Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 19

  • 41 647
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18
Ние по едно време бяхме почнали да събираме и бисерите, които ръсят героите във филма, ама нещо я прекратихме тази процедура. И аз не знам защо  newsm78

Вярно, там за прахосмукачката, Ферхунде където викаше какво е това и Фикрет : Прахосмукачка - Ферхунде, Ферхунде - Прахосмукачка  Joy Joy Joy

# 691
  • Мнения: 1
На вниманието на бискит и Чебурашка!!
Моля, моля, / браво че сте защитили ученичето, което чати в час Hug/ ама, ако някой ми погледне постовете- влизам сутрин през кафепиенето, след това през обедна почивка и към четири часа, когато съм засмукала тиня от работа  и базата ми данни се задръсти, та искам до се разсея малко.Така чееееееее.....спазвам си работното време!! smile3534

# 692
  • Мнения: 339
Ние по едно време бяхме почнали да събираме и бисерите, които ръсят героите във филма, ама нещо я прекратихме тази процедура. И аз не знам защо  newsm78

Вярно, там за прахосмукачката, Ферхунде където викаше какво е това и Фикрет : Прахосмукачка - Ферхунде, Ферхунде - Прахосмукачка  Joy Joy Joy


То само това да беше  hahaha Joy Joy Joy
Сега ще се поразровя назад да видя какво бяхме събрали.  Peace
Ето това изрових:
Хейрие
"Срамота е!Какво ще кажат хората!"  
"Всичко ли трябва аз да върша в тази къща!"    

Ферхунде
"О , счупих си нокътя!"  
"Какво толкова съм казала?"  
"А , не издържам повече!"  

Ферхунде излиза от стаята си и пита Фикрет: Какво е това?
Фикрет: Да ви запозная: Прахосмукачка - Ферхунде, Ферхунде - прахосмукачка!
Ферхунде: Приятно ми е.
        

Фикрет към Ферхунде: Внимавай да не си настъпиш дългия език!
        

Али Ръза и Джем говорята насаме, а Ферхунде слухти.
Ферхунде: Ще се пукна, ако не разбера.
Фикрет: Пукни се, че и ние да се успокоим.
        

Ферхунде: Боже мой, някой да кихне и аз съм виновна!"
Ферхунде: Любопитно ми е!
 Ферхунде: Как ще разбера какво става, ако не подслушвам!

Нахир: Като миксер е - само забърква интриги!

Малко усмивки от старите теми момичета и момчета.  Party

Последна редакция: пн, 29 мар 2010, 12:20 от Cheburashka

# 693
  • Мнения: 1
От вашите изброени минус-герои само Джавки не ми е по сърце. Оуз и Ферхи не са ми били крайно отрицателни. Оуз- това е един от хилядите млади хора, които са имали трудно детство, били са бедни и в един момент, когато се предостави възможност искат да забогатеят бързо. Има ги мнооого такива навсякъде. И е красив - на мен ми харесва, не е само кожа и косми- има си красиви очи, тяло!  Peace

# 694
  • Мнения: 18
Ферхунде и Джеврие между другото поне за мен не са типичните отрицателни герои.

Ферхунде - има си причина за това поведение, вярно опасна е, но много пъти е добронамерена без да търси нещо за своя изгода, като цяло си е лисица  Mr. Green
Не я оправдавам, тя се радва на чуждото страдание, иска само пари и прави интриги, но не винаги е зла  Peace

Джавки пък хич не е опасна, но е заядлива, мрънкало, може и най-уравновесения да го изкара от нерви, такива са често срещани  #2gunfire

# 695
  • Мнения: 19
Колебая се между три предложения:
1. От списъка на Magosniwa
Смятате ли,че ако Ферхунде я нямаше,дъщерите на Али Ръза пак щяха да се забъркат в такива големи неприятности? - (коментар - лично за мене е интересна, аз смятам че Ферхунде е главният фактор, но не е само тя единствената виновна)

2. Предложение на Ivana My Life
Защо Али Ръза не успя да опази моралните ценности на семейството си? - (коментар - винаги актуална тема; а дали чак толкова се е провалил? дали след изпитанията децата му ще проумеят реалната им стойност?)

3. Предложение на Чебурашка
Как бихте постъпили на мястото на Тахсин по отношение на Фикрет (коментар - най-актуалната, заедно с това което се случва на Ферхунде)

Добавка към списъка на бисери:
Ферхунде - "Любопитно ми е!" (как можахте да го пропуснете! Mr. Green); "Как ще разбера какво става, ако не подслушвам!"

