Начупване /къдрене/ на косата

  • 6 664
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
аз например начупвам моята коса с Къдрин и едни по-големи ролки. Издърга около 3-4 месеца така.
Самичка ли си правиш косата?Аз в 11 клас се бях накъдрила сама в къщи и стана страхотно,но сега не си спомням как точно се прилагаше къдрина.Ако се правиш сама би ли споделила колко време държиш къдрина и след колко поставяш фиксажа?

# 16
  • Мнения: 696
Бу, пробвала ли си тези ролки, които изглеждат като пръчици и се увиват?
Тц. Купих си едни с бодлички като велкро, но само веднъж провах с тях, сега детето си ги лепи по косицата. Я обясни, моля?

Ами, те са като пръчици,които се огъват.Навиваш кичур коса около 1 пръчица,на принципа на ролките,и после свиваш пръчицата.Те обикновено са цветни.Няма начин да не си ги виждала,просто не си обръщала внимание.Ефектът е поразителен.Е, не траен за жалост.

# 17
  • Мнения: 235
Чета си аз тази темичка понеже и аз имам същия проблем и искам да си направя по къдрава косата. С пяна и дифузер съм пробвала ама ми държи точно 15 минути и все едно нищо не съм направила. Нали се сещата че се мъча  час и половина и накрая за някакви си 15 минути къдравост.  smile3514
Та какво ще стане комбинация между къдрин и маша за коса. Дали ще успея да си изгоря стабилно косата  Grinning или най накрая ще съм поне замалко къдрава. newsm78

# 18
  • Мнения: 7 186
Аз ползвам професионален дифузер за начупване. На влажна коса слагам течен фиксатор и кристали и се правя с дифузера. После я намачквам още. Е, не става като във фризьорския салон, но все пак има хубав ефект. Sunglasses
Не те съветвам да си правиш трайно къдрене, изтощава косата, освен това като вземе да расте косата става гадно. Confused
По- добре ползвай от време на време някакви ролки или сешоар с дифузер, колкото да се разнообразиш. Ако косата ти е чуплива с дифузера става още по- готино.

# 19
  • Мнения: 696
Аз ползвам професионален дифузер за начупване. На влажна коса слагам течен фиксатор и кристали и се правя с дифузера. После я намачквам още.

Супер!Сигурно става страхотно.А какви са тези тези кристали,досега не съм чувала за такива Embarassed?

# 20
  • Мнения: 7 186
Супер!Сигурно става страхотно.А какви са тези тези кристали,досега не съм чувала за такива Embarassed?

Течни кристали или силикон, продават ги навсякъде по козметичните магазини. Придават блясък на косата и я подхранват.

# 21
  • Мнения: 696
Течни кристали или силикон, продават ги навсякъде по козметичните магазини. Придават блясък на косата и я подхранват.

Задължително ще пробвам!

Общи условия

Активация на акаунт