Спите ли на тъмно?

  • 7 245
  • 209
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 1 426
Ами първите три-четири месеца спяхме на нощна лампа,след това сменихме жилището и аз реших,че вече е време да спим на тъмно.Засега няма проблем Grinning.

# 166
  • Добрич
  • Мнения: 72
Вече юнакът е на 1г и почти 5 месеца и още спим на нощна лампа ooooh!.Около годинката пробвах една вечер без лампа, но Ники се събудил през нощта (спим в една стая) и така жално плаka, че не посмях да пробвам да спи без лампа.Вече със мъжът ми сме свикнали Peace.

# 167
  • София
  • Мнения: 1 186
До 6 месеца докато кърмех спяхме на нощна лапма,след това не,за да не я свиквам със светлината.Сега е по голяма и и пускам детски канал като си ляга в 21.30,но си заспива след малко самичка,влизам и гася телевизора  Peace

# 168
  • Мнения: 666
Никога не ми е хрумвало да спим на нощна лампа..защо да привиквам детето към безсмислени неща? Rolling EyesКогато беше  малка не е прояввала страх или непоносимост към тъмнината...кърмех я само на нощна лампа,защото иначе заспивах Whistling

# 169
  • Мнения: 30
спим на нощна лампа, сложена ниско долу до леглото

# 170
  • Мнения: 81
Спим на пуснат телевизор. Вечер аз се приспивам с него, а посреднощ така мога да наблюдавам, ако нещо се размрънка.

# 171
  • Мнения: 550
и ние от самото начало спим на тъмно,това е най-пълноценният сън за мен и за детето

# 172
  • Мнения: 289
до 5-тия месец спяхме на нощна лампа, малкият обаче беше мн неспокоен и постепенно си минахме на тъмно. Сега си спи много по-добре, чак си се чудя за какво ми е било да свети тая лампа

# 173
  • Мнения: 3 550
Да, на тази възраст всички спяхме на тъмно.

# 174
  • Мнения: 8 935
Вече да.
Преди оставях леко осветление уж за мое удобство, но ме дразнеше.

# 175
  • София
  • Мнения: 1 621
И с двете деца сме спали на нощна лампа само първия им месец. След това на тъмно. Само като кърмя през нощта я пускам. За мен лично почивката е по-пълноценна на тъмно. Peace

# 176
  • Мнения: 610
До 1год.я оставих да спи на нощтна лампа,но при нас е доста тъмно и щори пуснати.След това си свикна самичка да заспива на тъмно,дори сега докато не загася не заспива,а само бърбори.

# 177
  • Мнения: 817
Здравейте!Имам бебче на 3  месеца и нощно време спим на светната нощна лампа.Редно ли е?Вярно е че  на нас с баща му ни е спокойно,че го виждаме,но след време него сигурно ще  го е страх да спи на тъмно.А и съм чувала за един хормон,който се отделя в човешкия организъм само при пълна тъмнина.Може и да са бабини поверия! BlushЗнам ли вече!При вас как са нещата???

И ние спим на светната лампа от няколко месеца като се будеше неспокойна нощем, защото мога да я виждам по всяко време като отворя очи. Въпросът е, че сега се опитваме вече да спим на тъмно, но малката като отвори очи и разбере, че е тъмно се разплаква и иска да пуснем отново лампата. Не знам как ще я отучим да си на светло, ама май няма да е скоро.

# 178
  • Мнения: 299
В началото когато изгасяхме лампата много плачеше  , затова пусках само нощната лампа. Така беше и по лесно за мен за преобуване и кърмене , пък и светлината бше много слаба и не му позволяваше да се разсънва. Към края на втори месец просто опитах на тъмно и той не възропта. От тогава заспива само на тъмно. При светната лампа мърмори.  Laughing

# 179
  • Мнения: 4 335
Аз винаги сьм спала на нощна лампа(или на телевизор преди),но на някаква светлина.Сега следователно и малкия така си е свикнал.

Общи условия

Активация на акаунт