Посещение на Ангели

  • 89 000
  • 823
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 185
на 22-ри в 22,30 часа

# 796
  • Мнения: X
Е,жалко,ще чакам друга дата.На 22 съм на работа и не мога да ги изпратя.

# 797
  • София
  • Мнения: 577


Е,жалко,ще чакам друга дата.На 22 съм на работа и не мога да ги изпратя.


Искаш ли на 21 да посрещаш и на 25 да изпращаш?

Последна редакция: пт, 15 юни 2012, 16:32 от 3apa

# 798
  • Мнения: X
И на 25 не мога да ги изпратя.

# 799
  • Мнения: 1 842
нека в темата се включат ( ако желаят) хора, които вече са ги посрещали и да споделят впечатления. Аз самата ги очаквам скоро и си търся още двама желаещи, при които да ги изпратя  Hug На желаещите се изпраща покана , в която е описан подробно ритуала по посрещането и изпращането .
 Hug
 
А в Бог вярвате ли? Peace

# 800
  • Мнения: 1
 Отново бия камбаната  Simple Smile - утре в 22.30 изпращам ангелите  Sign Exclamation  И на Съншайн ще отговоря- Да и за миг не съм спирала през целия си съзнателен живот. Но не по конвенционалния начин, проповядван от  догмите. Иначе се считам за православна християнка, но мисля, че  не е от голямо значение, каква религия изповядваш, стига да се опиташ сам да достигнеш до есенцията, не да робуваш сляпо на това, което ти втълпяват институциите. Чета Библията внимателно, защото там са казани всички истина за устройството и начина на функциониране на вселената, за начина на функциониране на човешкото съзнание, за хората, за живота като цяло, за бъдещето....само че написаното не трябва да се тълкува буквално. Там има доста информация и за ангелите  Innocent

# 801
  • Мнения: 1 351
Здравейте , довечера изпращам ангелите - не ви писах два дни , защото си мислих , че нищо конкретно не се е случило , но едва тази сутрин си дадох сметка , че всъщност работата която са свършили по желанията ми е много голяма. Както четох и преди някъде из темата най- помагат за здраве. Бях ги помолила да отстранят една много стара и болезнена болежка за мен - тази сутрин аз забелязах ,, че вече нямам болки и скованост . Детенцето ми вече не се поти така обилно по време на сън- поти се но по- умерено и за това ги помолих. Остана да попитам мъжът ми като се върне следобяд , че го нямаше три дни дали и неговата болежка си е отишла. newsm44
 Благодарна съм им , задето ми гостуват !
 Снощи се събудих в 03,00ч и в съзнанието ми изплуваха картини от моето минало - мои грешки от живота ми , от които се срамувам - помолих за прошка и да се отърва от това чувство на вина. Тази сутрин се събудих по - щастлива, макар че снощи изпитвах страх като страхът на дете от тъмното .
 Това е от мен , а за желанията написани в пликът , пак четох че се изисква време ......ще споделя като се сбъднат!  bouquet

# 802
  • Мнения: 0
Здравейте , довечера изпращам ангелите - не ви писах два дни , защото си мислих , че нищо конкретно не се е случило , но едва тази сутрин си дадох сметка , че всъщност работата която са свършили по желанията ми е много голяма. Както четох и преди някъде из темата най- помагат за здраве. Бях ги помолила да отстранят една много стара и болезнена болежка за мен - тази сутрин аз забелязах ,, че вече нямам болки и скованост . Детенцето ми вече не се поти така обилно по време на сън- поти се но по- умерено и за това ги помолих. Остана да попитам мъжът ми като се върне следобяд , че го нямаше три дни дали и неговата болежка си е отишла. newsm44
 Благодарна съм им , задето ми гостуват !
 Снощи се събудих в 03,00ч и в съзнанието ми изплуваха картини от моето минало - мои грешки от живота ми , от които се срамувам - помолих за прошка и да се отърва от това чувство на вина. Тази сутрин се събудих по - щастлива, макар че снощи изпитвах страх като страхът на дете от тъмното .
 Това е от мен , а за желанията написани в пликът , пак четох че се изисква време ......ще споделя като се сбъднат!  bouquet

Ще ми пратите ангелите скоро,но искам да съм сама,не искам мъжът ми да е тук,и без това ме наричаше луда,още не са дошли а си мисля за тях и знам,че ще ми помогнат Simple Smile

# 803
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Момичета, иска ми се да ги приема на 22ри ,но май ще ми се наложи на 23ти да пътувам за 2-3 дена. Дали ще е проблем, че не съм си вкъщи?  Thinking  Все пак за изпращането им ще съм се върнала, а и нали Ангелите са винаги с нас Peace

# 804
  • Мнения: X


Е,жалко,ще чакам друга дата.На 22 съм на работа и не мога да ги изпратя.


Искаш ли на 21 да посрещаш и на 25 да изпращаш?

Зара,ще Ви бъда много благодарна ,ако ми изпратите покана.  Praynig

# 805
  • Мнения: 2
Здравейте много бих искала и аз покана  Sad  Simple Smile моля някой да ми прати  Praynig

# 806
  • София
  • Мнения: 577
ve_si_to, ancholina , пратих ви лични съобщения.

Момичета, какво правим после със свещта и цветето? Да я оставя ли свещта да догори или я гася, когато ги изпращам?

# 807
  • Мнения: X
Благодаря,Зара.Само че аз имах предвид покана за 21.06.

# 808
  • Мнения: X
А някой може ли да помогне за 21?

# 809
  • Мнения: 1 842
Отново бия камбаната  Simple Smile - утре в 22.30 изпращам ангелите  Sign Exclamation  И на Съншайн ще отговоря- Да и за миг не съм спирала през целия си съзнателен живот. Но не по конвенционалния начин, проповядван от  догмите. Иначе се считам за православна християнка, но мисля, че  не е от голямо значение, каква религия изповядваш, стига да се опиташ сам да достигнеш до есенцията, не да робуваш сляпо на това, което ти втълпяват институциите. Чета Библията внимателно, защото там са казани всички истина за устройството и начина на функциониране на вселената, за начина на функциониране на човешкото съзнание, за хората, за живота като цяло, за бъдещето....само че написаното не трябва да се тълкува буквално. Там има доста информация и за ангелите  Innocent
Хубаво е, че четете Библия. Хубаво е да вярвате. Но е лошо да си в грешната посока на търсене на истината. Peace Верно е, че има информация за ангелите- дори за този който е паднал ангел.  Надявам се насочеността да не е към него?

Общи условия

Активация на акаунт