В БГ сме и проблемите започнаха..

  • 3 051
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 212
Давай твърдо в купоня, 4е време няма  Mr. Green. Аз от 93 година не съм си взела още помощта за раждането. Да вла4ат  Wink
Леко прекарване на ваканцията и внимавай с обувките де  Flutter

# 16
  • Мнения: 780
Мили, весело иzкарване. Зарежи ги бюрократичните неща, доколкото е въzможно и се наслаждавай на ваканцията и блиzките си. Hug Къде сте сега и какви са ви плановете?

Направо съжалявам, че отидох.. и 2 пъти повече, че отворих темата тук..
иначе сме в Свищов.. имаме планове просто да се видим с приятели тук и там.. другата седмица може би Русе, после Варна и ако времето позволява искаме и до южна БГ да слезем... ще разказвам и ще се отчитам и със снимки Grinning

# 17
  • Мнения: 780
Давай твърдо в купоня, 4е време няма  Mr. Green. Аз от 93 година не съм си взела още помощта за раждането. Да вла4ат  Wink
Леко прекарване на ваканцията и внимавай с обувките де  Flutter

Да внимавам, ама то като на слалом трябва да се движиш по улиците тук  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 195
Мили, и аз не знам,моето е също Бг гражданин( и тук не съм взимала пари,защото нямаме регистрация  ooooh!)не съм питала в Б-я,но според мен не се отказвай,то са си пари  Thinking И най-вече ти се полагат...Приятно изкарване и мнооооооооооооооооого купони! newsm44

# 19
  • Мнения: 7 430
Приятно прекарване и от мен в Родината, по - малко проблеми Wink и целувки на двечките принцеси Hug Kissing Heart

# 20
  • Мнения: 780
Мерси, мерси, мацки  Hug  Hug  Hug За купони малко трудно, но ще се радваме ако успеем поне на обяд да излезем без децата и да седнем като бели хора.. че мнооооооого отдавна не ни се е  случвало  ooooh!

# 21
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Направо съжалявам, че отидох.. и 2 пъти повече, че отворих темата тук..
Стига, не се връzвай Naughty Wink

Направи непременно много снимки. В Свищов не съм била, така че съм любопитна. А как се чувстват дечицата`?

# 22
  • Мнения: 780
Направо съжалявам, че отидох.. и 2 пъти повече, че отворих темата тук..
Стига, не се връzвай Naughty Wink

Направи непременно много снимки. В Свищов не съм била, така че съм любопитна. А как се чувстват дечицата`?

Тук вече е завършен фонтана и паметника в памет на децата загинали в река Лим.. ще направя снимки..
А моите малки хубавици се адаптираха прекрасно.. и се радват толкова много, че почти винаги има някои да си играе и да се занимава с тях..

# 23
  • Мнения: 4 212
Ау, много поздрави на любимият ми град Варна  Hug, при някой ще ходите там ли?  Да удариш едно варненско пиво от мен  Peace

# 24
  • Мнения: 780
Ау, много поздрави на любимият ми град Варна  Hug, при някой ще ходите там ли?  Да удариш едно варненско пиво от мен  Peace

Сестра ми е омъжена в Езерово и никога не пропускаме да идем и до там.. така че ще се лее и варненско пиво Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 244
Миленче, добре дошла у дома  Hug
Не се ядосвай с българската бюрокрация ами си гледай почивката.
Обувките не ги мисли = ще си купиш нови и по хубави
Не си раzваляй почивката
Само да те питам имаше ли нещо в пощата ти преди да тръгнете или ще чакате до януари?
Да нагушкаш девойките и ги оставяйте по често на баба и дядо zа да се видите и вие като бели хора Mr. Green

# 26
  • Мнения: 980
Весело иzкарване в Бг. Hug Едно ШиШче, едно кебапче и една греяна ракийка и zа мене. Ей с таz бира спирка нямате, бре Crazy

# 27
  • Мнения: 1 910
Лично на мен ще ми е неудобно да ида да поискам тази помощ.

# 28
  • Мнения: 1 959
Лично на мен ще ми е неудобно да ида да поискам тази помощ.
Аз не виждам нещо срамно в това ако наистина и се полагат тези пари защо да не си ги получи. Grinning

# 29
  • Мнения: 7 837
mili46, Арт клуба работи ли още  Wink
Приятна по4ивка и от мен  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт