Незабравима(Unutulmaz) -тема 23

  • 27 441
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Под звездите
  • Мнения: 906
Гласувах и дадох отгвор че Мелда ще се осъзнае и ще се откаже , защото мисля,че само тогава можем да очакваме добър край - Еда и Харун заедно.

Az напълно споделям твоето мнение.И според мен ЕДА и ХАРУ само тогава ще са щастливи.Да не забравяме и другото,това са две сестри.Не мисля че сценаристите ще искат да ни научат как трябва да мразим сестра си,как да и правим мизерии и всички други гадости.Освен това турското общество няма да приеме едно такова развите на нещата т.е  щастието на двете гълъбчета да се развие в/у грехът на по-голямата сестра.Според мен всички ще разберат за гадостите на МЕЛДА, но никой няма да каже нищо за да не дадат повод на комшиите да говорят за тях,за да не накърнят авторитета на семейството.И още нещо МЕЛДА толкова ни опротивя ,че изпускаме един много същесвен момент а имено;ТЯ все още не знае обстоятелствата при ,които се запознаха ЕДА и  ХАРУН.Тя все още се пита ,как е могла собствената и сестра да постъпи така с нея .Имено в/у това сценаристите изграждат нейната деградация
Но МОЖЕ БИ МЕЛДА ще прочете прословутия дневник на ЕДА,ще разбере истината,междувременно ще е осъзнала ,че да живееш с човек ,който не те обича е истински АД и сама ще се откаже.По този начин ,както някой от вас каза сценаристите ще замажат работата и всички ще са доволни.Що се отнася до бременоста мисля,че ще симулира спонтанен аборт.

# 61
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Гласувах и дадох отгвор че Мелда ще се осъзнае и ще се откаже , защото мисля,че само тогава можем да очакваме добър край - Еда и Харун заедно.


в тази връзка на сцената когато Мелда изпраща Еда с таксито, изглежда доста нещастна и безсилна /Мелда/ но не се знае от какво : гузна съвест или прекараната самостоятелно брачна нощ newsm78 newsm78

защото печели битки, но не и войната
[/qu
Досега нищо не е спечелила,но тя си мисли така,защото амбицията и коварството и я заблуждават.Никъде не е казано,че щастието и любовта вървят заедно.Любовта на Еда и Харун мина през толкова  много изпитания,че стана още по-силна.А Мелда какво преживя с Харун-една кръгла 0.Затова ще се пържи в ада,защото капаните,които заложи за тях ще падне самата тя вътре.Само трябва да имаме търпение!

# 62
  • Мнения: 0
Гласувах и дадох отгвор че Мелда ще се осъзнае и ще се откаже , защото мисля,че само тогава можем да очакваме добър край - Еда и Харун заедно.

Az напълно споделям твоето мнение.И според мен ЕДА и ХАРУ само тогава ще са щастливи.Да не забравяме и другото,това са две сестри.Не мисля че сценаристите ще искат да ни научат как трябва да мразим сестра си,как да и правим мизерии и всички други гадости.Освен това турското общество няма да приеме едно такова развите на нещата т.е  щастието на двете гълъбчета да се развие в/у грехът на по-голямата сестра.Според мен всички ще разберат за гадостите на МЕЛДА, но никой няма да каже нищо за да не дадат повод на комшиите да говорят за тях,за да не накърнят авторитета на семейството.И още нещо МЕЛДА толкова ни опротивя ,че изпускаме един много същесвен момент а имено;ТЯ все още не знае обстоятелствата при ,които се запознаха ЕДА и  ХАРУН.Тя все още се пита ,как е могла собствената и сестра да постъпи така с нея .Имено в/у това сценаристите изграждат нейната деградация
Но МОЖЕ БИ МЕЛДА ще прочете прословутия дневник на ЕДА,ще разбере истината,междувременно ще е осъзнала ,че да живееш с човек ,който не те обича е истински АД и сама ще се откаже.По този начин ,както някой от вас каза сценаристите ще замажат работата и всички ще са доволни.Що се отнася до бременоста мисля,че ще симулира спонтанен аборт.

Тя знае Еда и Хакъ как се запознаха.Еда всичко споделяше с нея, освен заминаването в Ава.

# 63
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Що се отнася до това,че Мелда не знаела за обстоятелствата,при които са се запознали Еда и Харун не е точно така.Еда всичко и сподели,дори че е бременна от този мъж,но докато той беше Хъкъ Мелда приемаше нещата,след като разбра ,че Хъкъ е Харун вече всичко се промени.По скоро Еда и Харун не знаят със сигурност,че тя е в течение на всичко между тях.

# 64
# 65
  • Мнения: 0
Моля да не ми се сърдите, знам, че е досадно да се питат всеиъвестни неща, но има ли някъде преведено 40/минутното интервю със Серхан Яваш

# 66
# 67
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ДААААААААААААААААААААААААААААа

# 68
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
няма кой да го преведе  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 69
  • Мнения: 0
Моля да не ми се сърдите, знам, че е досадно да се питат всеиъвестни неща, но има ли някъде преведено 40/минутното интервю със Серхан Яваш

на първа страница на темата има интервюто излъчено по НТВ, ако за това става на въпрос

# 70
  • Мнения: 0
ДААААААААААААААААААААААААААААа




явно серията ще завърши с припадъка на Еда до дървото...., а колко зле изглеждаше Харун на последния кадър в колата съвсем като младоженец hahaha hahaha hahaha

# 71
  • Мнения: 0
това е от facebook, предполагам че са репликите

TÜRKAN:YÜREĞİMİN İKİ PARÇASI CANIMIN İKİ YARISI ACILARLA KIVRANIYOR BİR ANA SEÇİM YAPABİLİR Mİ?
HARUN:TEK AŞKIM TEK GERÇEĞİMSİN
EDA:SEN BENİM ALDIĞIM NEFESSİN
NİKAH MEMURU:CEMİL KIZI MELDA GÜLERİ EŞİNİZ OLARAK KABUL EDİYORMUSUNUZ
EDA:HANGİMİZİ KURTARMAK İSTERDİN HARUN SÖYLESENE BENİ Mİ ONU MU
DOKTOR:EDA HANIMIN HAYATI RİSK ...ALTINDA VE GEÇEN HER DAKİKA BU RİSK DAHADA ARTIYOR EDA HANIMI HERAN KAYBEDEBİLİRİZ

# 72
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тереза : Една съученичка знае турски и сега ще ми го преведе и ще ви го пусна  Hug

# 73
  • Мнения: 0
Харун е казал Да
Тюркян след сватбата успокоява Мелда
тази серия най-вероятно Еда няма да роди, но Харун ще разбере че има проблем

# 74
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тюркян: Сърцето ми е разделено на две и двете страни ме болят. Една майка може ли да избира?
Харун: Единствената ми любов и единствената ми истина.
Еда: Ти си въздуха, който дишам
Длюжностното лице пита Мелда дали го приема за съпруг.
Еда: Коя искаш да спасиш Харун кажи ми, мен или нея?
Докторката: На Госпожа Еда животът й  е под риск и след всяка минута този риск става по-голям. Всеки момент можем да я изгубим




Общи условия

Активация на акаунт