФИЗИЧЕСКА АКТИВНОСТ ТЕЧНИЯТ ЛКАРНИТИН ПОМАГА МНОГО! И САМО ТОГАВА! И ТОВА НЕ Е ХИМИЯ, А ВЕЩЕСТВО, КОЕТО НЕДОСТАТЪЧНО ВЕРОЯТНО СИНТЕЗИРАТЕ В ЧЕРНИЯ СИ ДРОБ!
Сега плъзнете поглед надолу и вижте втората ми линийка. Станало е с разумни ограничения в храненето, физическа активност и ЛКарнитин.


И аз така, течен Л- карнитин+КЛА+ 35-40 лудо каране на кростренажора+ упражнения за корем и ръце. Мечтая си за твоя резултат Вейхавей. Peace
Фетбърнер също е вариант и с него съм отслабвала, но отново с физическо натоварване, всеки ден таебо. Този, който харесах от сайта не го доставят до БГ.

# 702
  • Мнения: 398
И моята не е пристигнала. Все се надявам да не се е загубила.

# 703
  • Хасково
  • Мнения: 1 002
Аз получих запитване от сайта дали съм си получила поръчката и кога.
Друг получавал ли е такова?
Моята поръчка нямаше забавяне направена е на 30.04 получих си известието от пощата вчера и днес си я взех.

# 704
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Мечтая си за твоя резултат Вейхавей. Peace
Ще го постигнеш с времето, просто трябва постоянство и търпение.  Hug
Апропо, защо не включиш и упражнения за по-големите мускулни групи? Гръб, крака, дупе? Аз пиша в една тема тук "Тренировки в домашни условия", невероятно стимулиращо и мотивиращо действа.
bumblebee, от сърце се надявам и вярвам, че твоята поръчка не е загубена  Hug

Общи условия

Активация на акаунт