Клуб на готините баби-95

  • 41 114
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 529
 Добро утро, Яне много хубава закуска. Hug
 Радвам се, че Анджи е добре,ама защо  неоздравяла да пътува и се травмира емоционално....  Танита какъв сироп за кашлица даваш ,че и наш Вели кашля от градината.  Много намръщено време. Другата седмица ще ми е натоварено и не знам кой ще пусне нова тема. Да пишем в тази до 50 стр и който е последен да я закрие и отвори нова . Може да минем и без украси.
 Айша време ти е да си купиш нов компютър та да не те пъдят. И на мен ми е мечта...

# 721
  • София
  • Мнения: 16 024
Добро утро от облачна София.
Янке, благодаря за хубавата закуска. Аз от 6.00 съм станала да будя Ани. Днес е на снимки с Камелия/чалгата/ и Пламен я закара в последния момент.
За кашлицата - аз съм доволна от либексин/таблетки/ и прахчета АСС, май от тях има и детски.

# 722
  • Мнения: 77
Здравейте, дами! Добър ден!
Който е нощна смяна, спи  до късно!!! Joy
От нашия баир Варна не се вижда от мъгла.
Янушка, мерси за закуската и сокчето! Радвам се, че Анжелка е по-добре, ама мисля, че са избързали с пътуването до Варна!
Шпунц, аптекарката ми даде сироп Мукосолван, детски. Взех го, защото го е пил и друг път, без да прави "изпълнения", харесва му.
Че като каже понякога за нещо "НЕ", иди му го давай! Момчетата не са като момичетата! Тази сутрин докато му приготвя за закуска  мляко с "кафявите топчета", си извади едно зъбче, с два пръста! Направо ме застреля! #2gunfire Колкото съм страхлива!!! Вярно, другия растял от долу, ама така ли се вадят зъби! И то не за първи път! Майка му преди да отиде в сегашната фирма, беше счетоводител в Стоматологията, два пъти през деня минаваме покрай нея, за и от училище, ама....! Здраве да е!

Събудих се с болки в гърлото! Нищо газирано и студено не съм пила, даже вода пием от каната "Брита", на стайна температура, обаче спя с Бори, лекувам го, гушкам го, целувам го..... е това ми дойде до главата! Ще се лекувам с топло мляко, чай, гъргара с хлебна сода, заради алергията не пия нетествани лекарства. Снощи казах на сестра ми, че тази зима минах без ангина!!! newsm78

Оплаках ви се, отивам да приготвя обяд, кюфтета със сос, соса заради майка ми, да си потопи хапката, че иначе остана гладна!
Снощи "завъртях" една пералня, сега ще пусна втора.........
Понякога ми идва да хвана "Ориент експреса", с еднопосочен билет! Най-добре като се връща за Париж!  Joy

Приятен ден, милички!



                    cook wash hang


            

Последна редакция: сб, 24 апр 2010, 10:07 от Tani-ta

# 723
  • Мнения: 7 386
                  Привет,и от мен!Мразя го това време.Едно никакво и ми причинява хем болки,хем лошо настроение.Готвя се за среща с момичетата от декупажа и се надявам да ми пооправят поне настроението. Laughing Много са готини и се чувствам добре с тях.Решихме си да си правим всеки месец среща и сега е втората.Доброто е ,че мястото е на 5 мин от нас,та няма да ми е кофти ,ако завали дъжд.Мразя да джапам из локвите.
                  Лек и спокоен ден на всички.  bouquet

# 724
  • София
  • Мнения: 16 024
Дида, приятно изкарване на срещата.
Сега правиш ли разни красоти? Скоро не си показвала.
Танита, лекувай се с бабини лекарства и ще ти мине. Като влезе вируса в къщи няма начин да не мине през всички.
Аз пуснах прахосмукачка, наготвих чушки с кайма и отивам да се помотам из квартала.
А за Ориент експреса на връщане към Париж - струва си да се обмисли.  Laughing

# 725
  • Мнения: 7 386
                 И аз съм на опашката за Ориента! В посока Париж! Laughing
                 Айша,благодаря .Имам много започнати неща,нооо...с тези ръце трудноооо.И днес пак боли  Sad Не мога да си стисна ръката в юмрук,не се сгъват пръстите ми. Sad Надявам се да подовърша нещичко и ще ви покажа.Харесала съм и един модел за плетене и чак подскачам,че не мога да започна,ама съм решила другата седмица да си купя прежда,питах Цвети какъв цвят и да започвам без значение дали боли или не. Laughing За децата също съм изпринтила модели,ама дано през лятото успея.Някои са летни та ще гледам да започна още от другата седмица.
                 След 20-тина минути излитам.

# 726
  • Мнения: 4 369
Приветче на всички   bouquet
Надежда, прекрасна е градината ти !!! Поздравления   bouquet
Знам колко време,труд и грижи е такава красота,но си струва когато погледнеш накрая резултата.
Ася, направи ли разходката?
Танита,дано ти се размине ангината.
Янче, хубаво е че Анжелка се оправя .
На всички останали приятен уикенд   bouquet


Последна редакция: сб, 24 апр 2010, 23:41 от mery_poppins1

# 727
  • Мнения: 10
Здравейте на всички! Hug Hug Hug

Мери,благодаря Heart Eyes че ти е харесала градинката ми.Права си че иска много труд и грижи,нооо после е удоволствие за окото Peace

Това което си снимала е една розова принцеска PartyМного е сладка   love001

Приятен ден на всички!

# 728
  • Мнения: 1 250
Здравейте на всички, нещо напоследък не ми се пише, хванала ме една пролетна летаргия не е за говорене.Хвърлям само по едно диагонално око , сега разгледах и снимките на всички.


Анжелка е кукличка и ти е отрязала главата Янче.Прилича на теб повече отколкото на родители те си Simple Smile


Наде
,градината ти е разкош   newsm10Винаги като дете съм си мечтала да живея в къща с двор , с градина с овощни дървета, нали съм си  потомствен оградско чедо, никога дори и в село не съм била.

Мери попинз и твоята внучка е слънчице Hug

За Дидия,Аиша и Танита специално моля да си изберете вагона
Mr. Green

ОРИЕНТ ЕКСПРЕС ПРИСТИГА


натиснете тук:
http://new.ba-bamail.co.il/View.aspx?emailid=1363&memberid=717746



Момичета, хайде захващайте се с организирането на националната среща между 15.6 -10.7




За  всички ви Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 24 апр 2010, 16:39 от Caroline

# 729
  • Мнения: 549
Здравейте и от мен.
Няколко дни не съм влизала ама имах доста задачки.
Отивам да спретна една нова темичка за красоти  нямам време да търся/Боби иска приказка да му чета/,но моля да ме извините.


Заповядайте в новата ни темичка      http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=492862.new#new

Последна редакция: сб, 24 апр 2010, 22:44 от svetlaibobo

# 730
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 ДОБЪР ДЕН, ДАМИ!
Днес нещо и кафе няма! Къде стеееее?
Ние пак сме комплект у дома,до следобед.
Във Варна са изкарали много добре,нямало е изцепки и детето е щастливо.
Шпунц, Мел точно за това се реши да отиде,защото Анжелка напоследък много често започна да споменава тати си - явно прекалено е започнал да й липсва. Постепенно ще разредят срещите.
Днес е облачно, но топло.Приятен ден на всички и много  Hug Hug Hug

# 731
  • Мнения: 549
Здравейте

Янче,ние сме в новата темичка ето ти линг    Заповядай

Общи условия

Активация на акаунт