LaRedoute.fr - 155 - Всичко за поръчката! 24.03 - 30.03

  • 30 865
  • 790
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 210
Знаете ли къде мога да намеря детски колички?
За съжаление не смятам че редута е точното място.
А въобще предлагат ли?
Аха... заповядай

# 76
  • Мнения: 0
Всъщност са ми удържали парите за транспорт и таксата, не са удържали за стоката...

# 77
  • Варна
  • Мнения: 287
моля да ме ориентирате от тоя модел панталони http://www.laredoute.fr/vente-short-clima365.aspx?productid=3241 … &numberpage=1, кой размер отговаря на L. Ако някой вече ги е получил, моля за отзиви дали си отговарят   bouquet

да попитам пак  Embarassed

# 78
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 581
Знаете ли къде мога да намеря детски колички?
За съжаление не смятам че редута е точното място.
А въобще предлагат ли?
Аха... заповядай
smile3525

# 79
  • Мнения: 528
моля да ме ориентирате от тоя модел панталони http://www.laredoute.fr/vente-short-clima365.aspx?productid=3241 … &numberpage=1, кой размер отговаря на L. Ако някой вече ги е получил, моля за отзиви дали си отговарят   bouquet

да попитам пак  Embarassed

44/46  Peace Но са по-дълги от обикновените шорти  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 762
На 18ти направих поръчка-кога да си я потърся в пощата?

# 81
  • Мнения: 429
Получих тези панталони http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-5-poches-long-30-toile-ri … &numberpage=2 цвят vert kaki. /много ми харесаха и искам да поръчам и от другите цветове, но много зле ми изглеждат цветовете на снимката. Има ли някоя получил от другите два цвята, за да ги покаже "на живо"

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Ох,писна ми от тези дебитни ноти,докато ми валидират поръчката и нещата се свършват.Може ли някой да ми помогне в превода не мога точно да разбера какво искат да направя.
OK. I added the debit note and you will have to pay 34,97 ¤. The problem is that you cannot safeguard your order in 4 step but in 3 step and you cannot enter the coordinates of your card. So, retake your basket on top of our home page on "mon panier" and valid your payment for 34,97 ¤.


Добавили са към сметката ти дебитната нота и сега имаш да плащаш 34,97. Но понеже не можело да се сейфгардва на 4-та стъпка, трябва да се върнеш на "mon panier" и оттам да валидираш плащане за 34,97.

В отговор мога ли да те питам колко време ти отне процедурата?  При мен вече трети ден няма реакция при подобен случай с дебитна нота....

Ако някой може да ми обясни, или по-точно на тях колко пъти и как да обясня, че не мога на 4та стъпка да си сейфгардна поръчката.  На 3та стъпка като сейфгардна не виждали данните от картата ми. Ето какво получавам:
Hi,
I cannot validate your order with the debit note because you safeguarded it before payment by credit card. You have to enter your credit card number and at the end of your order when you basket is recapitulated, under the basket, you have "Besoin d'une conseillиre pour terminer votre commande ?1 cliquez sur "sauvegarder votre commande", click on "sauvegarder votre commande" and leave me a message.
Е да, но когато съм приключила поръчката под кошницата нямам Besoin d'une conseillиre pour terminer votre commande ?

Моля, ако някой наистина е успял да плати дебитна нота да пише как.

# 83
  • Мнения: 170
22, 'pur coton'  не значи ли 'чист памук', сякаш няма общо с дебелината..?

Малко късно отговарям, но сега видях. Точно това значи, но просто наблюденията са ми такива. Дрешките, които съм поръчвала досега и са били с такъв надпис в описанието са били все плътни. Виждам, че и други споделят, че коментираните бермудки също са много плътни, та даже ватирани. Просто имайте едно на ум, когато срещнете такъв надпис  Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 1 025
    Аз опитвах поне 10 пъти и се отказах, защото не мога да се разбера с тях. Обясних им същото, но те пак ми писаха като на малоумна, че трябва да запаметя поръчката на 4 стъпка и не разбират, че на 4 стъпка възможността да се запамети не се вижда. Според мен някой с добър френски трябва да им напише, че много хора имаме този проблем и да си прецезират процедурата, защото така не става...

# 85
  • Мнения: 21
Тези дебитни ноти нямат общо с поръчките със статус Експайърд в Пейпал, които не са платени, нали? А с тях какво ще правим?! newsm78

# 86
  • Мнения: 396
Може ли някой да ми обясни какъв точно цвят е "кораловият"?
Харесах суитчър на любимия, но да не излезе някакво розово  #Crazy

# 87
  • София
  • Мнения: 2 296
Може ли някой да ми обясни какъв точно цвят е "кораловият"?
Харесах суитчър на любимия, но да не излезе някакво розово  #Crazy
По принцип е такъв- ,но
в сайта често са доста по-ярки и наситени дрехите с този цвят.
Ето и тук го има- http://fr.wikipedia.org/wiki/Liste_de_couleurs,справка-в първия пост.

# 88
  • София
  • Мнения: 5 193
На мен нещо ми се побърка сайта. Взлизам си в кошницата, в която имаше намалени неща (намалени в сайта, не с код) и  ги намирам на старите цени без намаление?!  Shocked Какво става? Някой друг с такива наблюдения?

# 89
  • Мнения: 246
Получих тези завивки за легла в екрю. Според мен са симпатични, рехавко е, но за тези пари са перфектни за лятото
http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324091625&doc … =207610&qsf=1

Общи условия

Активация на акаунт