Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 19

  • 41 772
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19
В оригиналния епизод Али Ръза поканва Хайрие да танцува на френски! Не трябваше да го превеждат на български!  Naughty И после Шефкет повтори същото, като покани Фикрет. Абе как може, Ахмет таман нагласи вратовръзката да покани на танц Нехир, Тахсин го изпревари! Laughing

# 61
  • Мнения: 3
Нова тема!  newsm51
Поздравления.
 Joy И аз си помислих , че сега ще стане голямата работа с Фикрет и Таксим , ама ..  newsm78

# 62
  • Мнения: 3
Относно анкетата..
Кои според вас са най-важните съставки, необходими за хармонията в едно семейство?
Любов    
Доверие    
Взаимно разбиране
Макар че и за - диалог, компромис , вярност съм съгласна.

# 63
  • Майничка
  • Мнения: 12 701
Ай, Джеврие какъв разузнавач се оказа... Laughing

# 64
  • Мнения: 1 296
ааааааааааааааааа newsm20, не е истина просто, тая ферхундела ме разби за пореден път, ама как и иде на акъл да ги измисля такива ми ти врели некипели rotfImao rotfImbo rotfImao

# 65
  • Мнения: 118
ааааааааааааааааа newsm20, не е истина просто, тая ферхундела ме разби за пореден път, ама как и иде на акъл да ги измисля такива ми ти врели некипели rotfImao rotfImbo rotfImao
я кажете какво каза на Джаврие че не чух

# 66
  • Мнения: 19
ааааааааааааааааа newsm20, не е истина просто, тая ферхундела ме разби за пореден път, ама как и иде на акъл да ги измисля такива ми ти врели некипели rotfImao rotfImbo rotfImao
я кажете какво каза на Джаврие че не чух
Каза, че като се ядоса, я обладават зли духове, затуй всички в къщи се боят от нея.  Joy Joy Joy Предложи на Джеврието да ги повика, ако не вярва, и Джеврието се уплаши. Ама тя и преди това си я оцени Ферхундето - каза на Нехир че снахата на Али Ръза гледа като някой вампир (като си говореха в леглата)! rotfImbo

# 67
  • Мнения: 118
 rotfImbo ей тази Ферхунде, ама на Джаврие такава снаха и трябва  hahaha

# 68
  • Мнения: 1 296
това е първия човек във филма, който взема страха на Джеврието и я остави със зяпнала уста, без да гъкне, това не се е случвало досега в сценария Peace

# 69
  • Мнения: 19
Епизодите вчера и днес бяха супер! Hug Peace Много ми хареса сцената, когато Тахсин без да иска чу на вратата как Фикрет казва на баща си, че обича Тахсин - как му грейнаха очите, много хубав момент.  Heart Eyes
Абе Хайрието трудно загрява по-деликатните неща, Али-Ръза веднага се усети как стоят нещата между Фикрет и Тахсин, а тя ходи да я следи и да я разпитва като някой агент.

# 70
  • Мнения: 51
Малеее, тия ме разбиха, откъде намериха този стар грамофон.Компютър имат, ама плочи слушат Laughing.И за пореден път се убеждавам, че този Шевкет е голям баламурник.Един път, той заедно с Ферхунде,като младо семейство, не решиха нещо да правят заедно.Вечно все пита баща си, все с неговото мнение се съобразява.Ако живееха отделно от родителите му сигурно по-добре щяха да се разбират.А и каквото да направи Ферхунде, все тя е виновна ooooh!, нали е снаха в семейството..... Thinking

# 71
  • Мнения: 1 296
шевкет е абсолютен шматарок заспал Sleeping

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Супер серийки!  Peace най-после глътка въздух  Peace

лошо е че ще разтегнат още филма и ще забъркват каша след каша....

Много малко са само 3 опции за анкетата....Исках доста повече да отметна...

# 73
  • Мнения: 19
това е първия човек във филма, който взема страха на Джеврието и я остави със зяпнала уста, без да гъкне, това не се е случвало досега в сценария Peace
Какви физиономии правеше само, срина ме от смях!  rotfImbo Раздялата им  навън при колата беше особено "трогателна"!  Joy

# 74
  • Мнения: 19
...Много малко са само 3 опции за анкетата....Исках доста повече да отметна...
Е, те всичките са важни, целта е да избереш трите по-най-важни измежду тях Simple Smile!

Общи условия

Активация на акаунт