Умалително име на Павел

  • 9 439
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Не знам дали е реалистично да смениш обръщението си към детето. До една възраст му казваш по един начин и после изведнъж по друг... То самото няма да го възприеме, особено ако е на над 10 годишна възраст, а и на майката може би няма да й идва естествено.

# 16
  • Мнения: 2 281
Брат ми се казва Павел, сега е на 21 години, но имаме голяма разлика, и помня всичко. Сигурно защото много го обичам, обичам и името. Когато беше малък татко му викаше Павлик, или Тигре (сигурно фантазията ви ще роди много галени имена  Grinning )и все още се обръщаме към него с Павле...А и Павка не е чак толкова лошо...

# 17
  • Мнения: 11 747
Пако - малко испански вариант, но ми харесва как звучи. За голям е по- подходящо, обаче. За малко детенце - Павле или Павли ми звучи добре.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 67
ПаФче/Павче  Laughing На един приятел Павел му казвам Пуфи Mr. Green Един друг Павел познавам, който сам си се нарича Пафака. Също и Пацо, Паци

# 19
  • Мнения: 30
Много сте мили, момичета! Мисля да не се отказвам от името, а да използваме някое от предложенията. Пък и не съм срещала лош човек с това име  Naughty
Ако се сетите за още, пишете  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1
Май никой досега не е предложил Пави.На мен много ми харесва, сладко е, но не клони към галено за момиченце.  Flutter

# 21
  • Мнения: 4 569
Освен Павка друго се не сещам.

# 22
  • Мнения: 11 576
Павчо ми е сладурско като малък, а по натам- Павле.

# 23
  • Мнения: 517
Пан. Като Питър Пан  Simple Smile

# 24
# 25
  • Мнения: 1 186
На моето синче му казвам- Пави, Павчо,Павелчо.... Heart Eyes

# 26
  • някъде
  • Мнения: 979
Имах познат,който се казваше Павел и колегите му наричаха Пальо Sick
Вкъщи се налага едно име,но когато детето излезе навън средата,приятелите създават друго.

Общи условия

Активация на акаунт