ЖЕНА БЛИЗНАЦИ!? - 2

  • 23 490
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 429
Ех,момичета,златни ви ръчички,а мен хич не ме бива по пипкавите работи*Колкото повече се старая,толкова не ми се получават нещата*Обаче иначе гледай каква фурия съм на грубата работа,дай ми мотика и хич не ме търси*Та в този дух да ви попитам - работливи ли сте? Имам предвид не само домакинска работа , а от всякакво естество*

# 61
  • София
  • Мнения: 315
Момичета,Благодаря Blush
ЗИЧЕ,не,мила,не е глазура.Нарича се фондан(захарно тесто) и можеш да си купиш готово или да си направиш  Simple Smile Става почти като пластелин.
Относно това дали съм работлива,ами има моменти,когато нищо не ми се пипва,но иначе захвана ли се с нещо гледам да си го довърша до край,и да е добре свършено Mr. GreenНе обичам дадено нещо да се прави повърхностно,само колкото да се отбие номера,и понякога си патя от това ooooh!
Синя слива ,рожден ден ли виждам на лентичката?

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 614
СИНЯ СЛИВА аз за работа съм от шеметите които не им се опира нищо..до сега не е имало нещо което да не съм направила щом съм го започнала.Мъжка, женска работа няма за мен........ гоблени шия ,в същото време мажа стени с вароциментов разтвор или шпакловам или слагам лунички например Mr. Green    абе всичко което е развалено не чакам мъжа ми а започвам и си го правя докато се прибере той. PeaceЛуда за връзване от всякъде.
В къщи майстори не влизат ние с мъжа ми си правим всичко  Peace

ninon  никога не съм правила такова тесто ама може и да опитам само ще ми трябва рецептата май  newsm78 Mr. Green

# 63
  • Мнения: 5 001
Ех,момичета,златни ви ръчички,а мен хич не ме бива по пипкавите работи*Колкото повече се старая,толкова не ми се получават нещата*Обаче иначе гледай каква фурия съм на грубата работа,дай ми мотика и хич не ме търси*Та в този дух да ви попитам - работливи ли сте? Имам предвид не само домакинска работа , а от всякакво естество*
Хмммм....така както поставяш въпроса.....Замислям се 'начи... newsm78 newsm78 newsm78
Сменяла съм покрив,нареждала съм керемиди,ковала съм дъски,градила съм стени и съм мазала стени с хоросан,лепила съм мивки и плочки,правила съм замазка на под и съм помагала а се слага подово отопление.....Рязала съм дървета и съм косила трева.....Със земеделската и селскостопанската работа(сеене,плевене,копаене,поливане и т.н......) проблеми нямам.Животни също съм гледала(кокошки,зайци,пилета,магаре,кози,ярета,патици).....Пък колко съм боядисвала и лепила тапети....Не е истина просто....
С каквото и да се хвана ще го изпипам до край.......Стига да си заслужава и да не го правя насила и по задължение Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green(в смисъл....да има използвачесска мисъл в цялатра работа)

Последна редакция: пт, 09 апр 2010, 22:19 от TheNMaster

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ех,момичета,златни ви ръчички,а мен хич не ме бива по пипкавите работи*Колкото повече се старая,толкова не ми се получават нещата*Обаче иначе гледай каква фурия съм на грубата работа,дай ми мотика и хич не ме търси*Та в този дух да ви попитам - работливи ли сте? Имам предвид не само домакинска работа , а от всякакво естество*
Хмммм....така както поставяш въпроса.....Замислям се 'начи... newsm78 newsm78 newsm78
Сменяла съм покрив,ковала съм дъски,градила съм стени и съм мазала стени с хоросан,лепила съм мивки и плочки,правила съм замазка на под и съм помагала а се слага подово отопление.....Рязала съм дървета и съм косила трева.....Със земеделската работа проблеми нямам.Животни също съм гледала(кокошки,зайци,пилета,магаре,кози,патици).....Пък колко съм боядисвала и лепила тапети....Не е истина просто....
С каквото и да се хвана ще го изпипам до край.......Стига да си заслужава и да не го правя насила и по задължение Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green(в смисъл....да има използвачесска мисъл в цялатра работа)

ЩО ЛИ ВСЕ ЕДНО АЗ СЪМ ГО ПИСАЛА ТОВА И ТОЛКОВА МНОГО СИ ПРИЛИЧАМЕ   Sick Mr. Green Mr. Green bowuu bowuu bowuu bowuu

# 65
  • Мнения: 9 022
TheNMaster как успя да ги свалиш тия 30 килограма... ей това не го мога, нямам воля... имам да свалям 20...  Sunglasses

Hug

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Тя Мастерче е инат близнак и ги смъкна като все едно три килограма свали --направо и се възхищавам защото и аз не съм от тези дето мога да сваля толкова....

