Незабравима(Unutulmaz) -тема 23

  • 27 356
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Мисля да потърся някое по усмихнато колажче стига с тези депресии  hahaha hahaha

Сакън! Само не махай полегналото Мелдище!

 smile3532 smile3532

# 31
  • София
  • Мнения: 1 395
Само да кажа нещо тука, но може и да не съм прав. Да не забравяме къде е израсла и възпитана Мелда - у семейство Гюлер, където думичките щастие, любов, право на собствен живот и  избор са мръсни думи, освен в смисъла, в който те влагат в тях и нямащ нищо общо с истинското съдържание на тези понятия.

Или с други думи Мелда е готова да страда и да не показва нещастието си, стига само да се води сполучливо омъжила се и да държи настрана Еда от Харун.  Според мен е готова на всичко, за да запази този си статут. И ще стигне много далеч, преди да я разобличат.

Мислиш ли? То, еуфорията от пировата й победа ще отмине! А после? Има си жив пример - Саадет! Даже тя, милата женица не си го е причинила сама - случило й се е след брака, а и три деца е родила... тоест Феяз се примъквал в леглото й поне три пъти! А нашта хубавица ненагледна?

Да, но всеки е склонен да си мисли, че при него няма да стане така, а и докато стигне дереджето на Саадет, тосет да се побърка окончателно, години могат да минат. Болната амбиция наистина си е болест и пречи на човека да гледа трезво на нещата.

# 32
  • Мнения: 0
Мисля да потърся някое по усмихнато колажче стига с тези депресии  hahaha hahaha

Сакън! Само не махай полегналото Мелдище!

 smile3532 smile3532
Ще ми се скоро да я видя с ножицата като Саадет!

# 33
  • Мнения: 11
Пъкления план на Мелда

......

Ти просто ме изумяваш! Браво! За ентусиазма и усилията, които влагаш! И все по-добре ти се получава! Явно, тази е твоята разтърсваща сцена! Отделила си й, според мен най-значимото място досега!
 smile3501 smile3501 smile3501

Но това е повратната сцена според мен и в филма. 

# 34
  • Мнения: 683
момичета здравейте  Hug
Случайно подаднах на една снимка на акрисата Синем Йозтуфан (Мелда) и понеже в сериала ролята и е доста по консервативна ме изненада. Може и сте сте я виждали за което се извинявам...

# 35
  • Мнения: 33 413
Мисля да потърся някое по усмихнато колажче стига с тези депресии  hahaha hahaha

Сакън! Само не махай полегналото Мелдище!

 smile3532 smile3532
Ще ми се скоро да я видя с ножицата като Саадет!
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 36
  • Мнения: 33 413
Благодаря Анииии  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 37
  • Таралежът е птица упорита - докато не го ритнеш, не излита...
  • Мнения: 9
Мисля да потърся някое по усмихнато колажче стига с тези депресии  hahaha hahaha

Сакън! Само не махай полегналото Мелдище!

 smile3532 smile3532
Ще ми се скоро да я видя с ножицата като Саадет!

То Мелда и Саадетката отсега да си разделят коя от кой край ще пали къщата. newsm48 newsm48 newsm48
Очаквам в най - скоро време и Мелдинка да почне да получава транспланетарни сигнали...

# 38
  • Мнения: 0
Само да кажа нещо тука, но може и да не съм прав. Да не забравяме къде е израсла и възпитана Мелда - у семейство Гюлер, където думичките щастие, любов, право на собствен живот и  избор са мръсни думи, освен в смисъла, в който те влагат в тях и нямащ нищо общо с истинското съдържание на тези понятия.

Или с други думи Мелда е готова да страда и да не показва нещастието си, стига само да се води сполучливо омъжила се и да държи настрана Еда от Харун.  Според мен е готова на всичко, за да запази този си статут. И ще стигне много далеч, преди да я разобличат.

Мислиш ли? То, еуфорията от пировата й победа ще отмине! А после? Има си жив пример - Саадет! Даже тя, милата женица не си го е причинила сама - случило й се е след брака, а и три деца е родила... тоест Феяз се примъквал в леглото й поне три пъти! А нашта хубавица ненагледна?

Да, но всеки е склонен да си мисли, че при него няма да стане така, а и докато стигне дереджето на Саадет, тосет да се побърка окончателно, години могат да минат. Болната амбиция наистина си е болест и пречи на човека да гледа трезво на нещата.

Да, всъщност е само и единствено въпрос на време! Крайният резултат е ясен! Но, дано станем поне за малко свидетели на "пърженето" й в Ада!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 0
Мисля да потърся някое по усмихнато колажче стига с тези депресии  hahaha hahaha

Сакън! Само не махай полегналото Мелдище!

 smile3532 smile3532
Ще ми се скоро да я видя с ножицата като Саадет!
ще обменят опит двете на там отиват нещата
докато не и видим изправена косата отново няма да се успокоим

# 40
  • Мнения: 0
Цитат
Всъщност нали всичкото това с бременността тръгна и от твърдението на Ашъл, че годеницата на Харун е бременна. Така й беше казала лекарката. Само дето откъде лекарката да предполага за каква каша иде реч.

добре ще стане ако : Еда нали ще отказва да отиде на лекар и лекарката да каже на Ашъл че , има опастност и за бебето и за майката ако не го извадят скоро и готово Ашъл вече ще разбере

# 41
  • Мнения: 33 413
Цитат
Всъщност нали всичкото това с бременността тръгна и от твърдението на Ашъл, че годеницата на Харун е бременна. Така й беше казала лекарката. Само дето откъде лекарката да предполага за каква каша иде реч.

добре ще стане ако : Еда нали ще отказва да отиде на лекар и лекарката да каже на Ашъл че , има опастност и за бебето и за майката ако не го извадят скоро и готово
Ъшъл направи аборт и вече няма работа в болницата  ooooh!

# 42
  • Мнения: 0
Мисля да потърся някое по усмихнато колажче стига с тези депресии  hahaha hahaha

Сакън! Само не махай полегналото Мелдище!

 smile3532 smile3532
Ще ми се скоро да я видя с ножицата като Саадет!

То Мелда и Саадетката отсега да си разделят коя от кой край ще пали къщата. newsm48 newsm48 newsm48
Очаквам в най - скоро време и Мелдинка да почне да получава транспланетарни сигнали...

 smile3532 smile3532 smile3532

# 43
  • Мнения: 0
Цитат
Всъщност нали всичкото това с бременността тръгна и от твърдението на Ашъл, че годеницата на Харун е бременна. Така й беше казала лекарката. Само дето откъде лекарката да предполага за каква каша иде реч.

добре ще стане ако : Еда нали ще отказва да отиде на лекар и лекарката да каже на Ашъл че , има опастност и за бебето и за майката ако не го извадят скоро и готово
Ъшъл направи аборт и вече няма работа в болницата  ooooh!

благодаря ти ,това съм го пропуснала, нали гледам само картинки Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 0
трябваше вече да е излязъл фрагмента с думи, ядосвам се Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт