Спите ли на тъмно?

  • 7 195
  • 209
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 85
Спи от както е роден само на тъмно.

# 16
  • Мнения: 2 658
Спали сме на нощна лампа само zа по няколко дни след иzписването от болницата и с двамата. После не. Аz не обичам свтлина нощем, zатова още щом се поосвестим с бебето в къщи, спирам светлината. Добре ни е така.

# 17
  • Мнения: 1 796
От самото начало спим на нощна лампа,защото малката е с рефлукс и повръщаше докато спи,а на тъмно няма как да видя че е повърнала.Сега не повръща но пък свикна на лампа. Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 1 483
Спим на тъмно от самото началото. Не му пречи на бебето- просто нощем лампата се гаси и толкова.

# 19
  • Мнения: 1 125
Първите няколко месеца светеше на терасата нощно време, за да може като се събуди да я виждам, да я накърмя без да пускам в стаята осветлението и да си продължим със съня. Като порасна и започна да будува по-дълго вече си пусках осветлението и си играехме ... така че спяхме на тъмно. Но и до сега ако тя спи, а аз имам работа, оставям светнат тока в стаята - за да мога през прозореца да я виждам и да не влизам да я будя, докато не се събуди сама.

 Mr. Green Иначе тя често спи "нощен" 10-часов сън в светлата половина на денонощието, така че за някаква си лампа изобщо не бих се замислила!

# 20
  • Мнения: 641
Спим на мноооого слаба нощна лампа,която на никого не пречи.Така ми е по добре на мен,да я виждам през ноща.

# 21
  • Мнения: 539
Никога не сме спали на лампа Peace
Според мен в по късен етап ще образуваш страхове на детето и ще продължава да спи на светло.

# 22
  • Мнения: 99
С баткото спяхме на нощна лампа . Сега с бебата пак я включвах обаче моя мъж се възпротиви ( и добре че го направи) и си спим на тъмно.

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
Първите 2 месеца след раждането спяхме на нощна лампа поради честите ставания.
После на тъмно.

# 24
  • Мнения: 6 002
до годинката спяхме на нощна лампа след това детето си спи на тъмно,да видим сега дали няма да му пречи лампата newsm78

# 25
  • Мнения: 1 072
Никога не сме спали на лампа

# 26
  • Мнения: 180
Първите няколко месеца спяхме на тъмно, защото се налагаше да ставам да я храня.Аз си почивам на тъмно по-добре.Сега спим на тъмно и ако нещо мрънка се оправяме с напипване. Laughing

# 27
  • Мнения: 9 814
На тъмно спим. Вкъщи дори нощни лампи нямаме.
Сънят на тъмно е по-спокоен и пълноценен.
Освен това имам чувството, че децата, спящи на светло, имат страх след това.

От както се е родила голямата ми дъщеря спи и не спи на нощна лампа. Сама си решава от доста отдавна дали да я светне или не.
Страхове от тъмното или нещо друго типично детско-няма.
Сега при бебето свети, ако изобщо може да се нарече така, една нощна лампа, включена в разклонител под спалнята.
Случвало се е крушката да изгори и това не е оказвало влияние на съня на бебето.

# 28
  • Мнения: 2 090
Когато децата ми бяха новородени бебета оставях нощната лампа да свети,беше ми по-спокойно така.Не помня кога точно спрях да я включвам,но не е било по-рано от 5-6-я месец.От тогава спят на тъмно.

# 29
  • Мнения: 116
Ние спим на телевизор от новородени,с таткото бяхме свикнали така,но телевизорът е в другия край на стаята.

Общи условия

Активация на акаунт