# 67
  • Мнения: 5 001
Ииииии....аЙ сЯ.....
Че съм инат в добрия смисъл на думата....Инат съм!
Затова и свалих килограмите.....
Щот мразбрах,че ми пречат на здравето......Пък и на работата(професията)....
Пък Зиче ме познава на живо,та зат'ва така приказва....
Ма е верно,че и тя е такава кат' мене(или аз кат' нея).....Много си приличаме....
Майка ми казва,че все едно тя ни е раждала и двете Mr. Green
Зичеееееее Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 5 429
Точно за бачкаторската работа питах*Идея ми дойде,защото онзи ден чистихме с колегите двора на ДГ,и ми беше много готино , така в екипност,но пък днес трябваше да чистя вкъщи и направо си ме беше яд*Та в този дух се замислих дали всички сме такива яки бачкатори*
А за рожденият ден*На 6 април синчето направи 5год*Обаче не зная как да слагам картинки в постовете си (нещо от типа на торта с надпис -черпя по случай еди какво си )*Затова си правя пас*И пак да кажа , звездичките ми заместват точките* Нали ме разбирате Heart Eyes Heart Eyes

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 614
СИНЯ СЛИВА я разгледай този сайт дано ти помогне  Hug

http://www.nessebarforum.com/forum/index.php?showtopic=313

# 70
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Ох ,всичката мъжка работа не ми е чужда  Laughing, днес съм чистила едина гараж с едно приятелче, никакви ядоаве, влачихме всякакви неща, но не можах да пусна една прахосмукачка у нас  Embarassed Embarassed Embarassed.

# 71
  • Мнения: 136
И аз съм се включвала в "мъжките" работи, но не ми се отдават много-много, леко съм с две леви ръце в това отношение  Embarassed  Мъжът ми не случайно ме нарича "инженер Гъркова"  #Cussing out  Но затова пък вкъщи не се спирам, все чистя нещо. Ето, снощи се лиших от 1-часовата почивка, в която той гледа детето и избърсах прах навсякъде, за да си освободя днешния ден, но той, моля ви се, тази сутрин реши да мие прозорците, съответно аз пак гледам детето и после трябва да минавам след "чистника" и да бърша прах за стотен път  #2gunfire  Да не говорим, че малкият ще ходи на гости на баба си и дядо си и трябва и багажа да му събера  ooooh!  Ноктите ми са като на циганка - с олющен лак, мечтая да си тегля и един душ, ама нъц, прецака ми цялата програма  smile3514  И цял ден отново ме чакат задачки, егаси и почивката  newsm61

Малко се изместих от темата, но съм се отдала на тих бяс  smile3515

Уф, и аз имам да свалям още 15 кила, навремето имах страшна воля за диети, все си бях клечка, но откакто забременях, такъв апетит ме гони, че полудявам, ако съм гладна  cry  Юни ще ходим на море, не знам как ще се показвам по бански, дано ми дойде музата дотогава и поне 5 килца успея да смъкна  Praynig  Все се надявах, че ще съм като повечето ми приятелки - след 9 месец след раждането изведнъж да сваля повече телесна маса, но или те са се подлагали на някакви зверски диети, за което си траят, или моят организъм нещо ми се подиграва  newsm08

Аз също оставям доста неща незавършени, но по-скоро от тези, които съм започнала за забавление, ежедневните ми задачки не мога да не свърша докрай, иначе нямам вътрешно спокойствие  smile3521

# 72
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
 Ох с тези килца не е истина просто  smile3515 винаги съм била висока и кльощава , но преди 2 години спрях цигариет и станах като табуретка. Качих и на краката (там никога не съм качвала) , но като чуя за диета и такъв зверски глад ме хваща , че ще изям и масата, а не мога да не си ям вкусотиите  Embarassed. И така от 54 сега съм 79 кг и немога да ги сваля и това си е  Sad Sad, а толкова ми тежи и ми пречи.....

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Аз предлагам МАСТЕРЧЕ ако е съгласна разбира се ...да ни пише всеки ден какво да консумираме и всеки да се отчита дали го е изпълнил и ще се подкрепяме дано да стане да хвърлим излишните килогреми защото наистина много ми тежат и на мене... #Cussing out #Cussing out

# 74
  • Мнения: 136
Подкрепям предложението  Peace

Аз за себе си съм сигурна, че ако спра сладкото и тестеното, ще отслабна, но това са ми слабостите - забранените храни са ми най-вкусни  Crossing Arms  Преи да забременея бях започнала да пия ленено семе на капсули  и от него тотално бях загубила желание към тези ястия. Почти година не бях близвала сладко, а иначе треперя за него, бял хляб да съм яла 1-2 пъти, пълнозърнест по-честичко си позволявах. Консумирах много салати, плодове и пилешко месо, за закуска ядях по 2 сварени яйца....Чувствах се невероятно бодра, слаба, здрава...Сега покрай разходите за детето ми идват доста скъпи тези капсулки, но като се върна на работа и отново се поопарича, ще подновя приема им  Party  Ще ги пия не само за загуба на апетит, а и за подсилване на организма, наистина никога дотогава не се бях чувствала толкова пълноценна и психически, и физически  Crazy 

И спорт му е майката, но за момента единственият, който мога да си позволя, е бутане на количката по редутските баири  1stroller

Общи условия

Активация на акаунт