# 696
  • Мнения: 0
От вашите изброени минус-герои само Джавки не ми е по сърце. Оуз и Ферхи не са ми били крайно отрицателни. Оуз- това е един от хилядите млади хора, които са имали трудно детство, били са бедни и в един момент, когато се предостави възможност искат да забогатеят бързо. Има ги мнооого такива навсякъде. И е красив - на мен ми харесва, не е само кожа и косми- има си красиви очи, тяло!  Peace


.... не е само кожа и косми  Laughing  Hug  bouquet за Dartanian
 Джеврието е смешна, но ако ми е в къщата няма да ми е забавно.
 За Оуз и Ферхунде мисля по същия начин.
 Желая на всички съфорумки/ци слънчева и топла седмица!

# 697
  • Мнения: 339
soya-fen добавени са и твоите  Peace
А за анкетата няма да давам мнение, защото и мен ме има в предложенията и много ясно, че ще кажа, че моето гардже си е най-хубаво.  hahaha Joy Joy Joy

# 698
  • Мнения: 18
Предложение :

Бихте ли изтърпяли една Джеврие в дома си  

а) ще се изнеса
б) ще я изгоня
в) ще я убия

Joy Joy Joy Joy
[/color]

# 699
  • Мнения: 1
 За Ivana_My_Life   bouquet
Благодаря за линковете, гледах сериите напред и то както казах избирателно, защото не мога да гледам бой и насилие. Прескачах някои кадри и успях да навържа събитията, макар че бъкел не отбирам турски / освен турските думи в нашия език /. newsm78

# 700
  • Мнения: 6 669
На вниманието на бискит и Чебурашка!!
Моля, моля, / браво че сте защитили ученичето, което чати в час Hug/ ама, ако някой ми погледне постовете- влизам сутрин през кафепиенето, след това през обедна почивка и към четири часа, когато съм засмукала тиня от работа  и базата ми данни се задръсти, та искам до се разсея малко.Така чееееееее.....спазвам си работното време!! smile3534
Не се съмняваме в тебе! Hug  bouquet
Много готини теми за анкети се очертават....

# 701
  • Мнения: 19
soya-fen добавени са и твоите  Peace
А за анкетата няма да давам мнение, защото и мен ме има в предложенията и много ясно, че ще кажа, че моето гардже си е най-хубаво.  hahaha Joy Joy Joy
Ее, тук те искам - да преодолееш егото си и да бъдеш обективна и безпристрастна!  Wink Simple Smile Закачам се, де, не го взимай на сериозно.  Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 4 569
здравейте и от мен   Flutter

Магносива,браво!  HugТолкова много снимки. Party

Някой трябва да узчете старите теми и да събере всички коментари. Tired

Оуз е отвратителен,аз не го искам. Sick без значение с косми ли без все си е гнусен. Sick за мене

Чакам серията довечра с нетърпение!

Добре дошли на новите!  Flutter

# 703
  • Мнения: 339
soya-fen добавени са и твоите  Peace
А за анкетата няма да давам мнение, защото и мен ме има в предложенията и много ясно, че ще кажа, че моето гардже си е най-хубаво.  hahaha Joy Joy Joy
Ее, тук те искам - да преодолееш егото си и да бъдеш обективна и безпристрастна!  Wink Simple Smile Закачам се, де, не го взимай на сериозно.  Heart Eyes
Няма за какво да се засягам.  Hug  Heart Eyes
Сега като се замисля, не можем ли първите 2 предложения да ги обединим в едно, за да бъде избора по-малък.  newsm78
В крайна сметка Ферхундето е една от причините Али Ръза да не опази дъщерите си. В смисъл, че тя може да бъде един от отговорите на въпроса "Защо Али Ръза не опази семейството си" и ако тя получи най-много гласове това автоматично ще отговори и на първия въпрос.  Peace

# 704
  • Мнения: 19
Сега като се замисля, не можем ли първите 2 предложения да ги обединим в едно, за да бъде избора по-малък.  newsm78
В крайна сметка Ферхундето е една от причините Али Ръза да не опази дъщерите си. В смисъл, че тя може да бъде един от отговорите на въпроса Защо Али Ръза не опази семейството си и ако тя получи най-много гласове това автоматично ще отговори и на първия въпрос.  Peace
Отлична идея! newsm10  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт