ЖЕНА БЛИЗНАЦИ!? - 2

  • 23 413
  • 739
  •   2
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Разбирам се със Скорпиони,Телци,Водолей и Везни,повечето ми приятели са тази зодия.Мъж ми е Скорпионче Mr. GreenДетето ми е Теленце,майка ми Везни,баща ми Близнак.Брат ми е Лъв.С всички се разбирам отлично.Не харесвам обаче мъже-Риби,ама изобщо,жени стрелци.Козирозите не ме кефят,мъжете Деви също.Мъжете Водолеи уж по правило ми пасват,но на яве хич.Иначе са веселяци.За мъже Везни същото.Не ми допада егоизма на Лъвовете и самочувствието на Скорпионите,лъжите на Рибите и меркантилността на Телците,потайностите на Девите и студенината на Стрелците
   Имала съм връзки и приятелства с мъже близнаци,ами мнооого ми харесваха,много ми допадаха,голямо забавление и силни емоции,но за брачно партньорство реших,че не ги искам.Въпреки че баща ми е Близнак и не съм си и предстваяла по-добър родител за мен и съпруг за мама...Но той е изключение.Великолепен човек.А мама е съвършенна.Леле,как се похвалих Laughing

# 31
  • Мнения: 106
А ние вкъщи сме трима Близнака - аз, мъжът ми и голявата ми дъщеря, а малката е Водолей Simple Smile Поне въздушни сме се събрали Simple Smile))))  Пък сега живеем с бабата и дядото на мъжът ми, те и двамата са Лъвове Simple Smile)) Разбира ме се добре Simple Smile))  Брат ми е Стрелец (и жена му също) - много сме различни, майка ми и свекър ми са Водолеи, та чак са родени на една дата  Laughing А свекървата е Лъв и тя... а да и брата на мъжът ми е Скорпион - е него съвсем не го разбирам... Но като цяло със всички се разбирам, ама аз не обичам във семейството да има дразги и се опитвам да правя така, че да ги няма

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ХУБАВ ДЕН БЛИЗНАЧЕТА

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 1 265
Добро утро!
Според вас кой е сезона на близнаците? Аз мисля, че е пролетта-променлива като настроенията ни, сутрин студено,на обяд топло, привечер и дъждец може да превали....

# 34
  • София
  • Мнения: 315
Аз докато се включа станало Добър ден! Grinning
И аз мисля,че е пролетта newsm10 Пък това е и моят любим сезон Heart Eyes

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 614
За мен пролетта е най вълшебния сезон.
Това е нашия сезон така мисля и аз..
Вижте колко е красив само...


 

# 36
  • Мнения: 517
Ей, пак ме няма на 18 Юни Crossing Arms
Близначки разсеяни такива  Laughing

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ей, пак ме няма на 18 Юни Crossing Arms
Близначки разсеяни такива  Laughing

Ама и не ни бива по врачуването кой къде го сърби да го почешим  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 38
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Добро утро разкошни дами

В къщи винаги съм била заобиколена от рогати  ooooh! майка ми -овен, баща ми козирог, мъж ми теле, приятели овни, телета и кози  ooooh! ooooh! ooooh!. Само малката е водолей  Wink , вече им знам всичките кусурчета и са лесни за управление  Mr. Green Mr. Green Mr. Green , само те където си мислят че са по-силните характерчета Mr. Green

# 39
  • Мнения: 517
Ей, пак ме няма на 18 Юни Crossing Arms
Близначки разсеяни такива  Laughing

Ама и не ни бива по врачуването кой къде го сърби да го почешим  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Аз преди две теми казах, даже ме имаше добавена Blush
За почесването, вече си начесах крастата Mr. Green

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 614

Аз преди две теми казах, даже ме имаше добавена Blush
За почесването, вече си начесах крастата Mr. Green

hahaha hahaha Joy Joy Joy
Вече е начесана крастата виж на първа страница  Wink


ЧЕСТИТ ЛАЗАРОВ ДЕН НА ВСИЧСИ ПРАЗНУВАЩИ.

# 41
  • София
  • Мнения: 5 361
Честити пролетни празници от мен , скъпи момичета* Да сте живи и здрави и много усмихнати!
Зиче , прекрасна тема , благодаря  bouquet* Не успях да се включа към първите страници,защото тази ферма във фейса ми взе акъла и времето,но нейсе , всяко чудо за три дни Grinning Относно сезона на близнаците - не знам , лично аз точно до прозореца в двора на дг в която работя имам едно дърво* Обожавам да го гледам как се мени постоянно * И все ми е красиво, ту разцъфнало с бели цветове,ту огряно с жълто и оранжево през есента, ту накичено с бяло през зимата* Обичам всички сезони, но мразя дъжд и дъждовно време* Това е нещото , което може да ме подтисне и да ми скапе настроението*А относно другите зодии,мъжа ми е Козирог-разбира ме се , детето е Овен - с него също се разбираме, но свекър ми е Овен , е не се разбираме*С нито един мъж риба не се разбирам , не я харесвам тази зодия, но леля ми е риба и това за мен е най-прекрасния човек на света*Най-добрите ми приятелки са все Скорпиони, Телци и Лъвове, и ако някога имам второ детенце,ми се иска да е от някоя от тези зодии, но божа работа*

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Синя слива Я ми раздуй за тази ферма какво се прави и за колко време се играя  newsm78 newsm78
Аз в момента играя Травиан който се играе цяла година  ooooh!
Вече ще ми е за последно та си търся друга краста  Mr. Green Mr. Green

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ С ИМЕНА НА ЦВЕТЯ

Цветница

Във оня свят иерусалимски ден
възседнал Иисус ослица
и яздел — кротък и опечален...
Народ като море се стичал.

Цял град ликувал. На благодатта
дъждът валял като след суша.
Децата късали цветя — цветя
на любовта за Иисуса.

И днес е цветница. О, Боже, пак
в житейския ми друм ще свърнеш,
но аз — стаен в греховния си мрак,
ще ти подам венец и клонки от вьрба.







Цветница

Празник днес свещен,

и празнуват и цветята,

нека в този слънчев ден

греят с обич ни сърцата.

Ще празнуват днес Върбинки,

Маргарита, Роз, Цветелина

и Невен, Здравко, Теменужка,

Явор... и цяла, ах, цветна дружина...

Нежни и добри нека са сърцата,

радост да ги гали в деня красив!

С росен здравец пак за здраве...

ще накича всеки да е тъй щастлив!

А реката днес венчета е повела,

върбовите клонки весело ни пеят,

и традициите наши свидно,

дълго, дълго с Бога да живеят!


/Е.Калчева/Откровения



# 44
  • Мнения: 97
Честит празник Близначета   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт