Отговори
# 750
  • Мнения: 38
Тук в Бургас(от както е новото правителство)   сме свикнали по празницете без пари. За коледа бяхме без пари,за сурва също, за баба марта пак.Та нищо чудно тези идиоти да на оставят и без пари за ВЕЛИКДЕН

# 751
  • Пловдив
  • Мнения: 114
В Пловдив няма преводи-проверих сутринта,за следобяд не знам.Писна ми на всяко проверяване да ми взима такса,накрая ще изтегля 5 лв.  Rolling Eyes

# 752
  • Мнения: 3
Офффф в Монтана НЯМА да има преводи и днес.Инфото е от преди 10мин от социални.Думи нямам вече,подиграват се с децата ни.Аз чакам и детски надбавки и чл.43 за най-малкия и ми писна всеки ден да ми отговарят"Днес няма да има преводи" newsm61 smile3511 smile3514
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     а на мен ми отговарят                           днес няма спуснати хахахахаха от каде ти ги спускат ма п ко смотана
Алоооооооо,ти ме мислиш ли че прекаляваш?!Какви са тия думи,я се осъзнай малко,защо обиждаш.КОя си ти че ще обиждаш така?!
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  уважаема аз говоря за служителката от социалното а не на теб и имам впредвид патка за служителката говоря

# 753
  • Мнения: 3
Тук в Бургас(от както е новото правителство)   сме свикнали по празницете без пари. За коледа бяхме без пари,за сурва също, за баба марта пак.Та нищо чудно тези идиоти да на оставят и без пари за ВЕЛИКДЕН

Много си права, но да се надяваме че няма да я свършат пак като кучето на нивата(1-ВИ МАРТ)и да има парички за децата.  #2gunfire

# 754
  • Мнения: 38
Стига вече сме се карали . Така нищо не постигаме освен да се си хабим нервите напразно. Вижте какво хубаво време е на вън.Усмихвайте се повече  и така денят ви ще е по лек и хубав.

# 755
  • Мнения: 75
Нежелая да коментирам постати,но е малко грубо,не мислиш ли?Както и да е във Варна има ли някакво раздвижване?

# 756
  • Мнения: 6 636
Офффф в Монтана НЯМА да има преводи и днес.Инфото е от преди 10мин от социални.Думи нямам вече,подиграват се с децата ни.Аз чакам и детски надбавки и чл.43 за най-малкия и ми писна всеки ден да ми отговарят"Днес няма да има преводи" newsm61 smile3511 smile3514
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     а на мен ми отговарят                           днес няма спуснати хахахахаха от каде ти ги спускат ма п ко смотана
Алоооооооо,ти ме мислиш ли че прекаляваш?!Какви са тия думи,я се осъзнай малко,защо обиждаш.КОя си ти че ще обиждаш така?!
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  уважаема аз говоря за служителката от социалното а не на теб и имам впредвид патка за служителката говоря
Прекаляваш с просташкото си изразяване. Ако поработиш в/у интелекта си имаш по-голям шанс някой ден децата ти да не зависят детските добавки .
Стига вече сме се карали . Така нищо не постигаме освен да се си хабим нервите напразно. Вижте какво хубаво време е на вън.Усмихвайте се повече  и така денят ви ще е по лек и хубав.
Така е  Peace

# 757
  • Мнения: 155
във варна ако има днес казаха след 15.30 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 758
  • Мнения: 3
Нежелая да коментирам постати,но е малко грубо,не мислиш ли?Както и да е във Варна има ли някакво раздвижване?
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    ами не е грубо                                        грубото е това че не ни дават на децата паритееееееееееее

# 759
  • Мнения: 75
във варна ако има днес казаха след 15.30 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
ти към коя банка си?

# 760
  • Мнения: 531
Офффф в Монтана НЯМА да има преводи и днес.Инфото е от преди 10мин от социални.Думи нямам вече,подиграват се с децата ни.Аз чакам и детски надбавки и чл.43 за най-малкия и ми писна всеки ден да ми отговарят"Днес няма да има преводи" newsm61 smile3511 smile3514
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     а на мен ми отговарят                           днес няма спуснати хахахахаха от каде ти ги спускат ма п ко смотана
Алоооооооо,ти ме мислиш ли че прекаляваш?!Какви са тия думи,я се осъзнай малко,защо обиждаш.КОя си ти че ще обиждаш така?!
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  уважаема аз говоря за служителката от социалното а не на теб и имам впредвид патка за служителката говоря
Прекаляваш с просташкото си изразяване. Ако поработиш в/у интелекта си имаш по-голям шанс някой ден децата ти да не зависят детските добавки .
Така е  Peace
Ох,ох, ох, да разбираме, че само  хора с ниско интелектуално ниво чакат на детски...няма да коментирам , ще отида да повърна в банята.

# 761
  • Мнения: 2
във варна ако има днес казаха след 15.30 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Цитат

Щом ако има эначи пак няма да има....аз съм към ДСК....ама много са съмнявам вече... smile3507

# 762
  • Мнения: 3
айде стига разбрах за вашия интелект                           тези които живеят на морето нека отидат на брега ще им се отрази добре а пак и на децата

# 763
  • Мнения: 0
За Русе има ли някакво развитие?

# 764
  • Мнения: 38
ОХ, и на мен ми се иска да отида до морето ,но няма пари за билети,а пеша ми е доста далече 10 километра

Общи условия

Активация на акаунт